Kas see on tuttav tunne, kui romantilisel õhtusöögil või tantsusaalis partneriga teineteise vastu liibudes võtab Sind oma haardesse kiresööst, mis nõuab vallapäästmist nüüd ja kohe, kuid koht ei ole väikeseks kähkukaks just kõige sobivam?

Kas kasutaksid ära võimaluse saada orgasm sealsamas õhtusöögilauas või tantsupõrandal, nii et peale Sinu ja Su partneri ei saa sellest keegi teada?

Täiskasvanute lelude maailma Ferrariks tituleeritud Rootsi firma LELO pakub välja lahenduse, mis rabab Sind peast ja jalust ja veel mõnest strateegilisest kohast. Tutvu salajase abimehega, mis pakub avalikku naudingut salajasel viisil: see on kuulikujuline puldiga juhitav vibraator LYLA2. LYLA2 on väike vibraator, mida saab kasutada nii väliseks kui sisemiseks stimulatsiooniks, olles üks populaarsemaid tooteid reisile võtmiseks. Samuti saab vibraatori asetada tuppe ja kanda seda väljaspool magamistuba kui kõige salajasemat seksuaalset mõnuallikat. Vibraatoriga kaasasolev pult toimib 12m kauguselt, kui seda liigutada ja paneb vibraatori Sinu sees või käes vibreerima.  Vibraatori vibratsioon muutub vastavalt sellele, kas puldiga teha suuremaid või väiksemaid ringe, aeglasemaid või kiiremaid liigutusi. Samuti võib puldilt valida sobiva vibratsiooni ja see käest ära panna.

Lyla2 roosa

LYLA2-ga saadavad naudingud on lõputud ja ainult Sinu enda fantaasia seab piirid, kuidas, millal ja kellega neid jagada. Vii armatsemine uuele tasandile ja kasuta ära võimalus hoida oma salajase abimehe asukoht saladuses kõigi ees peale Sinu kaaslase … kuid samas ei ole isegi tal vaja alati teada Sinu kõiki saladusi.

SOOVITUS: vii oma partner tantsupõrandale ja palu tal liigutada pulti muusika rütmis – ta on kindlasti uhke ja üllatunud, et suudab pakkuda sulle orgasme ilma sind puudutamata 12m kauguselt 😉

Ulakaid saladusi jagas Ulakas Kaunitar