Jänkukesed, peagi on käes pühad, mis tähendab, et on aeg korraldada seksikas munadejaht ja mõnumunamaraton.

Tähelepanu, valmis olla, start: mängud munadega alaku!

 

1) Muutu jänkukeseks!

Luba enda jahimehel jahmuda, pakkudes talle ühte tõelist pauku luuavarrest. Pühadeaegse otsimismängu preemiaks sobib ideaalselt luba saba alla vaadata. Muutu jänkukeseks ja paku talle tagaajamist, mille kõrval Bugs Bunny senised jooksud kahvatuvad.

Sensuaalse pikk-kõrva kehastamiseks on meil pakkuda värvilisi pesukomplekte brändilt Coco de Mer.

Või oled hoopis karmim jänes, kes ei allu nii kergelt?

Siis  soovitame Noir Handmande kollektsioonist valida midagi domineerivat ja jänkumaski või kõrvasid.

Jänesed ärge unustage oma saba😉2) Seksikas munadejaht

Osta korvitäis Kinder Surprise üllatusmune, ava need ja eemalda plastikkapslist mänguasjad. Võta märkmepaberid ja täida iga paber ühe seksika lubaduse või tegevusega, mida saad koos kallimaga nautida: vannimängud, oraalsed naudingud, koerapoos, sidumismängud, õnneliku lõpuga massaaž – piiriks on vaid kujutlusvõime.

Kui ise ei taha lubadusi välja mõelda, siis tuleb appi Ulaka Kaunitari Tshekiraamat.

Võimalus on mängida seda ka päris munadega. Osta poest suur karp mune, keeda need ja kirjuta munadele oma soovid, poosid, uued seksikad katsetused, mida võiks just sellel kevadisel vallatul pühal koos proovida. Eriti ilus oleks, kui ikka värvid ja kaunistad ka kõik munad ennem petmist. Mehele ulata korvike, millega ta jahile saab minna;)

Kui soovid, võid igale paberile märkida erineva sekspoosi, soovitatavalt sellise, mille sooritamiseks tuleb kõiketeadev Google appi võtta, nt: bambuse lõhestamine, lootose asend, haigutav asend, naela kinnitamine või kiik (jah, Kama Sutra raamat kinnitab, et selliste nimedega sekspoosid on tõepoolest olemas!).

Pane lubadused üllatusmunadesse ja peida need mööda elamist laiali. Anna mehele aega 1 minut, et leida üles võimalikult palju mune ning seejärel asuge saaki nautima.3) Otsi jänku üles!

Selleks vajad taas üllatusmune, kuid nüüd peab mees olema osav ja vihjete järgi orienteeruma.

Asenda üllatusmunade sisu sekspooside asemel vihjetega ning pane esimene muna kohale, kust mees selle kindlasti üles leiab. Selle sees olev vihje viigu järgmise munani.

Finiš võib aset leida kus iganes teil võimalik teineteist nautida on. Oota teda jänkukostüümis, kehasukas, vallatus pesus või täiesti alasti!

Näiteks võid küsida mehelt “Mis on mu lemmiktoit, mida ma sinu kehalt kõige meelsamini limpsiks?” ja panna järgmine vihje külmkappi, jäätise kõrvale.

Kui tead, et mees pole mõistatuse lahendamises just kõige osavama, võid anda talle võimaluse kasutada spikrit, mis avaldab järgmise muna asukoha, kuid iga spikerdamine kohustab teda sulle pakkuma minuti taevalikku oraalseksi.4) Värvime mune!

Selleks mänguks vajad vaid YesForLov magusat massaažigeeli, mis on loodud oraalsetesse naudingutesse sukeldumiseks. Õpetus: eemalda riided, kata munad suhkruvati, puuviljade või limonaadi “glasuuriga”, pista suhu keelel hüplev kommipulber ja maiusta nagu jaksad! Kui mees magustoidust ilma ei taha jääda, jätke geeli ka naise intiimpiirkonna hellitamiseks – nii saab temagi teha oma suu magusaks. Ära unusta – süües kasvab isu.5) Õnnelikud munad ja rahuldatud jäku.

See on vallatu aeg ja suurepärane lustida koos kaaslasega mängides erutavaid mänge. Kraabitavad sekspiletid on hea algus, sest iga kraabitava südame alt tuleb välja poos, mida katsetada. Truth and Dare on erutav mäng paarikesele ning ärme ka unusta kaardimänge, kus võib teha enda vallatud reeglid. Pull&Play annab mõlemale oma ülesande, mida täita.

Tõeline kuldmuna on Sexy Surprise Egg, mis pikendab teie naudingurohkeid pühi, kuna leiate sellest 14 vallatust, millega mängida.

Ühe erilise puldiga muna Elva või Luv Eggi võib jänku ära peita enda sisse ning ulatada pult kaslasele – äärmiselt rahuldust pakkuv;)6) Vallalised jänkud – teie sõbrad on stardijoonel valmis

Munadepüha teevad nauditavaks jänkuvibraatorid. Lase ma tutvustan mõnda erilise iseloomuga ning võimekat isendit.


Lelo Soraya Wave

Väga stiilselt riietuv ning joogat harrastav jänes. Kullaga ääristatud ülikond annab märku, et tegemist on kõrgmoodi armastava jänesega. Ta on võimas, kuid õrn samaaegselt, sest eemale hoidev kõrvake mängleb kergelt kliitoril, samas kui keha teeb kummardusi G-punkti suunas. Meeldib käia duši all ja vannis, ei karda märjaks saada. On suurepärane kaaslane iga kell. Oma vabal ajal naudib vahel laadimist.


Grabbit

Parajalt treenitud jänes üsna jämeda ülakehaga. Kaks kõrva suudavad võimekalt mängelda kliitori ümbruses. Jänese keha ja kaks kõrva on varustatud kõik eraldi mootoritega, seega kolmekordne turbovõimsus;) Ta ei ole ka liiga lärmakas. Grabbit ei karda vett, sest on 100% veekindel. Alati valmis teenistusse astuma, vahel vajab vaid laadimist.


Palisades Pssion

See tegelane on kuum nagu lõunamaajänes, kuna tema keha soojeneb korralduse peale 3minutiga. Selle jänese teadmised kliitorist on suuremad, ta liigutab oma kõrva küljelt küljele ning silitab kliitorit paremini, kui keegi teine. Suminad on tal jõulised ning sügavad, seega tundlikud naised võiks sellest kutist eemale hoida, sest Palisades Passion on üks tulivereline armatseja.


Bel Air Bombshell

Härra jänes on varustatud naha all olevate neetidega, mis keerlevad tupeavas nii, et häälitsusi on võimatu tagasi hoida. Ka kliitorit oskab ta sõrmitseda paremini, kui keskmine eestlane. Vibratsioonid on tugevad, kuid neid saad kontrollida sina ja vajadusel paluda tal lõpetada. Tal on alati meeles sinu soovid. Selle härra trikke soovitaksin õppida ka teistel härradel;)


Sonoma Satisfier

Ta on urujänes, stiilses rohelises ülikonnas. Iseseisvalt sisse-välja käimine on tema tugev külg. Kui muidu sulle ei meeldi, et keegi siiberdab edasi-tagasi, siis usus, et kamandad seda jänest isegi tihedamini ja kiiremini ennast külastama. Oma kolme sõrmega mängib ta kliitroil harfi, tõmbed on intensiivsed ja kindlad. Ta on enesekindel ja ei karda ka ise häälekas olla, aga see ei sega sind, sest tõenäoliselt oled sa valjem. Treenitud kehal tulevad muskild hästi esile ja pakuvad sulle ekstra naudinguid. Ta mäletab mis sulle täpselt meeldib ja järgmisel korral jätkab sama hoogsalt.


7) Mõnumunahullus!

Pühadeõhtu meeldejäävaks lõpetuseks alusta eelmängu nii nagu ei kunagi varem. Kata mehe silmad sidemega ja paku talle mõnumunaga sellist lingam-massaaži, mida ei suuda pakkuda isegi kõrgeltharitud praktikud. Valikus on ka Svakom Hedy X munad, mis on suuremad ja saab kasutada korduvalt.

Ka kõige osavam käsi ei suuda luua stimulatsiooni, mida pakuvad mõnumuna sisemuses peituvad lained, nupsud ja südamekesed. Tehnika valdamise pärast pole vaja muret tunda, sest mõnumuna oskab igaüks kasutada. Võid olla kindel, et mees tasub sulle sinu üllatuse eest kümnekordselt – nagu nimigi ütleb, on mõnumuna väga mõnus.


 

Iga jänkuvibraatoriga anname kaasa kingituseks taskumuna, kuni kingitusi jätkub;)

Kui sind huvitavab BDSM maailm ja kinky’d, siis tule koos kaaslasega, sõbrannade või sõpradega 13.aprill kell 19.00 koteilibaari Buterfly, sest Kirki ja Liisa räägivad kõigest lähemalt. Pileti saad siit.

Vallatuid pühi!