Jõulude saabudes püüame olla paremad ja käituda hästi, et aasta jooksul tehtud ulakused varju jätta. Aasta viimane kuu on käes – pingutage nüüd!
Ulaka Kaunitari päkapikud on ulakuste töökojast kohale toonud palju vallatuid kingitusi ja pannud kokku nimekirja, mida jälgides on lihtsam leida kiirelt sobiv kingitus kallimale, sõbrale või iseendale.

Kingitused naisele

LELO Sona2 või Sila Cruise – endiselt mõnuvahendite edetabeli tipus on kuumalt armastatud helilainetel töötavad naudingurelvad, mis peaks olema iga naise öökapis. Olles suhtes või vallaline, annabvad need tegelased võimaluse naudinguid saada helikiirusel 😉 Lelo Enigma ja Enigma Cruise töötavad samuti helilainetel, kuid neile on lisatud vibreeriv osa, mis naise sisse läheb ning pakub seega sügavamaid topelt naudinguid, mis toob naeratuse näole iga päev.

First Self-Love (S)experience  komplekt – komplekt on mõeldud naisele, kes soovib esimest suurepärast kogemust mänguasjadega, et leida üles veelgi rohkem mõnupunkte ning õppida ennast paremini tundma.

Highonlove Minis naudingukomplekt – see on luksuslik komplekt, kus leiad tooteid, millega end hellitada.

Kehasukk – on üks seksikas pesuelement, mis kaunistab iga naise keha ja muudab ta vastupandamatuks ning väga – väga ulakaks. Kõik kehasukad on alt avatud, et vallatuste tegemine oleks lihtne 😉

Cottelli pesukomplektide hulgast leiad ulakamale naisele kindlasti midagi meelepärast, mismuudab kandja vallatuks.

Coco de Mer pesu – luksuslik Londoni pesubränd valis just Ulaka Kaunitari ennast Eestis esindama. Avatud püksikud ja rinnahoidjad sobivad hästi ühe Ulaka Kaunitari kleidi alla.

Uued vinged vigurvändad California Dreaming – pööraste funktsioonidega jänkuvibraatorid, mis üllatavad kõige paremal ja nauditaval viisil. Näiteks Bel Air Bombshell’i “kaelas” on 3 rida pärleid, mis mängude käigus just naise oi-kui-tundliku ning naudingutele avatud sissepääsu ning G-punkti kohale. Santa Monica Starlet silitab kliitorit, kuid patsutab G-punkti samal ajal. Sonoma Satisfier sisestatav osa liigub ise sisse-välja ja võbelus kliitoril jälle olemas. Oceanside Orgasm jänku imeb kliitorit ja suriseb sees. Palisades Passion soojeneb ja libistab saba üle kliitori küljelt küljele.

LELO Luna Beads treeningkuulid – mõned kuulid käivad kuuse otsa, kuid mõned kuulid aitavad treenida vaagnapõhjalihaseid ja pakuvad ka naudinguid. Kui soovid, et kaunitari orgasmid oleksid järgmisel aastal võimsamad, siis treeningkuulid on parim kingitus.

Emerald Love Lipstick vibraator – Huulepulga ümar, pehme ots hooldab kõik sinu huuled ja muudki. Diskreetne huulepulk spetsiaalselt Sinu käekotti.

Sensuva Arousal Oil – kliitorit stimuleeriv õli, mille abil saavutab naine uskumatult intensiivseid naudinguid.

LELO Soraya Wave – on maailma üks luksuslikumaid jänkuvibraatoreid, mis pakub kogu keha värisema panevaid orgasme. Kutsuvad liigutused, kõrvake tudisemas kliitoril ning luksuslik välimus, see on LELO Soraya Wave.

Love Boxxx Solo Play – sisaldab kaunitarile põnevaid mänguasju katsetamiseks. Ideaalne kingitus.

Kingitused meestele

Prowler bokserid – vallatute printidega bokserid külmaks ajaks, et varustus ahvatlevalt soojas hoida;)

Envy smoking – pühade ajal olgu riietus pidulik. On imeline, kui kallim hommikuti munad ja vorstikese stiilselt serveerib 😉

Cruizr CP01 keerutav ja imev masturbaator – 10 erineva keerutava ja 5 imeva funktsiooniga luksuslik ja diskreetne masturbaator. Lisaks muule on masturbaatoril spiraalselt keerutav programm ja soojenev funktsioon, et kogemus oleks veelgi reaalsem. Mänguasja pehme silikoon avaneb justkui vagiina ja selle sees on mummud ja pehmed silikoonist harjakesed.

YESforLOV iha tekitav parfüüm – stiilsele mehele meeli ergutav parfüüm, mis teeb ta vastupandamatuks. Looduslikest afrodisiaakumitest kokku pandud parfüüm ei jäta kedagi külmaks.

Cruizr CM06 mõnuvahend hääle aktiveerijaga – õiged hääled pakuvad meestele suuremat erutust ja pehme nupsuline sisu koos vibreerimismustritega viivad ta taevasse.

Kama Sutra pokker – see mäng meeldib talle. Lase tal õpetada sullegi pokkerit, mille käigus kaotate küll riided, kuid võidate erutavaid naudinguid.

Hero kehasprei – libiidot tõstev feromoonidega rikastatud kehasprei.

Svakom Winni 2 ja Lelo Tor 2– võimsad sõrmued, mida saad oma mehele kinkida. Armurõngad ehk peeniserõngad, mis vibreerivad ja pakuvad naudinguid ka sinule. Svakom Winni 2 on lausa puldiga, et oleks mugav valida tugevust ja vibreerimise mustrit.

Bathmate trimmer – munad olgu puhtad ja säravad – pühade aeg siiski. Trimmerda alumine korrus oma lemmiksoengusse.

Sensuva Power geel – et natuke anda juurde särtsu ja tundlikust on vaja vaid veidike geeli, mis paneb silma särama ja tõmbab kõik käima 🙂

Boners käsitöövibraator – meestele meeldib käsitöö ja seda võib teha koos või üksi. Boners vibreeriv käsitöövahend toob imelisi naudinguid.

Svakom Vic Neo – äpiga juhitav anaalvibraator mehele, kes teab või soovib teada saada, milliseid naudinguid pakub tema hästi peidetud G-punkt.

Kingitused paarile

Naughty& Nice adrvendikalender – 24 akent ja sama palju ulakusi vupsab sellest 2022 aasta jõulukalendrist välja. Ja kuigi on tavaks, et akende avamine algab 1.detsemberist, siis miks mitte pikendada jõule ja alustada 24.detsemberil või hoopis 1.jaanuari või millal iganes teil tuju on. Kindel on see, et 24 päeva jooksul õpite tundam teineteist paremini ja kogete koos uusi naudinguid.

Senzi punktvibraator – leiab ülesse kogu kehal peidus olevad mõnupunktid. Otsige millimeetri haaval läbi kogu keha. Alustage peast ja kõrvadest, liikuge alla kuni varvasteni ning ärge kiirustage.

Zalo Aya – puldiga luksuslik vibraator, mida saad kanda väljaspool kodu naudingute saamiseks ja eelmängu vürtsitamiseks. Aya saad magnetiga kinnitada oma aluspükste külge ja kuna tootel on kaasas sarveke, mis võimalik lisada või eemaldada, siis otsustad ise, kas soovid stimulatsiooni ainult väljast või seest ning väljast korraga.

YESforLOV Couples Elixire – paaride eliksiir, mis teeb iga vahekorra veelgi intensiivsemaks, mängides kuuma ja külmaga.

Highonlove massaaźiõlid – sensuaalsed massaaźiõlid, mis on luksuslikud nii välimuselt, kui ka koostiosade poolest.

LELO Tiani Duo – läbi aegade TOP 1 paaride vibraator, mida saab juhtida puldist või Tiani Harmony’t lausa äpist. Tiani pakub mõlemale suuremaid naudinguid vahekorra ajal ning eelmängus. Nüüd Tiani Duo ja Tiani Harmony on uued mudelid, milledel on lausa 2 mootorit.

Couples Choice paaridevibraator puldiga või ilma puldita – need on uued ägedad vibraatorid, mille kasutusviise on palju rohkem, kui tavapärastel leludel. Saate üksteist hellitada nii eelmängu kui vahekorra ajal.

Zalo Kyro Wand– luksulik massaaźinui, millega saad lõdvestada ja stimuleerida ka kõige suuremaid lihaseid. Kuid eriliseks teeb toote see, et kaasas on 2 mütsikest. Kui asetad wandile pähe ühe mütsikese, muutub see hoopis jänkuvibraatoriks ja teise mütsikesega vallatuks kahekeelseks stimuleerijaks.

Intt vibreeriv geel – on lausa vedel vibraator, mida koos nautida. Kõige võimsam geel, mis muudab vahekorrad unustamatuks.

Truth or Dare – Tõde või Tegu on parim erutust ehitav mäng paarikesele pimedateks õhtuteks glögi kõrvale.

Intt Pearls in Love – komplekt sisaldab klaaspärlikeed ja massaažigeeli. Peale õhtusööki võtab naine pärlid kaelast ning rakendab need hoopis intiimses massaažis.

Rianne S Kinky Me Softly – sidumiskomplekt, millega avastada koos uusi naudinguid. Karista ja hellita.

YESforLOV Peitusemäng – peitke oma kehale nähtamatu tindiga pliiatsiga kõik soovid ja sõnumid ning kasutage UV lampi, et leida need vihjed ja täita oma kallima iga soov.

YESforLOV iha tekitav massaažiõli või küünal – erutavad massaažid on alati parimad kingitused. Puudutage üksteist ja nautige tulemust.

Bloom Orchid wand või LELO Smart Wand – kogu keha massaaživahendid, mis on piisavalt võimsad, et lõõgastada ka kõige suuremad lihased. Abikäsi massaaži tegemisel ja eelmängu parim kaaslane.

Gvibe paaride vibraator – see põneva välimusega vibraator palub sul mõelda kastist välja. Vibraatoriga saab naudinguid pakkuda nii mehele kui naisele ning väga üllataval moel.

Love Boxx või First Together (S)experience – suurepärased komplektid, mis paaridele kokku pandud põnevatest leludest, et avastada üksteist ja uusi naudinguid koos.

Sussi sisse

Bijoux kliitoripalsamid – vallatute nimede ja erinevate koostisosadega kliitoripalsamid, mis teevad soojaks ja tundlikumaks.

Mõnumuna – õnneliku lõpuga massaaž.

Nip Zip – nibupalsam, mis kikitab nii meeste, kui naiste nibud.

Sensuva Insane libestid – 3 in 1 libedust pakkuv, maitsev ning tundlikust tõstev libesti, mis teeb seksi intensiivsemaks.

Kama Sutra mängukaardid – mängi mis tahes kaardimängu, kuid sinu silme ees on erutavad kama sutra poosid. Tehke järgi!

YESforLOV ulakad täringud – laske täringutel otsustada, mida ja kuhu tegema peab.

Kui ulakused sulle huvi pakuvad, siis jälgi kindlasti meid ka Instagramis @ulakaskaunitar, sest storydes tutvustame just neid samu tooteid ja ka kõike muud põnevat. Sinna saad kirjutada ja küsida, kui midagi rohkem huvi pakub.

Olge ulakad ja pühenduge iseendale ning üksteisele, sest need on parimad tegevused pühadel ja kogu aeg 😉