Maikuu tähistab Ulakas Kaunitaris igal aastal pruutide hooaja algust.

Ärge siis ehmatage, kui kenal suvepäeval poodi tulles seltskonna kauneid naisi eest leiate. Kuna suvi on meie jaoks väga kiire aeg, siis kõik tüdrukuteõhtud ei mahu aega, mil pood juba suletud on, aga pole vaja muretseda, alati on üks meie ulakatest leti taga ja teine tegeleb pruudi ja tema seltskonnaga, seega olete endiselt iga kell meie juurde oodatud.

Kuna olin eelmisel aastal ise kätest-jalgadest pulmade korraldamisega seotud ja ühe äärmiselt armsa grupi liige, kus pruudid üksteisele nõu andsid, siis tean, kui raske on pruudina olla kõigega kursis: kust leida sukapaela ja miks seda üldse vaja on; mida kanda pulmapäeva hommikul juuksuritoolis; millega ehtida oma keha pulmaööl ja kuidas üllatada abikaasat mesinädalatel. Seetõttu panin kokku nimekirja toodetest, mida Ulakas Kaunitar pakub pruutidele sel aastal nii pulmapäevaks kui magusateks mesinädalateks.

1) Sukapael pulmapäevaksvalge sinise lipsuga copy

Iga pruut on kindlasti kuulnud, et pulmapäeval kantakse kleidi all sukapaela, aga tihti ei teata, millised traditsioonid sellega seostuvad. Lastetud naised võiksid osta kaks sukapaela, ühe sinise lipsuga ja teise roosa lipsuga või ühe sinist värvi ja teise roosa. Pulmas võib lasta peigmehel kinnisilmi ühe oma abikaasa jalalt ära võtta ja ennustada niiviisi esimese lapse sugu: kui sukapaelal on roosa lipsuke, sünnib esimesena perre tüdruk, kui sinine, siis poiss. Sukapaela, mille mees jala peale jättis, võib samuti eemaldada ja visata vallaliste meeste sekka, et ennustada järgmine abielluja. Kui peres juba lapsed kasvavad, võibki osta vaid ühe sukapaela ja kanda seda ainult sel eesmärgil, et see vallaliste meeste hulka visata. Sukapaela viskamine vallalistele meestele toimub samamoodi nagu pruudikimbu viskamine vallalistele naistele. Lisaks on sinise lipsukesega või üleni Obsessive gartersinisest sukapaelast abi ka siis, kui pruut on soovinud järgida inglise traditsiooni ja soovib pulmapäeval kanda midagi sinist. Sinist värvi peetakse truuduse värviks, mistõttu ütleb ka salm: Marry in blue, lover be true.” Ulakas Kaunitaris on musta, valget ja sinist värvi sukapaelu, samuti valgeid sukapaelu siniste ja roosade lipsukeste ja kristallidega.Obsessive_garter_stockings_s206_white

Sukapaela võib pruut kanda pulmapäeval olenemata sellest, kas tal on sukad või mitte. Kes sukapaela kasuks ei otsusta, saab efektse välimuse ka tripivöö ja valgete sukkade abil. Siin tuleb appi bränd Obsessive pakkudes Charms ja Diamond tripivöid ning valgeid silikoonribata sukki sinna juurde. Kes tahab veelgi lihtsamalt hakkama saada, siis valikus on ka pilkupüüdvad 2in1 tooted, mis jätavad mulje tripivööst koos sukkadega.

2) Tiibadega wrap Kriss Soonikult pulmapäeva hommikuksDiana wings wrap

Tunnustatud Eesti disaineri Kriss Sooniku loomingut kannavad säravad staarid üle kogu maailma alustades Bondi-tüdruk Berenice Marlohest ja lõpetades Mischa Bartoni ja Miley Cyrusega. Pulmapäev on iga naise elus üks tähtsamaid päevi, mil pruudil on õigus käituda staarina ja tunda end staarina. Helebeež Kriss Sooniku inglitiibadega wrap on pulmapäeva hommikuks justkui loodud, kuid pruudile sobivad ka õnnetoov sinine ja naiselik roosa. Edaspidi saab wrappi kanda nii hommikumantlina magamistoas kui ka mantlikesena teiste riiete peal õhtusel aiapeol, rannas või suvefestivalil. Seda, kas naine ka pärast pulmi inglikeseks jääks, näitab ainult aeg.

delicious pearly powder w3) YesForLov sära andev kehapuuder ja iha tekitav parfüüm pulmapäevaks

Luksus ja pulmapäev käivad ikka käsikäes ja YesForLov ehk kaubamärk, mis ütleb “jah” armastusele, pakub pulmapäevaks eriti glamuurset kehapuudrit, mis annab nahale õrna sädeluse, meela lõhna ja magusa maitse. Julgemad naised saavad viimase lihvi andmiseks piserdada kehale iha tekitavat parfüümi, mille saladuslik koostis ei luba peigmehel tseremoonia ajal kõige tähtsamale küsimusele valesti vastata.Silvia_Lace_Bra_White-510x600

4) Kriss Sooniku pesukomplekt pulmapäevaks

Pruutkleidi alla pakub Kriss Soonik prantsuse pitsist Silvia pitsrinnahoidjat ja Maike pitspüksikuid ning 2016. aasta kollektsioonist Spiderweb püksikuid ja rinnahoidjat, mis on varustatud vallatute tripidetailidega. Tule kindlasti poodi pesu oma silmaga vaatama, sest poes on suurem valik kui meie e-poes.

Obsessive_electra_chemise_white_back5) Electra kleidike pulmaööks

Kuigi pulmaöö on kaotanud oma võlu võrreldes ajaga, mil pruudilt eeldati abielludes süütust, ei tohiks pulmaööks ka päris valmistumata jätta. See on siiski üks erilisemaid öid, mil vastabiellunud jagavad esimest korda voodit abikaasadena. Pruudi keha kaunistamiseks pakume kaunist satsidega kleidikest magamistoabrändilt Obsessive.

Midagi mesinädalateks:

6) Susan pitsbodi Kriss Soonikult vaatamisväärsustega tutvumise ajaks ja seiklusteks magamistoas6 Susan Motion White Front

Susan pitsbodi on kindlasti üks paremaid valikuid, kui sa ei soovi reisile kogu oma garderoobi kaasa pakkida, kuid soovid igaks päevaks uut välimust. Esiteks saab Susan bodi kanda keha kaunistamiseks magamistoas, kuna see käib alt lahti, ei pea seda isegi seljast võtma, kui kirg ootamatult üle pea lahvatab. Teiseks saab Susan bodi kergesti kombineerida iga riideesemega sinu garderoobis: kui alumine osa pükste või seeliku alla peitu jätta, saab ülemise osa alla panna kas rinnahoidja, särgi, topi, polo või isegi vanaema poolt hoole ja armastusega kootud kampsuni. Tänu sellele, et bodi saab kanda kahte pidi, on sinu võimalused erinevate kombinatsioonide loomisel veelgi suuremad. Eriti seksikaks teeb bodi kandmise asjaolu, et keegi peale teie kahe ei aimagi, millise kire tunnistajaks see “pitspluusike” on eelmistel öödel olnud. Julget katsetamist!

7) Naughty Beauty pärlistringid vallatule kohtingulePärlistringid

Pärlistringid on just nii vallatud, kui vallatult need kõlavad. Nende kandmine ei ole valus, nagu tihti arvatakse, vaid väga mõnus ja nauditav – leia vaid pärlikee jaoks sobiv kõrgus ja lase sel hellitada oma mõnupunktikest.

8) Obsessive kehasukk mehele silmailu pakkumiseks kohtingul ja magamistoasObsessive_bodystocking_f204_white

Obsessive kehasukad on seksikad ja nutikad üheaegselt: need on alt avatud, mis tagab mehele ligipääsu igal ajal ja igal pool. Naine saab kanda seda kohtingul teiste riiete all või magamistoas.

9) YesForLov Love Box õrnuste jagamise ajaks

Armastusega täidetud karbike pole sugugi sobilik ainult mesinädalateks, vaid peaks kuuluma iga paarikese öökapile. Love box sisaldab kõige hädavajalikumat voodielu vürtsitamiseks: iha tekitava lõhnaga massaažiõli, hellitavat sulekest, kirsimaitselist kehapliiatsit seksikate sõnumite kirjutamiseks ja kliitorigeeli naise naudingute suurendamiseks. Komplektile sobib ideaalseks täienduseks YesForLov satiinpael silmade või käte sidumiseks.

10) Lelo Tiani3 paaridelelu või Lelo Pino armurõngas voodielu vürtsitamiseks

Lelo Tiani3 on meie kõige populaarsem paaridelelu ja seda põhjusega: Tianit saab nautida koos partneriga vahekorra ajal, seda saab puldist juhtida, kui on soovi vallatleda teineteisega distantsilt, pluss seda võib kasutada ka vannis ja veekogus. Lelo kohta loe rohkem siit.

Lelo Pinot kutsutakse mitme nimega, paljud teavad seda kui kõige võimsamat meestesõrmust. Kuna sõrmus on igavese armastuse, truuduse ja abielu sümbol, on Lelo Pino juba nime poolest ideaalne kaaslane mesinädalatele. Pino võlub paarid ära juba oma karbiga, mis näeb välja nagu sõrmusekarp, kuid lisaks võimsale meestesõrmusele sisaldab see ka mansetinööpe ja rahaklambrit. Pino on samuti nagu Tiani3 loodud kasutamiseks vahekorra ajal, kuid läheb mehe peenise ümber. Pino pikendab erektsiooni ja muudab selle tugevamaks, selle väljaulatuv osa aga stimuleerib vahekorra ajal naise kliitorit, lisaks tekitab võimas vibratsioon lisasensatsioone mõlemale partnerile. Kumb erutab sind rohkem: kas puldiga juhitav Tiani3 või maailma võimsaim meestesõrmus?

FotorCreated

Vallatut suveootust ja igavesti kestvaid mesinädalaid!