Nagu lubatud, jätkame täna jõulukingituste teemal. Kui mõne päeva eest rääkisime 2015. aasta uudistoodetest, siis nüüd on aeg paljastada tooted, mis on eelmiste aastate jooksul kõige tihedamini jõuluvana kingikotti jõudnud. Räägime teemal, millest muidu vaikime ehk avaldame meie klientide ostueelistused enne jõule. Kui jõulukink on veel ostmata, siis tasub kindlasti nimekiri üle vaadata. Veel jõuab meie ulakatest sõpradest eeskuju võtta.

Diana_Wings_Black_back_11) Kriss Sooniku tiibadega wrapid

Kõik naised tahavad olla inglid, see on fakt. Krissi tiibadega wrapid, mida saab kanda nii hommikumantlina toas kui ka jahedal suveõhtul õues, kaunistavad iga naist. Luksuslike pitsist inglitiibadega wrappide peale käib alati võidujooks, eriti populaarsed on need aga jõulude ajal, kuna üks isiklik jõuluingel kulub ära igale mehele.

2) Kriss Sooniku Susan pitsbodiSusan Motion

See klassikaline prantsuse pitsist bodi on kohustuslik iga naise garderoobis. Kriss on oma kollektsioone luues pühendunud sellele, et tema pluuse, bodisid, pükse ja wrappe saaks kanda kõikjal, mitte ainult magamistoas. Susan pitsbodi on selle kontseptsiooni parim näide. Esiteks on see ilusaim pesu, mida kanda magamistoas, teiseks on seda võimalik kombineerida teiste riideesemetega nii, et saab ideaalse pitspluusi kinno, teatrisse, tööle või isegi uusaastaballile minekuks. Susan pitsbodi muudab iga riietuseseme unikaalseks ja kes on julgem, võib selle all ka ainult rinnahoidjat kanda. Üks bodi = mustmiljon erinevat riietust.

3) Kriss Sooniku pesukomplektid

Kaunist pesu hindab iga naine, mistõttu ostetakse enne jõule palju ka Krissi pesukomplekte. Tublimad päkapikud piiluvad öösel naiste pesusahtlisse ja panevad suurused kirja, et poes lihtsam oleks 🙂Kriss_Soonik_Silvia_Maike_blue_set_1-510x600

burning desire w4) YesForLov komplekt “Põlev iha”

See komplekt sütitab kirgi ja sobib väga hästi just külmade ja pimedate talveõhtute nautimiseks. “Põlev iha” koosneb iha tekitava lõhnaga küünlast, mis sulab soojaks massaažiõliks; tikkudest ja kahest seksika sõnumiga kaardist, mis on pakitud silmapaistvasse kinkekarpi.

Pärlistringid

5) Naughty Beauty pärlistringid

Ulakas pärlikeega pesu, mis pakub naisele erutavaid elamusi. Sel aastal pakume pärlistringe spetsiaalselt jõuludeks loodud kinkekarbis, kust leiab lisaks ka kauni stringidega kokkusobiva pärlitest käevõru.

Tiani 24K Black7c8b9019551b6f689b5e084f1cdedd7d copy6) LELO Tiani

Lelo Tiani on läbi aegade olnud meie kõige müüdum lelu paaridele. Fakt, et seda saab kasutada vahekorra ajal ja naudinguid jätkub mõlemale osapoolele, on piisav, et enamus just selle lelu oma ühiseks mänguasjaks valivad. Kuid ärge unustage ka seda, et lelu saab puldist juhtida 12m kauguselt, mis annab mehele täieliku võimu oma naise naudingute üle. Kui mees puldiga mängimisest sõltuvusse satub (jah, seda juhtub), võib puldi mõneks ajaks ära peita ja valida funktsioone Tiani põhiosalt. Sel aastal tuli välja eksklusiivne 24 karaadise kullast detailiga Tiani 24K luksust hindavale paarile, mida saab aasta lõpuni soetada -50% allahidlusega.

Untitled

7) Lelo Soraya

Soraya on jänkuvibraator, mille luksuslik välimus ei jäta kedagi külmaks. Kui Tiani võidutseb paaridele mõeldud mänguasjade kategoorias, siis Soraya oli eelmisel aastal müüduim vibraator, mis mõeldud naistele vaginaalseks kasutamiseks. Soraya kohta saab ühe meie kliendi tagasisidet lugeda siit.

  8) Lelo Luna Beads Noir / Lelo Luna Smart Bead treeningkuulid

Vaagnapõhjalihaste treeningkuulide kinkimine on väga hooliv tegu, kuna tugevad vaagnapõhjalihased on olulised terviseriskide ennetamiseks ja ühtlasi hoolitsevad selle eest, et naise orgasmid oleksid võimsamad. Muidugi märkab treenitud ja treenimata lihaste erinevust ka mees, mistõttu on see igati nutikas valik mõlema seisukohast. Lelo Luna Beads Noir stiilsed mustad kuulikesed on loodud pikemateks ja passiivsemateks treeningsessioonideks, samas kui Lelo Luna Smart Bead nõuab iga päev 5 minutilist aktiivset pühendumist. Luna Smart Beadil on mitmeid plusse teiste treeningvahendite ees: 1) treening on lühike, kuid intensiivne 2) seade tunnetab sinu lihaste praegust treenituse taset ja määrab just sulle sobiva treeningprogrammi 3) seade õpetab sind oma lihaseid õigesti pinguldama.luna

9) Ulaka Kaunitari tšekiraamatslider_tshekiraamat

Alates hetkest, mil Ulaka Kaunitari kollektiiv tšekiraamatu kokku pani, on seda ostetud väga palju. Tšekiraamatut ostetakse jõulude ajal enamasti mõnele teisele kingitusele lisaks. Tark mees teab, et kasu tšekiraamatust saab ta lõpuks ka ise ja mis oleks mõnusam, kui kinkida midagi, mis ühise naudingu näol peatselt tagasi tuleb.

10) Kamasutra lauamängkamasutra

Täringumäng paaridele, kus erinevates Kama Sutra poosides saab teineteisele hellitavaid elamusi pakkuda. Mäng ei nõua eelnevaid teadmisi Kama Sutrast ega painduvust, sest sünnib kohapeal kahe inimese fantaasia tulemusena. Sel aastal on meil mängude valik palju suurem, kui eelmistel, seega, kes kohe voodis võimlema ei taha hakata, võib valida ka sellise mängu, mis keskendub intiimset laadi küsimustele vastamises (eeldab inglise, prantsuse, itaalia või saksa keele oskust) või lõpeb hoopiski rollimänguga.

Meil on saadaval ka kinkekaardid, mille summa saab kohapeal ise valida.

Ulakas Kaunitar on pühade ajal avatud alljärgnevalt:
23. detsembril 11.00-20.00
24. detsembril 11.00-18.00
25. detsembril 11.00-20.00
26. detsembril 11.00-18.00
31. detsembril 11.00-16.00
1-3. jaanuaril oleme suletud ja teeme ulakate lubaduste nimekirja 2016. aastaks.