Jänkukesed, peagi on käes pühad, mis tähendab, et on aeg korraldada seksikas munadejaht ja mõnumunamaraton.

Tähelepanu, valmis olla, start: mängud munadega alaku!

1) Muutu jänkukeseks!

Luba enda jahimehel jahmuda, pakkudes talle ühte tõelist pauku luuavarrest. Pühadeaegse otsimismängu preemiaks sobib ideaalselt luba saba alla vaadata. Muutu jänkukeseks ja paku talle tagaajamist, mille kõrval Bugs Bunny senised jooksud kahvatuvad. Sensuaalse pikk-kõrva kehastamiseks on meil Playboy by Coco de Mer Catch Me pesu 50% allahindlusega. Või oled hoopis karmim jänes, kes ei allu nii kergelt? Siis  soovitame Noir Handmande B#tch Catsuiti ja jänkumanski. Jänesed ärge unustage oma saba😉

2) Seksikas munadejaht

Osta korvitäis Kinder Surprise üllatusmune, ava need ja eemalda plastikkapslist mänguasjad. Võta märkmepaberid ja täida iga paber ühe seksika lubaduse või tegevusega, mida saad koos kallimaga nautida: vannimängud, oraalsed naudingud, koerapoos, sidumismängud, õnneliku lõpuga massaaž – piiriks on vaid kujutlusvõime. Kui ise ei taha lubadusi välja mõelda, siis tuleb appi Ulaka Kaunitari Tshekiraamat.

Kui soovid, võid igale paberile märkida erineva sekspoosi, soovitatavalt sellise, mille sooritamiseks tuleb kõiketeadev Google appi võtta, nt: bambuse lõhestamine, lootose asend, haigutav asend, naela kinnitamine või kiik (jah, Kama Sutra raamat kinnitab, et selliste nimedega sekspoosid on tõepoolest olemas!). Pane lubadused üllatusmunadesse ja peida need mööda elamist laiali. Anna mehele aega 1 minut, et leida üles võimalikult palju mune ning seejärel asuge saaki nautima.

4) Otsi jänku üles!

Selleks vajad taas üllatusmune, kuid nüüd peab mees olema osav ja vihjete järgi orienteeruma. Asenda üllatusmunade sisu sekspooside asemel vihjetega ning pane esimene muna kohale, kust mees selle kindlasti üles leiab. Selle sees olev vihje viigu järgmise munani. Finiš võib aset leida kus iganes teil võimalik teineteist nautida on. Oota teda jänkukostüümis, kehasukas või täiesti alasti!

Näiteks võid küsida mehelt “Mis on mu lemmiktoit, mida ma sinu kehalt kõige meelsamini limpsiks?” ja panna järgmine vihje külmkappi, jäätise kõrvale. Kui tead, et mees pole mõistatuse lahendamises just kõige osavama, võid anda talle võimaluse kasutada spikrit, mis avaldab järgmise muna asukoha, kuid iga spikerdamine kohustab teda sulle pakkuma minuti taevalikku oraalseksi.

5) Värvime mune!

Selleks mänguks vajad vaid YesForLov magusat massaažigeeli, mis on loodud oraalsetesse naudingutesse sukeldumiseks. Õpetus: eemalda riided, kata munad suhkruvati, puuviljade või limonaadi “glasuuriga”, pista suhu keelel hüplev kommipulber ja maiusta nagu jaksad! Kui mees magustoidust ilma ei taha jääda, jätke geeli ka naise intiimpiirkonna hellitamiseks – nii saab temagi teha oma suu magusaks. Ära unusta – süües kasvab isu.

6) Õnnelikud munad ja rahuldatud jäku.

See on vallatu aeg ja suurepärane lustida koos kaaslasega mängides erutavaid mänge. Sex! lotopiletid on hea algus, sest iga kraabitav pilet võidab. Truth and Dare on erutav mäng paarikesele ning ärme ka unusta kaardimänge, kus võib teha enda vallatud reeglid. Ühe erilise puldiga muna Anna võib jänku ära peita enda sisse ning ulatada pult kaslasele – äärmiselt rahuldust pakkuv;)
Vallalised jänkud – teie munadepüha teevad nauditavaks jänkuvibraatorid nagu Bloom Violet Rabbit, Pillow Talk Kinky Rabbit, Grabbit või Lelo Soraya Wave.

7) Mõnumunahullus!

Pühadeõhtu meeldejäävaks lõpetuseks alusta eelmängu nii nagu ei kunagi varem. Kata mehe silmad sidemega ja paku talle mõnumunaga sellist lingam-massaaži, mida ei suuda pakkuda isegi kõrgeltharitud praktikud.

Ka kõige osavam käsi ei suuda luua stimulatsiooni, mida pakuvad mõnumuna sisemuses peituvad lained, nupsud ja südamekesed. Tehnika valdamise pärast pole vaja muret tunda, sest mõnumuna oskab igaüks kasutada. Võid olla kindel, et mees tasub sulle sinu üllatuse eest kümnekordselt – nagu nimigi ütleb, on mõnumuna väga mõnus.

Vallatuid pühi!