Elu jaguneb kolme ossa: kui sa ootad jõuluvana, kui sa ei usu jõuluvana ja kui sa oled juba ise jõuluvana
Adam Phillips

Ükskõik, millises faasis sa praegu oled, kindel on see, et jõulud pole enam kaugel. Selleks, et pühade-eelsed päevad mõnusalt kallimaga teki all kaisutades ja vallatledes veeta, pole sul vaja teha muud, kui täita oma eelmise aasta lubadus: mitte jätta kinkide ostmist viimasele minutile. Tähelepanu, meie ulakad sõbrad, siin on nimekiri kingitustest, mida sel aastal jõuluvanalt paluda:KrissSoonik-2652

1. Glitter tiibadega wrap Kriss Soonikult – hõbedane tiibadega wrap on loodud selleks, et sa talvistel õhtutel selle sisse saaksid pugeda ja oma kallima kaisus aega veeta. Kuid ära piirdu magamistoaga, wrap on piisavalt pidulik ja glamuurne selleks, et seda sobitada pükste või kostüümiga ja kanda peol kui armsat pühadehõngulist kleidikest.

2.  Lelo Tiani3 – kõikide ulakate lemmiklelu Tiani3 on paaridele mõeldud vibraator, mida naine kannab vahekorra ajal, see stimuleerib üheaegselt naise kliitorit, G-punkti ja erutab ka meessoost partnerit. Mängulisust lisab pult, mille abil nutikas mees saab pakkuda oma kallimale orgasmi 12m kauguselt. Parim kingitus, mida sobib kinkida mõlemast soost kallimale. Tule tutvu ka teiste paaride mänguasjadega: Lelo Tara, Lelo Hula Beads, Lelo Lyla2, Je Joue Mio.

3.  YesForLovi komplekt “Põlev iha” – soojenda oma südant ja pane kireleegid lõõmama! Pakis on iha tekitava lõhnaga massaažiküünal 50g; pakk tikke ja 2 vallatu sisuga kaarti. See salapärane küünal sulab madalal temperatuuril massaažiõliks, mille lõhn tekitab iha ja erutust ning erootiline massaaž võib alata. Sobib kingituseks nii mehele kui naisele. Loe ka meie blogi erootilisest massaažist.

cover small4. YesForLovi iha tekitav parfüüm – see salapärane lõhn, mis sisaldab muskust ja erinevaid vürtse, on mõeldud kandmiseks naistele, kuid tekitab iha nii kandjal kui kõigil, kes tema ümbruses. Kui tahad olla oma kallima jaoks veelgi vastupandamatum!

5. Erika Lusti DVD – spetsiaalselt naistele loodud erootilised filmid sisaldavad flirti, kirge, võrgutamist, seksi ja kõike muud, mis naised erutuseks vajavad.

6. Kehasukad – on loodud keha kaunistamiseks ja seksikaks riidesemeks, mida kanda nii magamistoas kallima erutamiseks kui ka pidude hooajal teiste riiete all.

 

Kelle jäljed valgel lumel…

Päkapikud, siin on ka teile ideid, mida jõulusokki pista:

1. Viamax soojendav orgasmikreem naistele / Maximum geel meestele – looduslikud stimuleerivad tooted, mis võimendavad naudinguid linade vahel.

2.  YesForLovi ulakad täringud – kaks vallatut täringut, mis muudavad õhtud põnevaks ja erutavaks. Veereta täringuid ja vaata milline kombinatsioon järgmiseks ette võtta (ingl ja prantsuse k).

3.  YesForLovi hellitav sulg – suleke, millega partnerit hellitades saavutad tema täieliku tähelepanu.

4. Armurõngas Dorcel / Fun Factory – mugav ja erutav mänguasi, mis vürtsitab vallatlemist. Väikesed nupsud stimuleerivad naise kliitorit ning tihkelt ümber mehe peenisejuure osa hoidev rõngas teeb naudingu meestele veelgi põnevamaks ja pikemaks.

5. BCute vibraator – Bswish sari pakub lihtsat ja diskreetset minivibraatorit, mille kurviline pind teeb naudingu eriti meeldivaks.  100% veekindel toode võimaldab ennast ka vanni kaasa võtta.

Ulaka Kaunitari kaupluses saab teha ka soovide nimekirja oma jõuluvana jaoks, külasta meid ja uuri lähemalt!

Erutavat jõuluootust soovivad Ulaka Kaunitari vallatud päkapikud!