Kuigi hallid varjundid on kolmandat aastat järjest vallutamas kinoekraane just veebruarikuus, peetakse valentinipäeva siiski romantiliseks tähtpäevaks. Tegelikult pole vahet, kas oled 25% või 100% ulakas, valentinipäeva kingitus võiks suurendada kahe armunud inimese omavahelist lähedust.

Seda, kas kingituseks kallimale võiks olla varjunditest inspireeritud piits või hoopis armastust tulvil komplekt hellitavate aksessuaaridega, teate ainult teie kaks.

Kõige tähtsam on kuulata oma südant ja teha valik, mis paneks teise poole tundma, et temast hoolitakse. Seetõttu panime teie jaoks kokku ka nimekirja veidi roosamatest ja romantilisematest vallatutest kingitustest vastandiks 100% ulakatele kingiideedele.

Siin on 2018. aasta valentinipäeva romantiliste kingiideede top 10:

1) Truth or Dare mäng paaridele

See on intiimne mäng paarile, kes on valmis rääkima tõtt ja viima läbi erutavaid tegevusi. Mäng sisaldab 69 väga intiimset küsimust ja 69 provotseerivat tegu, mis on äärmiselt erutavad. Mäng paneb teid proovile ja lähendab nii linade vahel kui ka emotsionaalselt.

2) Adore Me pleasure kinkekomplekt

Kaunis kinkekomplekt Lelolt, kuhu kuuluvad armastuse värvides huulepulgakujuline minivibraator Mia 2, siidist silmaside ja stiilsed käerauad. See on komplekt, mis räägib armastuse keeles.

3) Fifty Shades of Grey Freed suleke

Kuldse käepideme ja luksuslike detailidega suleke kallima hellitamiseks kõige õrnemal viisil. Kuulub Cherished Collection limiteeritud kollektsiooni.

4) YesForLov maitsega massaažiõli oraalseteks naudinguteks ja Tenga Egg mõnumuna

Kaks toodet, mis ei ole küll komplektis, kuid sobivad oma olemuselt suurepäraselt kokku eelmängu vürtsitamiseks. YesForLov erinevate maitsetega gurmeeõlid on spetsiaalselt loodud intiimpiirkonna massaažiks ja magusaks suutäieks pärast seda, õliga kaasas olev praksuv kommipuru lisab oraalseksile särtsu ja surinat. Õli sobib oraalseksi pakkumiseks mõlemale sugupoolele.

Kui naisel aga magusaisu puudub, kuid sellegipoolest tahaks mehele midagi pööraselt erutavat vastu kinkida, tuleb mängu mõnumuna. See Ulaka Kaunitari 2017. aasta hitt-toode on loodud mehele ebamaise lingam-massaaži pakkumiseks. Mõnumunad on seestpoolt kaetud erineva tekstuuri ja mustritega, et stimuleerida meest kõige hullutavamal moel. Valentinipäevaks sobib muidugi enim just südemekestega mudel (Lovers).

5) YesForLov Armastuse kast

Kingi oma kallimale karbitäis armastust! Karbist leiad midagi nii masseerimiseks, stimuleerimiseks, hellitamiseks kui ka limpsimiseks – kas pole mitte unistuste komplekt valentinipäevaks?

6) Provokatife feromoonidega massaažikreem

Massaažikreem, mis töötab kahel rindel: feromoonid annavad massaažile seksika alatooni ja valmistavad ette naudinguterohkeks õhtu jätkuks ning kanepiseemneõli hooldab hellalt nahka. Ärge unustage: puudutusel on võlujõud!

7) YesForLov armueliksiir

See imeline armueliksiir muudab armatsemise pikemaks ning naudingud võimsamaks. Geel stimuleerib naise kliitorit ja mehe peenist ning annab sooja särtsaka tunde mõlemale partnerile. Maitseb kui maasikas, sobib hästi ka oraalseteks naudinguteks.

8) Wildy Loving puidust dildo

Eestis käsitööna hoole ja armastusega valminud Wildy Loving on nii nime kui roosa värvi poolest valentinipäevaks justkui loodud!

9) YesForLov peitusemäng

Nähtamatu tindiga pliiats võimaldab sul keha peale kirjutada ja joonistada oma salasoovid. Kui teine pool on seiklushimuline, joonista oma kehale liikumistrajektoor või kontrollpunktidega kaart. Nähtamatu tint ei anna aimu, milliseid saladusi su ihu peidab, kuid UV-lambi valguses tuleb kõik päevavalgele. Anna oma kallimale võimalus enda fantaasite avastamiseks selle salapärase komplektiga, kuhu kuulub nii pliiats kui lambike.

10) Õhtu kallimaga Ulakas Kaunitaris või G-punkti koolitus temakesele

Kui soovid veeta kallimaga tunnikese linna kõige vallatumas butiigis, et tutvuda toodetega, mis viivad teie voodielu uutesse kõrgustesse, on Õhtu kallimaga just teile sobiv pakett.

Aga kui otsid kingitust oma naisele, siis osta pilet G-punkti koolitusele, kus naisteringis viime läbi loengu naise supervõimetest – kasulik nii koolitusel osalejale, kui ka kodus ootavale partnerile (saladuskatte all võime öelda, et meie koolitusel osalenud naised kipuvad pärast loengut väga kiiresti koju kallimaga uusi teadmisi praktiseerima).

Kui suhe on värske ja valiku tegemine ka sellest mitte nii vürtsikast nimekirjast väga riskantne tundub olevat, soovitame Ulaka Kaunitari tšekiraamatut, millega saad oma silmarõõmule kinkida 20 erinevat üllatust. Saad kinkida kõik korraga või ainult ühe, et tagasihoidlikult vihjata, mis suunas sooviksid suhet edasi viia.

Vallatut valentinipäeva, mis oleks tulvil romantikat ja armastust!