Rääkides naiste ejakulatsioonist, pole vaja mainidagi, et mehed ja naised üle maailma teavad selle kohta väga vähe. Üldiselt on seostunud sõna “ejakulatsioon” vaid meestega ning kõigest käputäis naisi saavad rinna kummi ajades öelda: “Jah, mina oskan ka – see on vägev!” Mis on see müütiline naiste ejakulatsioon ning miks selle võimalikkusse üle nõnda vaieldakse?

Naisel on vahekorra ajal võime eraldada kusiti kaudu oma põieteedes paiknevatest kudedest ejakulatsioonivedelikku, täpselt nagu mehed väljutavad kusiti kaudu spermat, seejuures urineerimata. Naise kehas tekib ejakulatsioonivedelik G-punkti stimuleerimisel, mis asetseb tupe “laes” ning on kuseteedest vaheseinaga eraldatud. Seetõttu ei teki punkti stimuleerimisel vedelik ainult tuppe, vaid jõuab ka kudede kaudu kusitisse. Nüüd võib aset leida hetk, mil naine tunneb vahekorra ajal, et tal on pissihäda ning meie soovitus on konkreetne – LASE TULLA! Nagu öeldud, ei saa mehed ega naised samaaegselt urineerida ja ejakuleerida. Jah, vedelikus võib leiduda uriiniosakesi, ent kindlasti ei ole see uriinile omase lõhna või värviga. Vastupidi – naiste ejakulatsioonivedelik on peaaegu läbipaistev ning lõhnab kevadiselt värskelt. Kes ei julge esimesel korral end voodisse tühjaks lasta, mingu kohe peale vahekorda tualetti. Ka seal on võimalik veenduda, et tegemist ei ole uriiniga.

Kellele antud teema rohkem huvi pakub, on oodatud meie G-punkti koolitusele, kus räägime täpsemalt naiste mõnupunktist, ejakuleerimisest ning treenimisest tupekuulidega.