Kuidas käivad kokku munad ja jänkud?

No eks ikka munadepüha ühendab ja viitab sellele, et on aeg mängida. Me oleme täheldanud, et jänkud meeldivad rohkem naistele ja munad meestele. Meie lemmikud jänesed ei söö porgandit ja munad ei vaja kana.

Luba me tutvustame neid tegelasi sulle lähemalt.

Grabbit

Parajalt treenitud jänes üsna jämeda ülakehaga. Kaks kõrva suudavad võimekalt mängelda kliitori ümbruses. Jänese keha ja kaks kõrva on varustatud kõik eraldi mootoritega, seega kolmekordne turbovõimsus;) Ta ei ole ka liiga lärmakas. Grabbit ei karda vett, sest on 100% veekindel. Alati valmis teenistusse astuma, vahel vajab vaid laadimist.

Lelo Soraya Wave

Väga stiilselt riietuv ning joogat harrastav jänes. Kullaga ääristatud ülikond annab märku, et tegemist on kõrgmoodi armastava jänesega. Ta on võimas, kuid õrn samaaegselt, sest eemale hoidev kõrvake mängleb kergelt kliitoril, samas kui keha teeb kummardusi G-punkti suunas. Meeldib käia duši all ja vannis, ei karda märjaks saada. On suurepärane kaaslane iga kell. Oma vabal ajal naudib vahel laadimist.

Bloom  Violet

See ajaga kaasas käiv jänes sobib hästi Tinderit kasutavale jumalannale, sest sõrmekestele tuttav üle ekraani pühkimine toimib ka tema taltsutamisel.  Lohistades jänese tagumikul pöialt paremale vibreerib ta intensiivsemalt ja lohistades pöialt vasakule taltub jälle. Stiilse jänese karbist leiad silmasideme, millega ka oma kaaslast taltsutada.

Pillow Talk Kinky

Kuninglik jänes, kelle kõrva otsas on kroon ja peput kaunistab Swarovski® kristallist nupp, millest saad äratad jänese. See jänes leiab vaevata ülesse Sinu G-punkti ja kroon võbeleb kliitoril samal ajal.

Tenga mõnumuna

Üheöösuhe, millele ei järgne piinlikuid hommikuid ega kohustusi. Sa ei pea mäletama ta nime, ega keset ööd minema hiilima. Julgelt võid ta koju kaasa võtta, rahuldada enda kõige meeletumad fantaasiad ja siis minema visata – ilma süümepiinadeta.

Svakom Hedy X

Nädalane naudinguretk kaaslasega, kes kaob su elust sama ootamatult, kui sinna saabus. Võta hetk ja vali oma lemmik, kas vajaksid oma ellu: enesekindlust (Confidence), kiirust (Speed), kogemust (Experience), kontrolli (Control) või reaktsiooni (Reaction).  Need munad liuglevad ja imevad su “anakonda” ümber, kui kõige osavamad akrobaadid.