Pärast “50 tumedama varjundi” vaatamist otsustasime, et nüüd on paras aeg kokku panna ostunimekiri meie klientidele, kes Christiani ja Ana stiilis mõnel pimedal ööl mängida tahavad. Tähelepanu, hallid päevad ja pimedad ööd on varsti möödas ning siis on aeg juba avalikuks vallatlemiseks ja veemõnude nautimiseks, seega, võtke mustadest öödest veel viimast!

BDSM on tuletis inglisekeelsetest sõnadest bondage & discipline (sidumine & distsipliin), dominance & submission (domineerimine & allumine), sadism & masochism (sadism ja masohhism).

Tõenäoliselt pole “50 halli varjundit” see üllitis, mida BDSMi harrastajad õppematerjalina pjedestaalile tõstaksid, kuid tõsi on see, et just tänu antud raamatule ja filmile on inimeste huvi BDSM´i vastu viimastel aastatel plahvatuslikult kasvanud. Tegelikult on BDSM täpselt sama hirmus nagu iga uus asi, mida me pole kunagi varem teinud. Jah, sellega kaasneb valu, aga kust sa tead, et selle valuga ei kaasne mõnu? Kui sulle meeldib, et partner sinust möödudes sinu peput patsutab, siis kust sa tead, et sulle ei pakuks suuremat mõnu väike laks? Kust jooksevad sinu piirid? Kui palju sa oma partnerit usaldad? Tõsi, igaüks ei taha olla Christian ja igaüks ei taha olla Ana ja nii ongi õige. Aga neile, kes hindavad koos arenemist, piiride avardamist ja usalduse kasvatamist, võib BDSM maailm olla just see, mille avastamine loob aluse suurema läheduse ja sügavamate naudingute tekkeks.

Üheks tumehalliks ööks, oma piiride kompamiseks ja uute naudingute avastamiseks “50 halli varjundi” stiilis soovitame sul Ulakast Kaunitarist koju tuua järgmised mänguasjad:

 XAOS silmaside / Naughty Beauty silmaside

Obsessive sulg

XAOS piits /

Fräulein Kink kahepoolne lapats

YesForLov komplekt “Põlev iha”

Nip Zip kreem nibudele

Lelo Luna Beads noir / mini tupekuulid

Fifty Shades of Grey nibuklambrid või niburõngad

Fifty Shades Darker anaaltapp

Viimase lihvi naise välimusele annavad:

Picantina korsett ja sukad / seksikas Obsessive kehasukk

Miamor alt avatud püksikud / Naughty Beauty pärlistringid

Fräulein Kink kiisumask/ Naughty Beauty mask

… ja meestele piisab vaid TUXist 😉