Myhixel Control treeningvahend meestele

299.00

MYHIXEL Climax Control on meestele mõeldud mõnu- ja treeninguvahend, mis aitab kontrollida ejakuleerimist.

Seksuaalse jõudluse parandamise võti, 8-nädalane treeningprogramm.

MYHIXEL Climax Control on vastus meestele, kes soovivad rohkem kontrolli hoida ja voodis kauem vastu pidada.

Toote on välja töötanud grupp spetsialiseerunud seksiterapeute ja psühholooge. Testitud üle 1000+ mehe peal ja tulemus on kuni 7 korda parem kontroll ejakuleerimise üle.

  • Myhixel Climax Control – mõeldud meestele, kes omavad kontrolli, kuid vahel siiski kas stressi või ärevuse tõttu juhtub kontrollimatust.

MYHIXEL ühendab treeningprogrammi Myhixel Play, mis on mõeldud meestele, kes soovivad oma seksuaalse soorituse kvaliteedi ja kestuse parandamiseks õppida konkreetseid motoorseid oskusi, koos seadmega MYHIXEL, mis võimaldab teil kasutada ja parandada oma seksuaalset võimekust. Alustage panustamist oma seksuaaltervisesse ja otsustage, millal ejakuleerida.

MYHIXEL Control ON TEILE, KUI …
Soovite parandada oma ejakulatsiooni kontrollimise võimet, sest see ei tule alati väja. Selline ejakulatsiooni kontrollimise raskus ilmneb tavaliselt olukordades, mis võivad olla seotud stressi või ärevusega.

MYHIXEL Climax Control VÕIB TEID KA HUVITADA, KUI …
Kontrollite end küll hästi, kuid otsite vahendeid, mis aitab teil omandada uusi oskusi, et nautida rohkem üksi või koos oma partneriga.

PLAY MYHIXELI PROGRAMM
Selle treeningprogrammiga võid jõuda uuele seksuaalsele tasemele, mis sisaldavad spetsiaalseid väljakutsetega, mis on kohandatud meeste sooritustele. Harjutusi tehakse rakenduse MYHIXEL Play kaudu, mis ühildub iOS-i ja Androidiga.

MYHIXEL Play on saadaval inglise, saksa, prantsuse ja hispaania keeles.

NAUDI OMA SEKSUAALELU ROHKEM
Selle koolitusprogrammi eesmärk on, et mehed omandaksid rohkem enesekindlust, õppides ja nautides konkreetset harjutuste komplekti, mis on mõeldud MEESTE vajaduste jaoks. MYHIXEL Climax Control parandab teie seksuaalelu kvaliteeti ja teie heaolu.

Naised olid intiimses tervises pioneerid.
Naistel on intiimhoolduse maailmas eelis, näiteks tupekuulid ja Kegeli harjutused vaagnapõhja tugevdamiseks ning dildode kasutamine vaginiidi korral.

Aga mehed?
MYHIXEL annab teile tööriista, mille tõhusus on teaduslikult tõestatud ja võimaldab samal ajal naudingute saatel parandada oma seksuaalset jõudlust ja kontrollida ejakulatsiooni!

Myhixel:

  • Terapeutiline vibratsioonisüsteem
  • Anatoomiliselt disainitud kanal
  • Isesoojenev programm
  • Taaslaetav
  • Valmistatud kõrgekvaliteedilisest materjalis, allergiavaba
  • Veekindel
  • Kergesti puhastatav

Loe meeste vaagnapõhjalihastest lähemalt SIIT.

Vaata videot toote hooldamise kohta SIIT.

Laost otsas

Kirjeldus

– Teaduslik taust: grupp spetsialiseerunud seksiterapeute ja psühholooge on osalenud nii seadme kujundamisel kui ka treeningprogrammi loomisel.
– Diskreetne ja elegantne
– MYHIXEL Climax Control mänguprogramm: 4-aastase uurimistööga töötasid selle programmi välja seksuaalterapeudid ja psühholoogid.
– Unustage tüütud käsiraamatud: teadustöös olevad harjutused on muudetud veebimänguprogrammiks, mida on välja töötanud mängude arendajad.

Mõõdud:

Kõrgus: 220mm
Läbimõõt: 115mm

 

Lisainfo

Bränd

Kellele

Meestele

Sulle võib meeldida ka…