Ma olin oodanud tutvumist oma G-punktiga kaua, aga kui jõudis kätte päev, mil pidin Deborah Sundahl´iga privaatselt kohtuma, tabasin end mõttelt, et ma ikka ei suuda seda teha. Minu sooviks oli kohtuda kolmekesi: mina, minu abikaasa ja Deborah, et ma ei peaks hiljem hakkama oma mehele seletama, kus see ülisalajane G-punkt siis täpselt asub. Kui Deborah meie juurde jõudis, leidis ta eest hirmunud naise hommikumantlis, kes oma mehele peaaegu naha vahele peitu oli pugenud. Ma kartsin nii väga. Kartsin alastust võõra naise juuresolekul; kartsin, et vaadates mu silmadesse leiab ta üles mu haavatavuse, mured ja valu. Deborah märkas mu hirme, kuid lohutas, et selline õpituba on paljudele naistele suur eneseületus. Ta kiitis mind mu vapruse eest ja me alustasime vestlust teemal, mis järgneva tunni jooksul saama hakkab. Kui selgitused antud, läksime üle praktilise osa juurde.

Hubases toas põlesid küünlad, aroomilambis auras apelsini aroomiõli, voodi oli kaetud tekkide Tarntra Feather Teaserja patjadega. Mulle väga meeldis Deborah lähenemine teemale. Me alustasime minu G-punkti vaatlemist peegliga ja seejärel avastasime kordamööda mehega, milline tundub G-punkt sõrmedega katsudes. Kui vahetult enne praktilise osa algust küsisin Deborahlt: “Aga mis siis, kui minul G-punkti ei ole?” ja sain temalt vastuseks: “No siis sa oled küll Marsilt ja peaksid oma sünniplaneedile naasma!”, siis pärast 5 minutit praktikat oli selge, et kõigil naistel on G-punkt olemas. See on suur, tal on pea, keha ja saba. Kordan veel, et G-punkt ei ole tilluke punkt. Naised, G-punkt on organ, mida on võimalik käega katsuda ja silmaga vaadata. Kui olime minu G-punkti asukoha kindlaks teinud, algas avastusrõõm, tutvusin osaga endast, mille olemasolu ma endale varem teadvustanud ei olnud. Minu G-punkt vastas mu puudutustele rõõmsalt ja kuigi tegu oli vaid avastusretkega, mitte eesmärgiga erutusseisundit saavutada, oli see üks erutav retk.

Kui olin oma teekonna läbinud, oli minu mehe kord minu G-punktiga tutvust teha. Ootamatult osutus minu jaoks see osa õpitoast kõige raskemaks. Enamik naisi on oma suguelundite suhtes võtnud kaitsereaktsiooni. Nad tõmbuvad krampi ja lähevad pingesse, kui keegi neisse üritab siseneda. Seetõttu naised vajavadki eelmängu, hellitusi ja silitusi, et lasta end lõdvaks. Alles siis, kui naine on end lõdvaks lasknud, on ta avatud naudingutele, orgasmile ja ejakulatsioonile. Deborah õpituba pole aga juhendatud eelmäng nagu paljud võivad arvata. Seetõttu reageerisin mehe esimesele puudutusele pingega – nagu tavaliselt. Minu suurimaks proovikiviks oli oma tupelihaste ja G-punkti lõdvestamine ja täielik mehele allumine. Ma usaldasin oma meest ka enne, aga see kogemus õpetas mulle, mis tunne on anda kogu oma keha mehe valdusesse, loobudes igasugusest kontrollist. Ma ei lausunud sõnagi, ei liigutanud end ega suunanud tema kätt, kõik põhines maksimaalsel usaldusel. Tuli välja, et minu mees oli minu G-punktiga juba varem tuttav, ta oli kõik õigesti teinud, aga ma ise ei olnud oma G-punktist teadlik, vaikisin ta maha ja uskusin, et teda ei ole olemas. Mu G-punkt oli uinunud. Harjutuse lõppedes ei suutnud ma pisaraid kinni hoida, kui mu mees mu G-punkti kirjeldas. Ta pole just eriline sõnasepp, aga tema sõnades oli kuulda tema hinge, pühendumist ja armastust iga minu organi ja raku vastu, armastust minu vastu. Kui ma omalt poolt lisasin, et minu jaoks oli kõige nauditavam, kui abikaasa mu G-punkti saba puudutas, siis vastas ta: “Kallis, ma ju sain sellest aru”. Deborah õpituba lähendas meid paarina oluliselt. Veetsime magamistoas terve õhtu mängides Kamasutra mängu ja lihtsalt kaisutades teineteist.

Muidugi saan aru, et minu G-punkt vajab jätkuvat hellust ja tähelepanu. Kontrollist loobumine ja täieliku usalduse saavutamine läbi lõdvestumise on nüüdseks juba ületatud tõkked minu teel naudingute taevasse, kuid avastada on veel nii mõndagi ja tee naiseliku purskkaevu (ejakulatsiooni) suunas on sihiks silme ees!

Naised, ärge lubage endale väita, et G-punkti pole olemas. See on olemas igaühel ja ootab avastamist!