Pärast G-päeva loengut 18. oktoobril kinos Artis ja praktilist õpituba saan nõustuda Ulaka Kaunitari kollektiiviga, kes väitis, et tark on mõnus olla. Nüüd saan sellest lausest hoopis teisiti aru kui enne. Tarkus, mille sain G-päevalt, pakub mulle tõelist mõnu magamistoas. On küll mõnus olla, väga mõnus kohe.

Kahjuks on seksiasjadest rääkimine endiselt tabu. Arutasime just ühel õhtul sõbrannadega, et ega meie emad ei rääkinud meile isegi menstruatsioonist enne, kui asi oli käes ja meie kui lapsed surmani hirmunud. Noorem põlvkond paistab siiski uudishimulikum ja avatum olevat ja vanem generatsioon seevastu tunneb, et pimedas teki all nahistamisest enam ei piisa. Seega oli mu rõõm suur, et minuga koos oli Artisesse loengule tulnud erinevas vanuses naisi ja mehi.

Mind rõõmustas väga, et loeng oli kergesti jälgitav ja arusaadav. Ei olnud mingit hookus-pookust ja väike tervitusnaps tegi õhkkonna mõnusalt vabaks, nii et isegi ujedad eestlased hakkasid kordamööda küsimusi esitama. Kuulsin palju uut ja lektor Deborah Sundahl suutis, ma usun, tervet saalitäit rahvast veenda, et igal naisel on G-punkt ja iga naine on võimeline ejakuleerima. Ausalt! Enamik naisi ei ejakuleeri kartuses, et vahekorra ajal kusitist väljuv vedelik on uriin. Kuidas sa pissid oma partneri täis? Kui mehed ei saa ejakulatsiooni kontrollida, siis naised saavad ja enamik meist on teinud seda terve elu. Tegelikult ei suuda ei naised ega mehed urineerida erutunud olekus, ainult ejakuleerida. Kui Deborah küsis, kas keegi naistest on vahekorra ajal või peale seda tundnud vajadust urineerida, pidin tunnistama, et seda juhtub minuga pidevalt. Nüüd sain siis teada, et tahtsin hoopis ejakuleerida! Sain ka teada, kus asub naise G-punkt ja milline see välja näeb. Ilmselt ei kohtu ma kunagi inimesega, kes andis G-punktile just sellise nime, aga mul oleks talle üks küsimus: “Mille pärast sa panid sellele kohale nimeks Punkt?” G-punkt on organ, päris suur muide ja silmaga nähtav ja käega katsutav, see ei ole punkt. Teiseks tahaksin ma isiklikult küsida ka Cosmo artiklimeistrilt, miks ta väidab, et G-punkti ei ole olemas. See on sama, mis väita, et naistel pole nina või põit või varbaid. Mõnel võibolla tõesti ei ole, kui need on kirurgiliselt eemaldatud. Aga väita, et G-punkti pole üldse olemas, on ääretu rumalus. Tõepoolest, see on üks eksitava nimega organ. Võibolla sellepärast olen ka ise arvanud, et see on mingi tilluke punktike kuskil raskestileitavas kohas, mille leiavad üles vaid G-punkti eksperdid. Andke andeks ajakirjanikud, aga ise teemast aru saamata olete te võtnud nii paljudelt naistelt võimaluse tunda, milliseid naudinguid G-punkti tundmaõppimine pakub.

Kuna pärast loengut olin ma veendunud, et kõigil naistel on G-punkt, jäi hinge ikka närima kahtlus, et äkki ma ei leia enda oma üles. Kuna pole teada, millal Deborah Eestisse naaseb, ei saanud ma riskida sellega, et minu oma jääbki avastamata. Saime Deborah´ga  kokkuleppele, et järgmisel päeval tuleb ta mulle tõestama minu enda peal, et ma olen täpselt samasugune nagu kõik teised naised: nina, põie, varvaste ja G-punktiga! Neist otsingutest ja avastustest aga juba järgmisel nädalal siinsamas Ulaka Kaunitari blogis.

Lähen nüüd oma G-punktiga taas tutvust sobitama, ta on nii mõnna!FemEjacforCouples_sm

Kauplusest Ulakas Kaunitar on võimalik osta nii Deborah Sundahli raamatut “Female ejaculation & The G-spot” (ingl k) kui ka õppevideot paaridele “Female Ejaculation for Couples” (ingl k).