September kui tarkusekuu viis lapsed kooli ja andis täiskasvanutele rohkem aega magamistoas mõnulemiseks. Nüüd on aga käes aeg täiskasvanutel tarkuse radadele astuda ja selles vallas aitavad teid oma ala tipud: G-punktiguru Deborah Sundahl ja Lelo targematest targem personaaltreener Luna Smart Bead! Saame nendega lähemalt tuttavaks:

book-cover-sunDeborah Sundahl on üks kuulsamaid eksperte naiste G-punkti ja ejakuleerimise alal ja meie kutsume seda teadjanaist G-punktiguruks. Deborah alustas naiste harimist üle 25 aasta tagasi naistele suunatud ajakirjas “On Our Backs” ja on sellest ajast saadik pidanud loenguid ja koolitanud naisi üle kogu maailma. Ta on andnud välja harivaid DVD’sid ja on bestselleri “Female Ejaculation and the G-spot” (Hunter House 2003, Turner Publishing 2014) autor. Deborah on pühendunud hea sõna levitamisele: G-punkt on olemas, G-punktist võib mõelda kui eesnäärmest, G-punkt on väga võimsa naudingu allikaks. Deborah elab San Franciscos, kuid 18. oktoobril saabub ta kinosse Artis, et õpetada, kuidas ühendada naiste ejakulatsioon ja G-punkt armatsemisega. Loeng annab kõik vajalikud teadmised, et hiljem kodus G-punkt iseseisvalt üles otsida, kuid soovijatele anname võimaluse järgmisel päeval kohtuda Deborah´ga ka privaatsemas keskkonnas (info selle kohta loengul ja pärast loengut kaupluses Ulakas Kaunitar). Kui postituvi ei lase ennast heitlikest sügisilmadest heidutada, saab loengult soetada endale ka Deborah raamatu. Püsiklientidele pakume praegu kahte loengupiletit ühe hinnaga, tule poodi ja registreeri ennast kliendiks tasuta!

LELO_LUNA-Smart-Bead_PackshotTeine oktoobrikuu staar Lelo personaaltreener Luna Smart Bead ootab sind ulaka teadmistekuu raames juba Ulakas Kaunitaris. Tegu on maailma kõige targema tupelihaste treeneriga, mis koostab sulle treeningkava vastavalt sinu praegusele orgasmipotentsiaalile. Kõlab uskumatult? Aga ometi on see tõsi. Lelo üllatab meid jälle, olles toonud turule toote, mis on nii tark, et selle sensorid mõõdavad ära, kui treenitud sa sealt altpoolt oled. Treeninguks kulub vaid 5 minutit päevas, see on ülilihtne ja mis kõige tähtsam: ülinauditav. Lisaks on treeneril alati meeles, millisele tasemele sa juba jõudnud oled, seega treening muutub vastavalt sinu võimete kasvule. Luna Smart Bead kuulikesega treenimine tagab sulle tugevamad, sügavamad ja pikemad orgasmid, lisaks saab seda edukalt kasutada ka kliitori stimulaatorina vahekorra ajal või üksi lõbutsedes.

Kuidas see siis ikkagi toimib:
1) Lülita treeninglelu sisse ja aseta see tuppe.
2) Oota kolme lühikest vibratsiooni, mis tähistavad sinu treeningu algust.
3) Treenimine on imelihtne: kui lelu vibreerib, siis pigista oma tupelihaseid vibratsiooniga samas rütmis, kui lelu vibratsioon lakkab, lase lihased lõdvaks ja puhka ning jää ootama uut vibratsioonilainet. Üks treening kestab ca 5 minutit.
4) Treeningu lõppedes on tunda taas kolme lühikest vibratsiooni, mille peale lelu end ise välja lülitab.
5) Võta lelu välja ja soovi korral lülita see ühtlase vibratsiooni programmile, et pakkuda naudingut kliitorile.

Ootame sind kohtuma meie tarkade staaridega!