Tähelepanu naised!

Kujutlege, kuidas võite kogeda perfektset oraalseksi iga kell, kui selleks soov tekib. Lelo on leiutanud just teile uue sensatsioonilise mänguasja Ora, mis pakub oraalseid naudinguid sensuaalse “keelemängu” näol kus iganes ja millal iganes, olenemata sellest, kas vajate kerget erutust või lõputut ekstaasi.

Kuidas Ora töötab?

Lelo Ora on erinev kõigist teistest seni leiutatud mänguasjadest, kutsudes kombineerima erinevaid ORA_animatedvibratsioonitugevusi  ringjate sensuaalsete silituste või lühikeste pulseerivate lainetustega kliitori peal ja ümber. See jäljendab masseerivat keeletööd, milleks on võimelised vaid suuseksi maailmameistrid. Ora masseerib teid täpselt nii, nagu teile meeldib, tehes täis- või poolringe, hellitades aeglaselt ja võrgutavalt või intensiivselt ja kirglikult.

Pühendudes tipptasemel naudingutele, pakub Ora 10 erinevat sensuaalset vibreerimismustrit, et saaksite nautida erinevaid massaažitehnikaid. Pakkudes piiritut ekstaasi, jätab Ora keha mõnust värisema ja nõudma aina rohkem ja rohkem.

Ora on täiesti veekindel, kutsudes end kasutama ka vannis, et suuseksi kogemus oleks veelgi märjem ja reaalsem.

Sellisest oraalseksist olete siiani julgenud vaid unistada kui sedagi….

Lelo Ora ootab teid Ulaka Kaunitari vallatus pesupoes Solarise keskuses! Olete valmis? Tähelepanu, valmis olla, START!

ORA_packaging_DeepRose