Jõulude saabudes püüame olla paremad ja käituda hästi, et aasta jooksul tehtud ulakused varju jätta. Aasta viimane kuu on käes – pingutage nüüd!
Ulaka Kaunitari päkapikud on ulakuste töökojast kohale toonud palju vallatuid kingitusi ja pannud kokku nimekirja, mida jälgides on lihtsam leida kiirelt sobiv kingitus kallimale, sõbrale või iseendale.

Kingitused naisele

LELO Sona2 – endiselt mõnuvahendite edetabeli tipus on kuumalt armastatud helilainetel töötav naudingurelv Lelo Sona2, mis peaks oleme iga naise öökapis. Olles suhtes või vallaline, annab Sona2 võimaluse naudinguid saada helikiirusel;)

LELO Sila – on Lelo Sona2 äsja välja tulnud sugulane, mis töötab samuti helilainetel ja on veelgi käepärasema kujuga ning sügavamaid naudinguid pakkuv mõnuvahend, mis toob naeratuse näole iga päev.

Bloom vibraatorid – uus bränd nelja erineva vibraatoriga, milledel saab vibratsiooni tugevust muuta Tinderi kasutajatele juba tuttav liigutuse abil – pühi paremale või vasakule;) Karbikesest leiad lisaks lelule ka silmasideme ja ilusa kotikese, kus oma ulakat toodet hoida.

Kehasukk – on üks seksikas pesuelement, mis kaunistab iga naise keha ja muudab ta vastupandamatuks ning väga – väga ulakaks. Kõik kehasukad on alt avatud, et vallatuste tegemine oleks lihtne;)

Kriss Soonik X Ulakas Kaunitar pesukollektsioon – pakub armastust täis pesu, mille kelmikus ei jää märkamata. Südamed, tiivad, tripid, pehmed ja läbipaistvad kangad kaunistavad naise keha ja pakuvad visuaalset naudingut.

Coco de Mer pesu – luksuslik Londoni pesubränd valis just Ulaka Kaunitari ennast Eestis esindama. Avatud püksikud ja rinnahoidjad sobivad hästi ühe Ulaka Kaunitari kleidi alla.

Pillow Talk – tõeliselt särav sari, mille tooted on kaunistatud Swarovski kristallist nupuga. Kui kuusk on ehitud, siis olgu ka sinu vibraator.

LELO Luna Beads treeningkuulid – mõned kuulid käivad kuuse otsa, kuid mõned kuulid aitavad treenida vaagnapõhjalihaseid ja pakuvad ka naudinguid. Kui soovid, et kaunitari orgasmid oleksid järgmisel aastal võimsamad, siis treeningkuulid on parim kingitus.

Lora DiCarlo – mikrorobootika huvilisele naisele juba mitmeid auhindu võitnud mänguasjad uuelt brändilt Lora DiCarlo. Kõik tooted on kliitori või G-punkti võlurid, mis imiterivad kogenud partnerit.

Sensuva Arousal Oil – kliitorit stimuleeriv õli, mille abil saavutab naine uskumatult intensiivseid naudinguid.

LELO Soraya Wave – on maailma üks luksuslikumaid jänkuvibraatoreid, mis pakub kogu keha värisema panevaid orgasme. Kutsuvad liigutused, kõrvake tudisemas kliitoril ning luksuslik välimus, see on LELO Soraya Wave.

Love Boxxx Solo Play – sisaldab kaunitarile põnevaid mänguasju katsetamiseks.Ideaalen kingitus.

Kingitused meestele

Envy smoking – pühade ajal olgu riietus pidulik. On imeline, kui kallim hommikuti munad ja vorstikese stiilselt serveerib;)

Myhixel TR – on äpiga meeste vaagnapõhjalihaste treeningvahend, mis õpetab läbi naudingu kontrollima oma ejakulatsioone. Ideaalne kõigile meestele, kes soovivad parandada oma sooritust ning olla tõeline rüütel nii pikalt kui kaunitar seda soovib.

YESforLOV iha tekitav parfüüm – stiilsele mehele meeli ergutav parfüüm, mis teeb ta vastupandamatuks. Looduslikest afrodisiaakumitest kokku pandud parfüüm ei jäta kedagi külmaks.

Tenga Flip Orb – mõnuvahend meestele, mis muudab ta maailma. Eriliselt intensiivset stimulatsiooni pakkuv mõnuvahend, mida on lihtne kasutada ja puhastada.

Kama Sutra pokker – see mäng meeldib talle. Lase tal õpetada sullegi pokkerit, mille käigus kaotate küll riided, kuid võidate erutavaid naudinguid.

Hero kehasprei – libiidot tõstev feromoonidega rikastatud kehasprei.

Tenga Smart Vibe Plus – võimsam sõrmus, mida saad oma mehele kinkida on armurõngas ehk peeniserõngas, mis vibreerib ja pakub naudinguid ka sinule.

Bathmate trimmer – munad olgu puhtad ja säravad – pühade aeg siiski. Trimmerda alumine korrus oma lemmiksoengusse.

Lemongrass ergutav tee – meeste võimekust parandav tee sobib hästi kokku jõulude ja piparkookidega.

Boners käsitöövibraator – meestele meeldib käsitöö ja seda võib teha koos või üksi. Boners vibreeriv käsitöövahend toob imelisi naudinguid.

Svakom Vic Neo – äpiga juhitav anaalvibraator mehele, kes teab või soovib teada saada, milliseid naudinguid pakub tema hästi peidetud G-punkt.

Kingitused paarile

Senzi punktvibraator – leiab ülesse kogu kehal peidus olevad mõnupunktid. Otsige millimeetri haaval läbi kogu keha. Alustage peast ja kõrvadest, liikuge alla kuni varvasteni ning ärge kiirustage.

YESforLOV Couples Elixire – paaride eliksiir, mis teeb iga vahekorra veelgi intensiivsemaks, mängides kuuma ja külmaga.

LELO Tiani 2 – läbi aegade TOP 1 paaride vibraator, mida saab juhtida puldist ja pakub mõlemale suuremaid naudinguid vahekorra ajal ning eelmängus.

Intt vibreeriv geel – on lausa vedel vibraator, mida koos nautida. Kõige võimsam geel, mis muudab vahekorrad unustamatuks.

Truth or Dare – Tõde või Tegu on parim erutust ehitav mäng paarikesele pimedateks õhtuteks glögi kõrvale.

Intt Pearls in Love – komplekt sisaldab klaaspärlikeed ja massaazigeeli. Peale õhtusööki võtab naine pärlid kaelast ning rakendab need hoopis intiimses massaaźis.

Rianne S Kinky Me Softly – sidumiskomplekt, millega avastada koos uusi naudinguid. Karista ja hellita.

YESforLOV Peitusemäng – peitke oma kehale nähtamatu tindiga pliiatsiga kõik soovid ja sõnumid ning kasutage UV lampi, et leida need vihjed ja täita oma kallima iga soov.

YESforLOV iha tekitav massaaźiõli või küünal – erutavad massaaźid on alati parimad kingitused. Puudutage üksteist ja nautige tulemust.

Bloom Orchid wand või LELO Smart Wand – kogu keha massaaźivahendid, mis on piisavalt võimsad, et lõõgastada ka kõige suuremad lihased. Abikäsi massaaźi tegemisel ja eelmängu parim kaaslane.

Gvibe paaride vibraator – see kummalise välimusega vibraator palub sul mõelda kastist välja. Vibraatoriga saab naudinguid pakkuda nii mehele kui naisele ning väga üllataval moel.

Pahanduste kast või Love Boxx– paaridele kokku pandud vahendid, et avastada üksteist ja uusi naudinguid koos.

Sussi sisse

Sex! lotopiletid – loto mängimine ei ole veel kunagi olnud nii erutav. Iga pilet võidab.

Mõnumuna – õnneliku lõpuga massaaź.

Nip Zip – nibupalsam, mis kikitab nii meeste, kui naiste nibud.

Sensuva Insane libestid – 3 in 1 libedust pakkuv, maitsev ning tundlikust tõsteb libesti, mis teeb seksi intensiivsemaks.

Kama Sutra mängukaardid – mängi mis tahes kaardimängu, kuid sinu silme ees on erutavad kama sutra poosid. Tehke järgi!

YESforLOV ulakad täringud – laske täringutel otsustada, mida ja kuhu tegema peab.

Kui ulakused sulle huvi pakuvad, siis jälgi kindlasti meid ka Instagramis @ulakaskaunitar, sest storydes tutvustame just neid samu tooteid ja ka kõike muud põnevat. Sinna saad kirjutada ja küsida, kui midagi rohkem huvi pakub.

Olge ulakad ja pühenduge iseendale ning üksteisele, sest need on parimad tegevused pühadel ja kogu aeg;)