Sa ei saa olla ideaalne partner ei endale ega oma kaaslasele kui sul puudub enesega hea läbisaamine. Mida rohkem me end armastame, seda enam oskame oma kaaslasele tähelepanu pöörata ja mõlema vajaduste eest hoolitseda. Siin on kuus imelist põhjust, miks naine peaks ennast rahuldama ning millised on selle positiivsed mõjud nii paarisuhtes kui ka üksi olles.

1. Asume kohe asja juurde – see on nii hea! Kliitoris asub 8000 närvilõpet ning ainuüksi see on juba piisav põhjus Womanizeri või Lelo Sona haaramiseks. Masturbeerimine aktiveerib aju mõnukeskuse ning pidevad orgasmid suurendavad selle kvaliteeti. Anna tuld ja valitse oma orgasme!

2. Eneserahuldamine aitab parandada voodielu, mida oma partneriga jagad. Teades, mis sulle meeldib ja kuidas sa orgasmini jõuad, on sul võimalus seda ka oma kaaslasele õpetada. Õnneliku paarisuhte võtmeks on kaks endaga rahulolevat inimest, kes naudivad üksteist, aga on ka heas kontaktis iseendaga.

3. Masturbeerimine suurendab seksiisu ning tõstab su libiido pilvedele. On tavaline õhtu – su kaaslane pakub välja filmi vaadata ning kaisutada, ent sina tahaksid pigem filmi vaadates magama jääda. Usume, et see olukord on paljudele tuttav. See on täiesti normaalne – paljudel pikaaegses suhtes olevatel inimestel juhtub nii. Kui sooviksid aga mitte pelgalt kaisutada vaid veel kaugemale minna, siis on masturbeerimine hea võimalus seksiisu tõstmiseks ning oma hormonaalse taseme hoidmiseks.

4. See tegevus aitab sul stressi maandada ja lõõgastuda, täpselt nagu mediteerimine ja jooga. Intiimtegevustel on neli etappi: soov, erutus, orgasm ning sellejärgne pingelangus. Erogeensete tsoonide stimuleerimine alandab stressihormoonide taset ning vabastab kehas endorfiinid. Lisaks kiirendab erutustunne vereringe hapnikuvarustust, mistõttu saavad meie aju ja keha uut energiat ning on vastupidavamad. Intiimtsükkel on meie kehale vajalik, ühes vaimse ning füüsilise trenniga. Lisaks ei jäta masturbeerimine ajule ruumi mõelda tööle või kohustustele – see on puhkemoment enese täis laadimiseks.

5. See parandab unekvaliteeti. Pärast orgasmi tekib kehas pingelangus, mistõttu on just siis kõige kergem uinuda. Keha elab erutuse ja orgasmi faasis läbi väga palju tundmusi ja lihaste kokkutõmbeid, pärast mida tunned kerget füüsilist väsimust ning kuuled, kuidas aju end välja lülitab. Seega – ekraanid kinni ja tekk peale!

6. Kui sa valitsed oma orgasme, ei saa mitte keegi neid sult kunagi ära võtta. Mida rohkem sa end tundma õpid, seda rohkem oskad erinevatest asenditest viimast välja võtta, seda enam on sellest rõõmu. Naiste orgasmid ei ole kuidagi seotud paljunemisega, vaid põhjustavad hormonaalseid kõikumisi ning seeläbi on naised võimelised orgasme rohkem ja intensiivsemalt kogema ning nautima, kui mehed. Alusta juba täna ning ole iseenda parim sõbranna. Selle kõige juures on sulle parimaks leluks kliitoristimulaatorid Lelo Sona või Womanizer. Nende kahe võrdlusest loe Malluka blogist.

Olid ju päris kõnekad põhjused? Nimekirjas puudub üks punkt, mis puudutab välimust. Rahuldatud naine omab silmis ja näos sõnuseletamatut sära, mis paistab kaugele välja. Meie kohtame oma armsas poes paljusid selliseid naisi ja teame sellest seetõttu rääkida. 🙂