Ulaka Kaunitari blogist leiad nüüd klientide lugusid ning kogemusi vallatute toodetega. Esimene erutav ja isiklik lugu on siin.

Ühel ilusal õhtul, kui lapsed jäid varakult magama, tundsin end vastupandamatuna.

Oli ka põhjust. Kuupuhastus oli lõpuks läbi, tundsin end jälle elujõulise naisena ja võtsin endale rohkem aega vannitoas – maskitasin nägu ja juukseid, koorisin keha, eemaldasin nädalavanused karvad kõikjalt, kuhu ma neid ei soovi, nautisin kuuma dušši ning niisutasin nahka isuäratavalt lõhnava kreemiga. Iluprotseduuride lõpuks vaatas mulle peeglist vastu ulakas kaunitar, kelle näonahk oli taas klaar, juuksed siidiselt siledad ja sama siidiselt pehme oli terve ta magusalt lõhnav keha. Ma tõesti tundsin end vastupandamatuna ja ma teadsin, kuhu see tunne edasi viib.

Kui ma rätiku väel magamistuppa jõudsin ja mees vabanenud vannituppa oma protseduure tegema läks, siis kandsin eos huultele maasikamaitselist Sensuva X On The Lips feromoonidega huulepalsamit ja ühte teise kohta Sensuva ON Arousal oil Original erutusõli ning jäin oma kallist abikaasat ootama. Tema iluportseduurid ei võtnud palju aega, peagi oli ta uksel ja silmas mu alasti keha, mis teki alt ühemõtteliselt välja paistis. Mees muigas, tuli voodisse ning mässis end kurguauguni teki sisse.

Okei, äkki ta tõesti ei saanud aru, mis mõtted mul peas olid. Üritasin tekki kergitada, et talle veidi lähemale pääseda, kuid tema tõmbas end veel rohkem kerra. Ise samal ajal muigas edasi ja tegi nalja või vähemalt üritas seda, aga ma olin selleks hetkeks juba solvunud ning mulle ei jäänud ükski vahetatud sõna meelde. Võib-olla Sensuva ON erutusõli muutis mind üleni tundlikumaks, sest järgmisel hetkel keerasingi pettunult selja ning lähenemiskatsest sai külm tõrjumine. Hah, külm tõrjumine … tegelikult tulitasid nii mu huuled kui ka kliitor.

Hah, külm tõrjumine … tegelikult tulitasid nii mu huuled kui ka kliitor.

Ma olen enne ka kasutanud erinevaid orgasmiõlisid või -geele, aga feromoonidega huulepalsam on minu jaoks midagi uut. Ise ma seda igatseda pole osanud, kuid kuna see kingituseks saadud komplektis oli olemas, siis kasutusse ma selle võtsin. Esimene katsetus huulepalsamiga toimus keset argipäeva puhtast uudishimust, ei olnud mul mingeid ootusi ega lootusi, kuid feromoonid töötasid ja ma oleksin kasutanud võimalust, kui mul oleks mees võtta olnud. See oli isegi veidi naljakas, kuidas surin huultes pani surisema ka midagi muud, mõnus liblikad-kõhus-ja-mujal-tunne tekkis. Jah, ma erutusin.

Kui ma juba enne olen erutunud olnud, siis huulepalsam pole erutustaset tõstnud, kuid huultesse mõnusa surina on toonud, selle mehe huultele edasi kandnud ja sealt on see omakorda jõudnud tagasi minuni, kuid juba mõne teise koha peale. Mulle on Sensuva huulepalsam sedasi meeldima hakanud, et hiljuti kontrollisin sisu välja keerates, kui palju seda veel alles on, sest kartsin, et peagi tuleb hakata uut soetama. Õnneks mitte, huulepulk on küll väike, aga seda kulub ka vähe ja lõpp veel ei paista.

Samuti kulub vähe Sensuva ON orgasmiõli, vaid üks tilk ja neid tilkasid on pudelis umbes 50 ehk saame sellega paar aastat läbi. Nali! Tänapäeval on magamistuppa põnevuse toomiseks nii palju huvitavaid asju saada, et seks ei muutu kunagi igavaks ja rutiinseks tegevuseks, mida hakkab aina harvemini esinema. Ka Sensuva õlisid, geele, libesteid, palsameid ja ma-ei-tea-mida-veel on saadaval erinevates variantides nii maitsete kui ka intensiivsuse poolest ja seda erinevate piirkondade jaoks nii naistele kui meestele.

Mul on magamistoas peidus Sensuva ON Arousal Oil Oiriginal, mis on keskmise intensiivsusega ja mulle tundub see hetkel piisav. Kui ma mõnda teist katsetaks, siis pigem teps kangemat, ei ole ma nii tundlik, et lahjema õliga hakkama saaksin.

Samas olen jälle piisavalt tundlik, et õli ja mänguasja kombost ülitundlikuks muutuda ning me kõik ilmselt teame, mida tähendab ülitundlik kliitor. Sellest pole midagi ülimat.

me kõik ilmselt teame, mida tähendab ülitundlik kliitor. Sellest pole midagi ülimat.

Kõigist katsetatud geelidest ja õlidest on Sensuva ON kõige tugevama toimega. Tootja kodulehel kirjeldatakse õli ka kui kõige efektiivsemat turul ja võimalik, et see nii ongi. See õli ei ärrita ega kuivata nahka, mida on mul mõne teise tootega juhtunud, Sensuva enda sõnul see isegi võib hoopis naise loomulikku libestumisvõimet suurendada, kui sellega on mingil põhjusel raskusi. Sealjuures on toode 100% looduslik, mis ongi Sensuva missioon – pakkuda naturaalseid ja ohutuid, kuid samas toimivaid tooteid.

Minu puhul Sensuva tooted tõesti toimivad, eriti huulepalsam, see on üks tore leid, mis edaspidigi oma koha mu salasahtlis leiab.

Huulepalsamit ja orgasmiõli saab osta eraldi, kuid soodsam on valida Sensuva XO Kisses & Orgasms komplekt, mille disainile jagub mul vaid kiidusõnu, sest musta metallkarpi ümbritsev tasku muudab sisu sensuaalseks kingituseks ja samas jätab komplektile piisavalt diskreetsust, et võiks selle tulevikus julgelt ilma taskuta kapi peale unustada. Erutavaks kingituseks muudab selle ka 40 erineva suudluse juhend, mis on romantiliseks õhtuks, nädalavahetuseks või pulmareisiks väga tore ülesannete nimekiri.

Võib-olla tahate nüüd teada, kuidas lõppes lugu, millega alustasin. Sel õhtul mees peale mu selja enam midagi muud ei näinudki. Ta küll võttis mul ümber kinni, silitas mu pead ja palus siiralt vabandust ning ma andestasin talle, kuid ei unustanud, mistõttu enamaks oli juba hilja. Nagu ei möödunud kiiresti tulitav tunne mu jalgevahel, nii ei möödunud kiiresti ka mu pettumus, uinusin mõlemaga. Järgmisel õhtul aga heastas ta kõik, nii et lõpp hea, kõik hea.