Mis küsimus see on? Täida need ulakustega!

Tõsi, 5 minutit pole piisav aeg romantiliseks õhtusöögiks, põhjalikuks eelmänguks ja sensuaalseks armusessiooniks, kuid see on piisav aeg mitmeteks vallatuteks tegevusteks. Tegelikult pole oluline, kui palju meil aega on, vaid kuidas me selle täidame. Viie minuti kähkukas vs tuimal pilgul sotsiaalmeedias hulpimine – kumma valid sina?

5 viisi 5 minuti täitmiseks Ulaka Kaunitari viisil:

 

1. “Pese mu selga!”

Seljapesu, mis ulakuste skaalal väga kõrgele ei küündi, võiks asendada hoopis intiimsemate piirkondade pesuga. Kuna tavalised dušigeelid selleks puhuks ei kõlba, veenduge, et vannituppa oleks varutud Domina Elegans intiimpesugeel, mis sisaldab ökosertifikaadiga koostisosi ja kasulikku piimhapet, mis kaitseb halbade bakterite leviku eest. Ulakuste skaala tipus on koha sisse võtnud veekindlad lelud kogu keha massaažiks (Tickler Rosy wand, Lelo Siri2) ning vallatu kähkukas veemängudeks loodud Überlube libestiga.

2. Seksikas sms

5 minutit on täiesti piisav aeg, et saata oma kallimale seksikas sõnum a´la “Õhtusöök ootab sind magamistoas minu alasti kehal kell 19.00, sinu poolt on vahuvein!” Muidugi võid saata kallimale endast ka telefoniga tehtud aktifoto, aga kuulsuste kogemustest lähtudes ei pruugi see kõige parem mõte olla.

3. Võidujooks

Tähelepanu, valmis olla, start – võidujooks orgasmini alaku! Võidab see, kellel õnnestub end kiiremini seitsmendasse taevasse viia (džentelmenid kingivad õrnemale sugupoolele 10 sekundit edumaad ja veenduvad poolel teel, et naine pole liiga kaugele maha jäänud).

4. Mänguaeg

5 minutit on täiesti piisav selleks, et lemmikmänguasjad õnnelikke hetki jõuaks pakkuda. Vaakumefektiga kliitoristimulaatorid Womanizer 2Go ja Satisfyer Pro2 viivad naised reeglina tippu juba vähem kui 60 sekundiga, seega alles jääb veel 4 minutit, mille jooksul naine saab oma mehele pakkuda sensuaalset lingam massaaži mõnumunaga või viia mehel tuurid üles mobiiliäpiga juhitava Remoji Blowhole´iga.

5. Kähkukas

Kuigi kähkuka tegemiseks reeglid puuduvad, siis ajapiirangu tõttu on meil mõned soovitused: riietumisele aega ei maksa raisata, eemaldada vaid hädavajalikud esemed (või kanda alt avatud pesu) ja seejärel otsida esimene pind, millele saab pikali heita või mille najale toetuda. Mõeldud, tehtud!

 Vabandused teemal, et mul pole aega, on alates tänasest ametlikult kehtetud!