Ma ei ole inimene, kes kardaks seksist rääkida ja peaks seda mingiks tabuasjaks.

Eriti kui asi puudutab midagi nii olulist kui seksiga rahul olemine – nii paljud ei ole, tõesõna! Naised ei ole rahul, sest seks on “mõttetu” ja mehed ei ole rahul, sest “vähe saab”. Tegelikult on see surnud ring, sest paljud ei mõtle, et kui ühtmoodi ei tööta, et võiks ka teistmoodi proovida. Eriti põlglikud ollakse miskipärast seksmänguasjade üle, et “pole mul neid vaja, mul ilmagi hea!”. Ma ei ütle, et ilma ei saaks hea olla, aga miks maha teha midagi, mida proovinud ei olegi?

Kui Liivi kirjutas, et ta 13 aastat orgasmita olnud oli, enne kui Sonale “näpud taha” sai, siis nii suurt muutust Sona minu elus ei toonud. Orgasmi olen ma küll ja veel saanud, kuigi kui aus olla, siis seksi ajal siiski lisavidinaid kasutades. Enne Sona oli mul Lelo toodangu teine mänguasi, mis asja ära ajas ja aitas kenasti kõik voodis alustatu lõpuni viia. Muidugi see teadmine, et seks ei käigi nii nagu filmides, et natukene aega nühitakse ja siis saadakse samal ajal orgasm, see võttis natukene aega, aga õnneks mingi hetk suutsin ma ise need otsad kokku viia, et kui ainult vaginaalselt orgasmini minna ei õnnestu, aga kliitorit stimuleerides sain soovitud tulemuse alati, siis tasuks kaks ühendada.

Väljaandes Journal of Sex & Marital Therapy avaldatud uuringu kohaselt vajab 37% naistest orgasmi saamiseks seksi ajal kliitori stimuleerimist – mina aga arvan, et ülejäänud 60% valetasid… Noh, kui ma lähtun praegu oma sõpradest-tuttavatest, kellega see jutuks tulnud on, siis mul tuleb pähe ainult üks, kes on öelnud, et ta saab iga kell ja igas asendis vaginaalset orgasmi. Teised peavad aga ikka muude asjadega kaasa aitama.

Seega, kui te ei ole vaginaalset orgasmi saanud, siis…Mis siis? Väike vibraator voodisse kaasa ja orgasm on suurema tõenäosusega olemas. Ja kui seks on naisele ka rahuldustpakkuv, siis võib kindel olla, et ta seda ka tihemini teha soovib. Kuigi ma olen kuulnud, et osadele meestele see ei meeldi, sest see oleks nagu vihje, et mees ise ei saa hakkama ja see on justkui teine “peenis” voodis. Noh, kelle mees nii tunneb, siis Sona peaks talle meeldima – selle välimus on peenisest üsna kaugel.

Mis see Sona täpsemalt on?

Põhimõtteliselt kliitori stimuleerija, aga tundub nagu ta… imeks seda? Issand, seda on raske sõnadesse panna, aga see on tõepoolest nii intensiivne, et enne Sona kasutamist ei olnud ma sellist tunnet tunda saanud. Nagu orgasm korda sada. Too päev kui minu Sona saabus oli abikaasa just nädalavahetuseks reisile läinud ja mina üksi pere talitamas. Õhtul kui lapsed juba magasid, mõtlesin, et noh, proovin siis korra, mis vidin see on. Ma ei mõelnud, et nüüd siin iseendaga suurt romanssi tegema hakkan, aga et noh, vaatan, mis tunne on, või mis võngetest see Liivi oma postituses rääkis. Panin Lelo Sona Cruise tööle ja… minut hiljem juhtus midagi, mida ma enne kogenud ei ole.

Ma ei tea, kui graafiliseks ma siin minema peaks, aga juhtus midagi, mida ma olin kuulnud, et naistel ka juhtuda võib, aga kuna seda iial enne juhtunud ei olnud, siis eeldasin, et ju siis ma lihtsalt… ei ole seda tüüpi. Et nagu see oleks mingi erioskus. Aga absoluutselt sellest mõtlemata see lihtsalt juhtus ja ma ei osanud muud teha, kui hakkasin lihtsalt naerma. Issand jumal, MIS nüüd juhtus?!

Ma pean tunnistama, et rohkem seda juhtunud ei ole, nii et mina ei tea, mis imejuhus see oli, aga nüüd ma tean, et ma vähemalt…oskan seda. Või noh, minu oskuste taga see vist ei olnud ennegi, ei tea. Igatahes, nüüd olen jälle ühe kogemuse võrra rikkam.

Soovitan Sona kõikidele, kellel veel ühtegi mänguasja ei ole, või on, aga need ei tekita mingit erilist tunnet. Sona vibratsioon on tõesti VÄGA omapärane ja eriline tunne, mis aitab su 100% lõpuni. Mind küll aitab. Ja no kahe lapse emana pean veel ühe hea asja välja tooma – see on veekindel! Teate ju ise seda, kui ainukene omaette olemise koht on vannituba, jah?

Noh, nüüd on vanniskäigud kohe 3x lõõgastavamad… 😉