Jänkukesed, peagi on käes pühad, mis tähendab, et on aeg korraldada seksikas munadejaht ja mõnumunamaraton.

Tähelepanu, valmis olla, start: mängud munadega alaku!

1) Seksikas munadejaht

Alustuseks osta korvitäis Kinder Surprise üllatusmune, ava need ja eemalda plastikkapslist mänguasjad. Nüüd võta märkmepaberid ja kirjuta igale paberile üks seksikas lubadus või tegevus, mida saad koos kallimaga nautida: vannimängud, oraalsed naudingud, koerapoos, sidumismängud, õnneliku lõpuga massaaž vms. Kui soovid, võid igale paberile märkida erineva sekspoosi ja soovitatavalt sellise, mille sooritamiseks kõiketeadev Google appi tuleb võtta, nt: bambuse lõhestamine, lootose asend, haigutav asend, naela kinnitamine või kiik (jah, Kama Sutra raamat kinnitab, et selliste nimedega sekspoosid on tõepoolest olemas!). Pane lubadused üllatusmuna kapslisse ja peida munad mööda elamist laiali. Anna mehele aega 1 minut, et leida üles võimalikult palju mune ning seejärel asuge saaki nautima.

2) Otsi jänku üles!

Selleks vajad taas üllatusmune, kuid nüüd peab mees olema osav ja vihjete järgi orienteeruma. Ava üllatusmunad, eemalda mänguasjad ja asenda need vihjetega. Esimene üllatusmuna pane kohale, kust mees selle kindlasti üles leiab. Selle sees olev vihje juhatagu mehe järgmise munani jne. Finiš võib aset leida kus iganes te saate teineteist nautida, oota teda seal jänkukostüümis või täiesti alasti! Nt võid küsida mehelt “Mis on mu lemmiktoit, mida ma sinu kehalt kõige meelsamini limpsiks?” ja panna järgmine vihje külmkappi jäätisekarbi kõrvale. Kui tead, et mees pole mõistatuste lahendamises just kõige osavam, võid anda talle võimaluse kasutada spikrit, mis avaldab järgmise muna asukoha, kuid iga spikerdamise kord kohustab teda pakkuma sulle 5 minutit taevalikku oraalseksi naudingut.

3) Värvime mune!

See mäng on kõige lihtsam, vajad vaid YesForLov magusat massaažigeeli, mis on loodud oraalsetesse naudingutesse sukeldumiseks. Õpetus: eemalda riided, kata munad suhkruvati, puuviljade või vanilje “glasuuriga”, pista suhu keelel hüplev kommipulber ja maiusta nagu jaksad! Kui mees magustoidust ilma ei taha jääda, jätke geeli ka naise intiimpiirkonna hellitamiseks – nii saab temagi teha oma suu magusaks 😉

4) Mõnumunahullus!

Pühadeõhtu meeldejäävaks lõpetuseks alusta eelmängu nii nagu sa veel kunagi teinud ei ole. Kata mehe silmad silmasidemega ja paku talle mõnumunaga sellist lingam-massaaži, mida ka kõrgeltharitud praktikud pakkuda ei suuda. Ka kõige osavam käsi ei suuda luua stimulatsiooni, mida pakuvad mõnumuna sisemuses peituvad lained, nupsud ja südamekesed. Sul pole vaja muret tunda tehnika omandamise pärast, sest mõnumuna oskab igaüks kasutada. Samuti võid kindel olla, et mees tasub sulle sinu üllatuse eest kümnekordselt – mõnumuna on lihtsalt nii mõnus!

Vallatuid pühi!