Päris tihti küsitakse meilt, milline on meie kõige populaarsem toode.

Loomulikult on raske välja tuua ühte konkreetset toodet, sest mõni asi on meil müügil olnud kaupluse avamisest alates ja mõni lisandunud valikusse alles paar nädalat tagasi, aga tõepoolest on üks toode, mida meie kliendid armastavad: see on Lelo Tiani. See paaridele loodud mänguasi on kindlasti meie kõige populaarsem lelu, mida ostetakse nii esimeseks leluks kui ka magamistoas rutiini peletamiseks, samuti armastavad Tianit naised, kelle jaoks on oluline kliitori ja G-punkti üheaegne stimuleerimine.

Tiani3_product_DeepRose
Lelo Tiani3

Mis on Tiani?

Tiani on mänguasi paaridele, mida naine saab kanda vahekorra ajal. Lelu üks ots pakub vibratsiooni kliitorile ja teine läheb tuppe, puudutades G-punkti. Tupes olev osa on piisavalt peenike selleks, et peenis sinna kõrvale mahuks. Nii saavad lelu vibratsioonist osa mõlemad partnerid. Lisaks tuleb leluga kaasa pult, millega saab muuta programme ja vibratsioonitugevust 12m kauguselt. Seega saab mees pakkuda naisele naudinguid ka teisest toa otsast. Tegelikult saab Tianit nautida ka avalikus kohas, aga naine peab kindlasti kandma püksikuid, mis lelu õigel kohal hoiavad. Kelle jaoks avalikus kohas salajaste naudingute jagamine on olulisem, kui võimalus toodet vahekorra ajal kasutada, soovitame kaaluda Lelo Lyla2 või Lelo Hula Beadsi ostmist.

Kui me räägime Tiani müügistatistikast, siis Tiani, mis oli meil müügil poe avamisaaastal, ei ole päris samasugune, nagu Tiani, mis on meil poes nüüd. Lelo kui maailma juhtiv sekslelude tootja on aastate jooksul muutnud Tianit aina paremaks, arvestades nii seksuoloogide, günekoloogide kui ka klientide arvamusega. Selline arendustöö ei toimu mitte ainult Tiani ümber, vaid iga toote ümber, mille Lelo on loonud. Enamik tooteid kannab nime järel numbrit 2, mis märgib seda, et tegu on uuendatud variandiga. Uuenduseks võib olla toote muutmine 100% veekindlaks, mootorite ja võimsuse lisamine kui ka suuruse ja kuju parandamine.

Hetkel pakub Ulakas Kaunitar kahte Tiani mudelit: Tiani3 ja Tiani24k.

Tiani 24K Black7c8b9019551b6f689b5e084f1cdedd7d copy
Lelo Tiani24K

 

Mõlemad tooted on täiesti veekindlad, tänu millele võib neid nautida nii vannis kui duši all. Mõlemad on puldist juhitavad ja mõlemat saab nautida vahekorra ajal. Toodete põhiline erinevus seisneb selles, et Tiani24K üks detailidest on tehtud 24-karaadisest kullast! Lisaks on Tiani24K varustatud kahe mootoriga, mis teeb selle natuke võimsamaks kui Tiani3 ja väike erinevus on ka kliitori vastu käiva otsa suuruses ja kujus. Siiski ei maksa karta, et Tiani3 mõnu pakkumisel nõrgaks jääb, sest meditsiiniline silikoon on väga hea vibratsioonijuht ja ühest mootorist piisab, et pakkuda sügavaid naudinguid ka kõige nõudlikumale naisele. Vaieldamatult on Tiani24k kõige luksuslikum paaridelelu maailmas, see on väga eriline kingitus väga erilisele naisele. Kuna kullast detail on rõngakujuline ja meenutab sõrmust, sobib see ka igavese liidu sümbolina kingituseks kõige kallimale.

Lelo on bränd, mis on pühendunud suhetele ja nende parandamisele ja hiljuti läbiviidud küsitluse järgi tuleb see neil hästi välja:
83% paaridest, kes on kasutanud sekslelu, tunnistab, et sel oli positiivne mõju nende suhtele
71% paaridest märkas pärast paaridelelu kasutamist voodielu paranemist
57% kinnitas, et paaridelelu kasutamine on muutnud seksi senisest 3 korda paremaks

Tunnustatud koolitaja seksi ja suhete valdkonnas, Tristan Taormino, ütleb: “Paaridelelu (nt Tiani24K) kasutamine aitab paaridel avaneda teineteisele. Kui paar on võtnud voodis kasutusele sekslelud, avaneb neile uute võimaluste maailm. Tiani, mis on loodud kasutamiseks vahekorra ajal, annab võimaluse luua üheaegseid naudinguid. See aitab kaasa usalduse ja intiimsuse tekkele.”

Dr Ian Kerner, suhtenõustaja ja “She Comes First” raamatu autor, ütleb: “Kui ma soovitan oma klientidel hakata kasutama Lelo paaridelelu, siis enamasti tähendab see inimestele uut seksiseiklust, kuid nad ei mõista, kuidas saab lelu muuta nende suhet tugevamaks. Aga nad kõik tulevad tagasi ja räägivad mulle, et uus lelu ühendas neid hoopis uuel tasandil, nad avanesid teineteisele ja suhtlevad nüüd rohkem ka neil teemadel, mis enne tundusid ebamugavad.”

Kui sul tekkis küsimusi Tiani või teiste paaridelelude kohta, tule julgelt poest läbi ja saa oma vastused.

Kevad on parim aeg armumiseks! Võta Lelo Tiani appi, et äratada oma kallim talveunest ja armuda temasse üha uuesti ja uuesti!