Mulle meeldivad kingitused, mis nii saajale kui kinkijale rõõmu valmistavad. Kõige enam armastan ma kingitusi, mida saan koos kihlatuga jagada. Sellepärast on valentinipäev üks mu lemmikuid – see on päev, mis on justkui loodud armsamaga kingituste nautimiseks. Kahjuks ostetakse siiani poodidest enne valentinipäeva hulganisti südametega kruuse ja karvaseid mänguloomi. Öelge ausalt, kas keegi, kes on üle 12-aasta vana, tunneb neist tegelikult rõõmu ka?

Kuidas muuta valentinipäev erilisemaks, kui vaid kaisukarude ja rooside vahetamine õhtusöögilauas? Anname sulle nõu!

1) Harrastage veidi Kamasutrat!
Kamasutra pooside õppimiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara. Samuti ei nõua see algsete Kamasutra tekstide läbitöötamist ja kamasutra1kontide väänamist. Kamasutra mängus on 4 täringut, millest kahel esimesel on kujutatud poosid, kolmandal tegevused ja neljandal kehaosad. Naine viskab poosi oma mehele, mees oma naisele ja järelejäänud täringud otsustavad, millisele kehaosale ja millist tegevust pakkuma hakatakse. Soovitan mänguks varuda 2 tundi, alustada õhtut šampuse ja meelierutava muusikaga (soovitus: selleks tarbeks on YesForLovil elektro-seks muusikaga CD), kõik muu tuleb juba mängu käigus: suudlused, paitused, keelemäng, seks jpm. Kel enda fantaasiast vajaka jääb, leiab karbist ka raamatu poosidega edasijõudnutele. Mängul on lõputult variatsioone ja kestvuse saab igaüks ise valida. Mäng, milles võidavad kõik: naine, mees, kirg, iha ja armastus!

2) Katsetage avalikke naudinguid! Mis oleks põnevam, kui jagada valentinipäeva õhtul oma teise poolega üht kõige suuremat ja seksikamat saladust kogu maailmas?! Saladust, mille abil mees (või miks mitte ka naine) pakub oma naisele orgasmi 12m kauguselt ilma teda puudutamata. Saladus peitub siin: Lelo Lyla2! Proovige järele ja saate teada, miks osad naised pidevalt nii õnneliku näoga ringi käivad.

3) Minge kinno “50 halli varjundit” vaatama ja katsetage nähtut magamistoas! Kuigi hallide varjundite triloogiat on nii kiidetud kui laidetud, tasub film siiski oma silmaga üle vaadata. Kui te pole enne kallimaga pornot koos vaadanud, on see alustuseks igati sobiv. Särtsu ja ideid magamistuppa tõotab filmist saada küll ning ka nippe lipsude, piitsade, käeraudade ja mänguasjade kasutamiseks. Nüüd on õige aeg öelda: “Kallis, ma olen olnud nii ulakas, et väärin ühte korralikku karistust!” Valik Mr Grey isiklikest lemmikutest on saadaval ainult meie Pärnu mnt 36 buduaaris.

PINO_Packshot4) Kaasake seksimaratoni vahekorra ajal mõlemat osapoolt erutav lelu! Meie lemmik sel aastal on Lelo Pino, mis on komplektis hõbedaste mansetinööpide ja rahaklambriga – eriti stiilne kingitus mehele või poiss-sõbrale, mis on inspireeritud edukatest ärimeestest. Kiida tema stiili, kiida tema varustust, pane ta vibreerima! Armurõngas pakub mõnu mõlemale osapoolele, muutes erektsiooni võimsamaks, kestvamaks ja stimuleerides samal ajal ka naise kliitorit.XC2 Cover copy

5) Korraldage kodus kinoõhtu Erika Lusti uute filmidega! Meie lemmik Erikalt on XConfessions lühifilmide sari, mis põhineb tavainimeste (nagu meie sinuga) fantaasiatel, unistustel ja pihtimustel. Kas sina ei tahaks teada, millest su üliseksikas naaber unistab? Nüüd saad võibolla teada! Just täna jõudis Ulakasse Kaunitari Pärnu mnt 36 ka XConfessions vol 2 ja vol 3.

6) Otsige üles naise G-punkt ja nautige ejakuleerimise mõnusid – uskuge mind, see on kingitus teile mõlemale! Kes vajab abi, siis õppematerjalina leiab meilt nii raamatu “Female ejaculation and the G-spot” kui ka lühikursuse paaridele DVD näol, rääkimata laiast valikust G-punkti vibraatoritest.

7) Korraldage õhtusöök pesu väel tingimusega, et mõlemad osapooled valivad teisele kõige ulakama komplekti, mille nad poest leiavad. Meile meeldivad väga Obsessive´i kehasukad ja Kriss Sooniku sabatuttidega pesu. Aga ei mingeid kaisukarusid, kes tahab väga mänguasju kinkida, siis üks luksuslik jänku oleks igati parem valik! Luksuslike jänkude esikohal võidutseb Lelo Soraya – selle vibreeriv kõrvake täidab kõik unistused ja pikk kuldne vars ning käepide annavad mänguasja üle ülima kontrolli.

Vallatut valentiniööd!

Kriss_Soonik_AW14_7
Kriss Soonik Emily Bra & Knickers