Mõista, mõista, mis need on: üks on hell ja romantiline, teine maskuliinne ja jõuline, kuid mõlemale meeldib G-punkt! Ei, need ei ole mehed, sest mees võib olla nii hell kui ka jõuline, aga ei pruugi G-punktile pihtagi saada. Küll leiavad G-punkti üles Lelo Gigi 2 vibraator ja Fun Factory Stronic G pulsaator, mis oma kõverate tippudega just selleks loodud ongi.

Lelo Gigi 2 on tõeline romantik ja sellest oli aru saada juba siis, kui mänguasja elegantsest pakendist välja võtsin – vibraator oli käes nii kerge, selle pind oli nii siidiselt sile ja vibratsioon nii pehme. Ma saan aru, miks on Gigi 2 üks enim kiidetud vibraatoreid, kui sellesse on võimalik armuda juba esimesest puudutusest, sest just nii minuga läks.

Magamistoas on Gigi 2 väga vaikne ja õrn, kuid samas pakub 8 erineva programmiga piisavalt vaheldust, millest viimane tegelikult enam nii väga õrn ei olegi, aga jõuline samuti mitte, pigem intensiivne. Lelu pehme vibratsioon tuleb kuskilt sügavustest, kuigi mänguasi pole üldse nii suur, et sellel mingeid sügavusi saaks olla. Tänu pisikestele mõõtudele ja siidisele pinnale on Lelo Gigi 2 vibraatoriga mängimine lihtne isegi libestita ning selle pehme vibratsioon hellitab ideaalselt ka kliitorit.

Olen saanud Gigi 2 vibraatori kohta korduvalt tagasisidet, kuidas see on aidanud avastada G-punkti ja ma täitsa usun, et see võib nii olla, sest mänguasi leiab ideaalselt õige koha üles ja hellitab seda õrnalt, meelitavalt, tunnetega – Lelo Gigi 2 on armatseja.

Fun Factory Stronic G on aga hoopis teisest puust, mis on väljas ainult ühe asja peal ning eeldab, et naine on end juba ammu avastanud. Kui ma pulsaatorit esimest korda käes hoidsin ja selle tööle panin, siis ma ilmselt punastasin veidi. See oli käes ohjeldamatu, viis mõtted iseenesest millegi enama peale ja seda igasuguse armumiseta, see oli puhas füüsiline tõmme.

Stronic G on suur, raske ja jõuline. Kui see matšo kõrvutada romantikust Gigi 2 vibraatoriga, siis pikkust sel väga palju juures ei olegi, aga jämedust küll ning kaalu on sel neli korda rohkem. G-punkti stimuleerimiseks loodud lapikud otsad on mõlemal samas mõõdus, kuid erinevalt Gigi 2 vibraatorist on pulsaator otsast muditavalt pehme ja veidi painduv, mis muudab selle mehe ihuliikmele pisut sarnasemaks. Stronic G on samuti kehasõbralikust silikoonist, kuid see ei ole nii siidiselt sile kui Gigi 2, vähemalt kuivana mitte, mistõttu – kui mitte rohkem suuruse pärast – kulub selle mänguasjaga libesti ära.

Pulsaator ei vibreeri, vaid selle sees liigub mootor edasi-tagasi ja seda nii jõuliselt, et mänguasja käes kinni ei hoia, käsi hakkab hoopis selle taktis kaasa liikuma. Kõige parem on aga see, et leluga mängides ei ole käsi üldse vaja, pulsaator on võimeline kogu töö ise ära tegema. Ma ei ütleks, et Stronic G päris vahekorda imiteerib, liigutused on selleks liiga lühikesed, kuid teistest voodileludest erineb see kindlasti.

Kui minult küsida, kumb on parem, siis vastaksin, et mees on kõige parem, kuid kuna teda alati võtta ei ole, siis vibraator ja pulsaator leiavad kasutust vastavalt meeleolule ega ole omavahel võrreldavad. Esimene ei suuda pakkuda seda, mida teine ja vastupidi, mistõttu on mõlemal oma koht mu öökapis. Kui aga küsida, milline sobib paremini esimeseks voodileluks, siis oleks vastuseks Lelo Gigi 2 vibraator, sest pulsaator võib alguses tunduda ehmatavalt jõuline.

Tule katsu neid ja ka teisi G-punkti mänguasju oma käega Ulaka Kaunitari hubases butiigis ning leia oma romantik, matšo või mõlemad.

Mõnusaid mänge pimedatesse sügisõhtutesse!