Rahvusvaheline masturbeerimiskuu sai alguse 1995 aastal 28.mail, et austada Ameerika kirurgi Joycelyn Eldersit, kes vallandati 1994 aastal president Bill Clintoni poolt, kuna pakkus välja, et masturbeerimine võiks olla õpilaste seksuaaltervise õppeprogrammi osa.

Tuleta endale meelde, et masturbeerimine ei ole ainult NORMAALNE – see on IMELINE.

Masturbeerimine on olnud meeste jaoks normaalne ja soovitatav palju aastaid, ennem kui naised seda ilma häbita tegema hakkasid. Ka täna ei ole „tabude kardin“ veel täielikult langenud, kuid areng on olnud märgatav.
Masturbeerimine on nauditav, aga omab ka teisi positiivseid mõjusid:

 • parem uni
 • leevendab stressi
 • parandab seksi kvaliteeti
 • õpid paremini oma keha tundma
 • lisab enesekindlust
 • Lisaks on see TASUTA. Kas see tekitas sinus huvi juba?

Inspiratsiooni saad koguda ka Yourgasm Woman ning Yourgasm Men mängust, mis sisaldavad 50 kaarti kuidas ennast rahuldada ja tundma õppida ning väikeseid abivahendeid.

Lihvi oma oskuseid.

Võibolla oled selles osas veel algaja või oled harjutanud juba varajasest puberteedieast, aga millal vaatasid üle ning uuendasid oma tehnikaid? Olgu sul peenis või kliitor, orgasmi saavutamiseks on palju erinevaid viise! Tavaliselt kasutame mitmeid levinud viise, kuid tegelikud on piiriks vaid sinu kujutlusvõime. Et leida midagi uut, vaata üle see nimekiri:

 1. Masturbeeri kasutades erinevaid lelusid. Ära piirdu stimuleerides vaid ühe piirkonnaga. Veendu, et avastad ka oma teisi erogeenseid tsoone.
 2. Mastrubeeri dušši all. Mõned uuringud leiavad, et külm vesi suurendab verevarustust antud piirkonnas ja võb isegi vabastada endorfiine. Kuid kui sa eelistad sooja vett, siis lase käia. Ka orgasmi saades vabanevad endorfiinid. Ettevaatust: ära libise, sest on märg.
 3. Peatu enne lõppu. Kui see ei ole sinu esimene kord, siis oled suure tõenäosusega kogenud seda kui hakkad peaaegu lõppu jõudma, kuid siis peatad, et nauding läbi ei saaks. Seejärel uuesti hoogu kogudes jõuad tugevamate ja võimsamate orgasmideni.
 4. Koge multiorgasme. Süüta küünlad, vali oma lemmik masturbeerimismuusika ning võta aega, et avastada oma keha piire. Sa tead, kuidas ennast kõige paremini rahuldada, mis iganes see on, jätka. Mida rohkem, seda uhkem
 5. Masturbeeri oma partneri ees. Koos masturbeerimine mitte ainult ei võimalda sul avastada enda ja partneri kohta midagi uut vaid on ka mõnus vaheldus tavalisele seksile. See on ühtlasi võimalus näidata oma partnerile, mis sulle meeldib ja saada teada, et neile meeldib õppida.

Premeeri ennast

Miks mitte osta endale uus mõnuvahend ja nautida Rahvusvahelist Masturbeerimiskuud? Olenemata, kas oled mees või naine, üksik või paaris, algaja või ekspert, Ulakast Kaunitarist leiad kindlasti midagi sobivat.

Naistele:

Meestele:

Paaridele:

Kasuta alati mõnuga libesteid, sest see teeb naudingud palju paremaks.