Tita-uudised tekitavad alati elevust ja rõõmu ning miks mitte seda üheskoos jagada!

Selleks, et ühendada meeleolukas koosviibimine tulevasele emale kasuliku informatsiooniga, on Ulakas Kaunitar loonud koolitus-vestlusringi Ulakad Emad, kus räägime rasedusaegsest ja sünnitusjärgsest intiimsuhtest, muutustest kehas ja meeltes ning lihtsatest viisidest, kuidas oma elus vürts ja säde säilitada (või nad tagasi tuua).

Koolitus toimub teile sobival ajal Ulaka Kaunitari poes, mis asub uuel aadressil Roosikrantsi 16, Tallinn. Koolitust on võimalik teha nii nädala sisestel aegadel kui ka nädalavahetustel, aja broneerimiseks palume meiega ühendust võtta telefonil +372 661 0227 või kirjutada e-postile info@ulakas-kaunitar.ee.

Koolitust kestab 3 tundi ning osalustasu on 39€/inimene. Grupist alates 10 inimest küsige grupisoodustust! Omalt poolt pakume teie seltskonnale alkoholivaba jooki ja maiustusi. Kõigile asjaosalistele kehtib sel samal päeval ka soodustus täishinnaga toodetele.

Tulevane ema saab teada:

  • mil viisidel oma keha ja meeled täita positiivsete emotsioonide ja tundmustega;
  • kui vajalik on vaagnapõhjalihaseid treenida ka raseduse ajal ning kui imelihtne see on;
  •  milliste vahenditega end lõõgastada ning kuidas see mõjub hästi nii lapseootel emale kui intiimsuhtele;
  • millised lelud ja geelid võivad osutuda tõelisteks abimeesteks pingete maandamisel ja millele ka mehed ei suuda “ei” öelda;
  • mida üldse on meestele pakkuda ja kuidas me saame ka nende heaolu eest hoolitseda.

Lisaks jagame nippe kus ja millal tupelihaseid kõige efektiivsemalt treenida, mida kõike libestitega teha saab ja kuidas nad meie elu igas valdkonnas kasutatavad on, mida kujutab endas üks tõeliselt hea massaažiõli ning näitame kõige paremal viisil, kuidas kõik tuleb omal nahal ära proovida, et toodetest täit aimu saada. Jah, me paneme oma käed ja suud sellel koolitusel tööle, seega kolm tundi lähevad kui linnutiivul ning põnevat avastamist leiavad seal enda jaoks kõik naised.

Lisainfo SIIN.