Oled unistanud kiirest ja tõhusast vaagnapõhjalihaste treeningust, mis ei võtaks rohkem kui 5 minutit päevas?

Pakume sulle personaaltreenerit, millele võid panna just sellise nime nagu ise soovid: Carlos, Justin, Jüri või Priit. Lisaks treenimisele aitab personaaltreener muuta õnnelikumaks ka üksikuid öid ja tuua särtsu magamistuppa, kuna seda saab kasutada ka kliitori hellitamiseks.

LELO_LUNA-Smart-Bead_PackshotTargal seadmel tark nimi!

Oma personaaltreeneri tunned poes ära targa nime järgi: Lelo Luna Smart Bead. See on intelligentne toode, mis aitab tugevdada vaagnapõhjalihaseid ja muudab orgasmid pikemaks ja tugevamaks. Luna Smart Bead on samuti kasutatav vibreeriva mänguasjana keha lõdvestamiseks ja tuju tõstmiseks.

Kuidas Lelo Luna Smart Bead töötab?

Lelo Luna Smart Bead asetatakse treeningu ajaks tuppe ja treening seisneb tupelihaste pingutamises lelu poolt etteantud vibratsiooni rütmis. 5 minuti jooksul annab lelu vibratsiooni näol ülesandeid ja naisel pole vaja teha muud, kui lihaseid pingutada, kui toode vibreerib ja lihased lõdvaks lasta, kui vibratsioon lakkab. Kuna toode on varustatud sensoritega, mõõdab see iga treeningkorra ajal, kui tugevalt treeningseadet lihaste poolt pigistati. Esimesel kasutuskorral hakkab seade automaatselt tööle 3. treeningastmel, kuid juba esimese treeningu ajal teeb lelu mõõtmised ja alates teisest kasutuskorrast saab naine treenida sellise programmi järgi, millele tema vaagnapõhjalihaste toonus hetkel vastab. Mõõtmine viiakse läbi automaatselt igal treeningul, seega lihaste toonuse paranedes pakub lelu juba järgmisi ja intensiivsemaid treeningprogramme. Lelo Luna Smart Beadi abiga on lihtne õppida oma lihaseid õigesti pingutama ja ühtlasi puudub oht lihaste üle- või alatreeninguks. Kasutades Luna Smart Beadsi nädala ja kuude vältel jälgib see automaatselt sinu saavutusi ning korrigeerib vibratsiooni sagedust vastavalt lihaste arengule.

Lelo Luna Smart Bead kasutusjuhendLELO_LUNA-Smart-Bead_Packaging_Deep-Rose

Sisse- ja väljalülitamine
– Sisselülitamiseks vajuta nuppu O.
– Toode lülitab ennast ise välja, kui treeningprogramm on lõppenud. Kui soovid toodet välja lülitada treeningu ajal, vajuta nuppu O 2 sekundi vältel.
– Et kasutada toote katkematut vibratsiooniprogrammi naudingu ja mängu eesmärgil, vajuta väljalülitatud tootel nuppu O 3 sekundi vältel.

Patareid
Luna Smart Bead töötab 1xAAA-patareiga (tootega kaasas). Ühest patareist piisab umbes 200 treeninguks. Kui toode ei lähe tööle, on aeg vahetada patareid. Selleks tuleb keerata toote alumist osa. Kui patarei on vahetatud, tuleb ots tagasi keerata ja veenduda, et ots on ilusti omal kohal. Kui ots on korrektselt paigaldatud, on toode 100% veekindel kuni 1m sügavusel vees.

Puhastamine
Pese toodet enne ja pärast kasutamist sooja (mitte keeva!) veega. Keev vesi võib kahjustada toote pinda! Soovitame puhastamiseks kasutada spetsiaalselt intiimleludele loodud antibakteriaalset puhastusvahendit Lelolt. Ära kasuta alkoholi baasil puhastusvahendeid!

Kasutamine
Vajuta nuppu O. Teisena vilkuv tuluke annab märku, millisel tasemel sa oled. Esimesel korral hakkab seade tööle 3. tasemel. Treening algab 30 sek pärast, mis jätab piisavalt aega toote sisestamiseks. Kasuta vee baasil libestit toote mugavamaks sisestamiseks. Sisesta toode justkui tampoon, nii et O-nupp jääks vasaku käe poole ja nöör kehast välja. Kui toode on sisestatud, oota 3 kiiret vibratsiooni, mis tähistavad treeningu algust. Nüüd pinguta oma lihaseid vibratsiooni ajal ja vibratsiooniga samas rütmis ja kui vibratsioon katkeb, lõdvesta oma lihased ning puhka. Pärast esimest kasutust kohandatakse automaatselt sulle sobilik treeningkava vastavalt sinu treenituse astmele. 3 kiiret vibratsiooni tähistavad treeningu lõppu. Seejärel lülitab toode end välja. Eemalda Luna Smart Bead lõdvestades oma lihased ja tõmmates õrnalt nöörist.

Ainus, mis sul tuleb treenimiseks teha, on järgida vibratsiooni. Pinguta oma vaagnapõhjalihaseid, kui toode vibreerib, hoia lihaseid pingul kogu vibratsiooni vältel ja lase need lõdvaks, kui vibratsioon lakkab ning ole valmis uueks pingutuseks. Jätka lihaste pingutamist ja lõdvestamist kogu treeningu vältel. NB! Toode ei sobi anaalseks kasutamiseks.

Luna Smart Bead pakub täiustatud kujul Kegeli harjutusi vastavalt sinu vaagnapõhjalihaste tugevusele. Et teada saada, mitmendale tasemele sa oled jõudnud, jälgi, mitu korda tuluke vilgub toote sisselülitamisel:

1 kord – 1. tase – algaja – kasutaja, kes pole varem Kegeli harjutusi teinud
2 korda – 2. tase – amatöör – kasutaja nõrkade vaagnapõhjalihastega
3 korda – 3. tase – kesktase – mõõdukalt kogenud kasutaja keskmise tugevusega lihastega
4 korda – 4. tase – edasijõudnud – kogemustega Kegeli harjutuste praktiseerija, kel on tugevad lihased ja kontroll nende üle
5 korda – 5. tase – meister – Kegeli harjutuste meister, kel on suurepärased lihased ja suurepärane kontroll nende üle.

NB! Kasuta leluga vaid vee baasil libestit. Massaažiõlid, kätekreemid ja silikooni baasil libestid võivad kahjustada sinu mänguasja!
Hoia toodet eemal otsesest päikesevalgusest! Kasutamiseks ainult täiskasvanutele! Soovitame enne kasutamist nõu pidada oma arstiga, kui oled rase, sul on raseduse kahtlus, diabeet, tromboos või südamestimulaator.

Nauditavat treeningut!