Mänguasjatootja Lelo viis oma Facebooki ja Twitteri jälgijate hulgas läbi küsitluse oraalseksi teemadel. 3000 inimest võtsid sõna ja rääkisid südamelt ära, millisel kohal oraalseks nende elus on. Siin on küsimused ja vastused:

Kas sa naudid oraalseksi?
96% vastas: “Jah, ma armastan seda!”
4% vastas: “Rõve, see ei meeldi mulle!”

Kas sa eelistad oraalseksi penetratsioonile?
46% vastas: “Jah, eelmäng ongi suurim nauding.”
54% vastas: “Ei, eelistan põhirooga eelroale.”

Kas sa eelistad anda või saada oraalseksi?
63% vastas: “Eelistan olla andja rollis.”
37% vastas: “Eelistan saada.”

Kas tegeled oraalseksiga rohkem kui kaks korda kuus?
86% vastas: “Jah, mul ei saa sellest iial küllalt.”
14% vastas: “Ei.”

Kas sa usud, et oled oraalsete naudingute jagamise vallas tegija?
72% vastas: “Jah, mu keelel on isegi diplom selles vallas.”
28% vastas: “Ma pole päris kindel.”

Kas oraalseks viib su tihti lõpuni välja?
60% vastas: “Jah, see viib mu orgasmide taevasse.”
40% vastas: “Ei, ma üldiselt tahan enamat.”

On ilmselge, et enamik Lelo fänne armastab oraalseksi. Üllatav on aga fakt, et 46% vastanutest eelistab seda penetratiivsele seksuaalvahekorrale ja lausa 60% on võimelised saama orgasmi üksnes oraalsest stimulatsioonist. Muidugi on hea tõdeda, et inimeste seksuaalsed piirid järjest avarduvad ja vaginaalset seksi ei peeta enam ainukeseks “normaalseks” seksivormiks.

Tulemusi vaadates näeme, et inimesed on üldiselt väga lahked, kui peaaegu 2/3 pakuvad partnerile oraalseksi meelsamini, kui seda vastu saavad. Kes siis poleks kuulnud, et andmisrõõm pidavat olema suurem kui saamisrõõm! Kuna enamik usub ka, et nende oskused oraalsete naudingute pakkumise vallas on kõrgetasemelised, siis peaks üks keskmine Lelo fänn olema igakülgselt rahuldatud magamistoas.

Naised, kellel pole diplomeeritud oraalseksi eksperti kodust võtta, ei pea kurvastama. Lelo on loonud täiesti sensatsioonilise limpsiva lelu naistele, mida veelgi tõetruumate ja märjemate naudingute saamiseks võib kasutada ka vannis või duši all. Lelo Ora üllatab erinevate programmide ja tehnikatega, et igaüks võiks leida endale midagi mõnusat pikkadeks sügisõhtuteks.
kondoom
Meestele, kelle naised oraalseksist kõrvale puiklevad põhjusel, et see on rõve, vastik ja ei maitse eriti hästi, on meil ka nüüd lahendus: nämma maitsega kondoomid. Mehed, kui naine järgmine kord poest midagi magusat palub tuua, üllatage teda ühe tõeliselt seksika maiuspalaga šokolaadi-, kookose-, tiramisu- või lattemaitselise “pulgakommi” näol 😉 Tule tutvuma maiustustega Ulakasse Kaunitari Solarises!