Valentinipäev tuleb igal aastal, ootame me seda või mitte: ootuste, lootuste, kurbuse, õnne ja punaste südamekestega poeakendel. Kuigi päeva eesmärk on pühitseda armastust, näitab 2013. aastal LELO poolt läbi viidud küsitlus, et paljude jaoks seostub päev hoopis pettumusega armastatud inimeses ja talle pandud ootustes.

Küsitluse tulemused naiste hulgas rääkisid nii mõndagi:
62% naistest tunnistas, et neile ei meeldinud kingitus, mille nad said eelmisel valentinipäeval
80% tundis, et nende kallim ei näinud piisavalt vaeva
25% pidas valentinipäeva aasta kõige pettumusterohkemaks tähtpäevaks

Meeste kohta saime teada järgmist:
76% meeste poolt tehtud valentinipäeva postitustest sotsiaalmeedias on negatiivsed
45% tahaks, et naised hellitaksid valentinipäeval hoopis neid, mitte vastupidi
70% teeb valentinipäeval pingutusi ainult seetõttu, et loodab vastutasuks seksi

Selleks, et valentinipäev ei tooks kaasa pettumust, soovitan armsamat üllatada millegagi, mis liidab teid ühte kires ja armastuses. Ma tõesti ei kujuta ette, kuidas üks südamega kruus või mängukaru seda teha suudaks. Olete valmis vallatuks valentinipäevaks? Ihaks, mänguks, erootikaks, õrritamiseks ja naudinguteks? Siin need on, Ulaka Kaunitari 2016. aasta valentinipäeva vallatud kingiideed:

1) Tšekk Ulakast tšekiraamatustslider_tshekiraamat

Kingi oma kallimale enda poolt üks nauding või kaks, kui ta väga hea poiss on olnud. Tšekiraamatus on 20 erineva lubadusega tšekki, millega tšeki väljastaja lubab tšeki saajale osutada erinevaid erootilisi teenuseid. Miks saata mees massaažisalongi, kui võid ise kodus erootilist massaaži pakkuda? Selleks, et tšekil lubatu saaks kohe ellu viia, soovitame tšekile lisada mõne väikese üllatuse, nt:
“Massaaž õnneliku lõpuga” + YesForLov massaažiõli ja libesti 2in1
“Suuline ülesanne hindele 5” + šokolaadimaitseline kondoom
“XXX filmi nautimine” + Erika Lusti DVD

2) Vallatud lauamängud

kamasutra1Erootikaga vürtsitatud Kamasutra lauamäng

Kamasutra pooside õppimiseks pole kunagi liiga hilja ega liiga vara. Kamasutra mängus on 4 täringut, millest kahel on kujutatud poosid, kolmandal tegevused ja neljandal kehaosad. Naine veeretab poosi oma mehele, mees oma naisele ja järelejäänud täringud otsustavad, millist kehaosa ja kuidas hellitama hakatakse. Soovitan mänguks varuda 2 tundi, alustada õhtut šampuse ja meelierutava muusikaga (soovitus: selleks tarbeks on YesForLovil elektro-seks muusikaga CD), kõik muu tuleb juba mängu käigus: suudlused, paitused, keelemäng, seks jpm. Kel suhtes Kamasutrat juba piisavalt või suhe veel Kamasutrani jõudnud ei ole, saab valida mängude Tarzan & Jane ja Femme Fatale vahel.

Tarzan1Erutava rollimänguga lõppev Tarzan & Jane

Tarzan & Jane pakub põnevat inspiratsiooni paaridele, kes soovivad rikastada oma armuelu ja saavutada veel suuremat lähedust. Vastates intiimsetele küsimustele ja sooritades seksikaid ülesandeid jõuab paar lõppmängu, kus etteantud kriteeriumite alusel tuleb luua üks erutav stsenaarium rollimängu jaoks ja see kohe ka läbi mängida.

FemmeÕrritavate ülesannetega Femme Fatale

Femme Fatale on peen armumäng, mis sisaldab suurel hulgal mõnu pakkuvaid ülesandeid, mille puhul naisel on mõnikord väike eelis. Mäng koosneb erutavast eelmängust ja lõppmängust, kus etteantud armuülesanne pakub inspiratsiooni kirgliku armusessiooni kavandamiseks.

On palju põnevam armatseda ühe kallimaga 300 erineval viisil, kui 300 erineva partneriga ühel ja samal viisil.
Itaalia vanasõna

tiani

3) Lelo Tiani Gold 24K

Kõikide paaride lemmiklelu, puldiga juhitav ja vahekorra ajal kasutatav Tiani, on nüüd luksuslikum ja võimsam kui kunagi varem. Osa Tianist on nüüd puhtast kullast, mis teeb selle kõige luksuslikumaks ja populaarsemaks paarideleluks kogu maailmas. Tiani 24K on pakitud kuldsesse kinkekarpi ja vahetult enne valentinipäeva teeme sellele taas -50% soodustuse (jälgi meie kodulehte!)

 4) Lelo Lyla2Lyla2 roosa

Mis oleks põnevam, kui jagada valentinipäeva õhtul oma teise poolega üht kõige suuremat ja seksikamat saladust kogu maailmas?! Saladust, mille abil mees pakub oma naisele orgasmi 12m kauguselt ilma teda puudutamata. Saladus peitub siin: Lelo Lyla2! Proovige järele ja saate teada, miks osad naised pidevalt nii õnneliku näoga ringi käivad. Loe ka meie kliendi tagasisidet Lylale siit.

 5) Lelo Pino meestesõrmusPINO_Packshot

Teadagi on valentinipäev üks populaarsemaid päevi abieluettepaneku tegemiseks. Ükskõik, kas siis naljaga pooleks või mitte, aga miks mitte oma mees sel päeval ära rõngastada? Pino on kaunis kinkekarbis (nagu sõrmused ikka) koos hõbedaste mansetinööpide ja rahaklambriga. See on stiilne kingitus, mis teeb komplimendi tema mehelikkusele ja pakub mõnu mõlemale osapoolele, muutes erektsiooni võimsamaks, kestvamaks ja stimuleerides samal ajal ka naise kliitorit. Kes aga “teemanti” endale lubada ei saa, saab valida ilma vibratsioonita sõrmuse – ega siis mees sellepärast rõngastamata ei jää!

love box w

6) YesForLov armastuse kast

Kingi oma kallimale karbitäis armastust! Karbist leiad midagi nii masseerimiseks, stimuleerimiseks, hellitamiseks kui ka limpsimiseks – kas pole mitte unistuste komplekt valentinipäevaks?

7) Naughty Beauty pärlistringid

Kuigi romantiline õhtusöök valentinipäeval on muutunud lausa klišeeks, peab tunnistama, et see siiski on armas ettevõtmine ja kui soovite, siis ka väga erutav. Erutuse lisamiseks piisab vaid õigest pesust ja kõige erutavama pesu tiitel kuulub muidugi Naughty Beauty pärlistringidele. Särav pärlikee pakub naudingut igal sammul, emmates õrnalt naise kliitorit. Õhtul magamistoas täienda oma välimust pitsist silmamaskiga, mis on kauniks lisandiks keha kaunistavatele pitsäärega pärlistringidele, rindadele aga aseta Obsessive nibukatted. Kui soovid aga hetkeks veel oma ilu varjata, heida kõige peale Kriss Sooniku tiibadega wrap.

valentinipaev

8) YesForLov peitusemäng nähtamatu tindiga pliiatsi ja UV-lambigaIntimate hide and seek kit w

Nähtamatu tindiga pliiats võimaldab sul keha peale kirjutada ja joonistada kõige ulakamad salasoovid või märkida punktid, mis eriti õrna või karmi kohtlemist ootavad. Kui teine pool on seiklushimuline, joonista oma kehale liikumistrajektoor või kontrollpunktidega kaart. Nähtamatu tint ei anna aimu, milliseid saladusi su ihu peidab, kuid UV-lambi valguses tuleb kõik päevavalgele. Anna oma kallimale võimalus enda fantaasite avastamiseks selle salapärase komplektiga.

nibbleplus-web9) Nutikas jänkuvibraator Nibble+

Kuigi paljud usuvad, et vibraator on sobiv kingitus pigem vallalisele naisele, toob see palju elevust ja uudsust ka paaride voodiellu. Pealegi ei saa me kingisoovituste nimekirjast välja jätta jänkut, mis on nii tark, et reageerib häälele ja kehatemperatuurile ning saab aru, millal naine finišisse hakkab jõudma.

yesforlov

10) YesForLov iha tekitav parfüüm naistele/meestele

Kuigi parfüümi kinkimine läheb natuke sinna halva maiguga kingituste kategooriasse, siis iha tekitav parfüüm ei ole lihtsalt parfüüm, vaid pudelisse peidetud iha, mis ootab, et saaks sind ja su lähedasi võrgutada. See kütkestav segu vürtsidest ja ploomist on meie klientide ammune lemmik.

Muudame üheskoos statistikat! Teeme valentinipäeva meeldejäävaks, oodatuks, seksikaks ja kirglikuks!

Soovid veel põnevaid kingiideid? Vaata lisa siit.