Nüüd võime vist küll juba öelda, et suvi on käes. Kõik vallatud naised teavad, et suvi on parim aeg ulakuste tegemiseks: puldiga mänguasjade avalikuks katsetamiseks, veekogudes vallatlemiseks ja pärlistringide ning alt avatud püksikute kandmiseks. Nagu suvel kombeks, käiakse rohkem reisimas ja uusi kohti avastamas.

Kuidas sulle meeldiks aga reis, mille üheks osaks oleks seksifestivalil osalemine või fetišitest nõretava gala külastus?

Täname Katy Thorni Lelost, kes aitas kokku panna nimekirja kõige seksikamatest üritustest üle kogu maailma.

Kutemajärvi seksifestival
Kangasniemi, Soome

Kutemajärvi on küla Soomes, mis tähendab tõlkes kudemisjärve. Iga aasta juulis kogunevad huvilised, et koos osa võtta seksiteemalistest loengutest, nautida erootilisi etteasteid ja seksida seal, kus vähegi soovi on. Ürituse naelaks on “Aphrodite konkurss”, mis ei ole kindlasti üks neist tüüpilistest missivõistlustest, millest me kõik tüdinenud oleme.

New Orleansi burleskifestivalnipples-sequins-coeurs-image-113867-grande
New Orleans, USA

Kes veel ei tea, mis on burlesk, siis püüame sellesse veidi selgust tuua. Burlesk on teatraalne meelelahutus, mida iseloomustavad seksikus, siivutus ja kelmikus. Burleski juures on oluline võrgutuskunst ja loomuliku naiseilu ülistamine. Kuigi burlesk on samuti erootiline etteaste nagu striptiis, on burlesk oluliselt läbimõeldum, võrgutavam, teatraalsem ja kunstipärasem. Burleskitarid kannavad tihti uhkeid soenguid ja kostüüme ning nende nibud on alati kaetud (nt nibukaunistustega), samuti on kaetud kõige intiimsem piirkond. Igal sügisel toimub USAs NoLo nimeline festival, mille käigus viiakse läbi burleski treeninguid, antakse etendusi ja võisteldakse omavahel ihaldatuima tiitli, burleskikuninganna, nimel. Toimumisaeg: 15-18.09.2016.

Folsomi tänavalaat
San Fransisco, USA

25.09.2016 toimub San Franciscos Folsomi tänaval suur laat, mille keskmes on nahk, fetišid ja seksmänguasjad. Tänavatele on oodata üle 400 000 entusiasti, kes kannavad lateksit ja nahka, pakkudes huvilistele etteasteid piitsutamisest ja sidumismängudest. Kui sul on mõni ulakas fetiš, siis see laat viib sind otse paradiisi! Ühelt õigelt laadalt ei puudu muidugi ka DJ, tantsijad ja toidukioskid.

Sydney “Eriti hea seksi festival”
Sydney, Austraalia

Selleks, et üks milline üritus hästi müüks, vajab see tabavat pealkirja. “Eriti hea seksi festival” kõlab tõepoolest huvipakkuvalt, kas pole? Kes meist ei tahaks nautida eriti head seksi?! Ütleme kohe ära, et üritusel seksi ei pakuta, ei väga head ega ka täiesti keskpärast. Korraldajad kutsuvad inimesi vastama küsimustele: “Milline on minu unistuste seks? Mida ma selleks peaksin tegema ja millest loobuma? Kuidas mõjutab seks mind ennast ja kogu mu elu?”. Üritusel toimuvad loengud erinevatel teemadel, räägitakse, kuidas panna toimima mittetraditsioonilist suhet, milles seisneb kallistuse võlujõud, õpetatakse tegema erootilisi fotosid jpm. Kui võtta ette reis nii kaugele kui Austraaliasse, võiks võtta ette veel ühe reisi: oma keha sügavustesse eriti hea seksi maale. Toimumisaeg: 26-29.01.2017.The boss roosa

Shinto Kanamara Matsuri (terasest fallose festival)
Kawasaki, Jaapan

Kes on mu blogi varem lugenud, teab, et ma armastan Jaapanit. Jaapan ei ole mu südames ainult seetõttu, et veetsin seal oma unistuste mesinädalad, vaid sellepärast, et Jaapan on Jaapan. Ma armastan Jaapani mitmekesisust, seda, kuidas püha ja traditsiooniline Jaapan elab kõrvuti uue ja kohati isegi hullumeelse Jaapaniga. Traditsioone, kultuuri, pühadust, austust looduse ja elusolendite vastu täiendavad kohati lausa uskumatud leiutised seksi vallas, täiesti ainulaadne kohalik meelelahutus ja silmapaistev teismeliste tänavakultuur. Minu eelmised postitused Jaapani kohta leiad siit ja siit. Fallosefestival, mis toimus esimest korda 1977. aasta kevadel, põhineb ühel 17. sajandist pärist legendil. Legend räägib noorest naisest, kelle vagiinas elas äärmiselt armukade teravate hammastega deemon. Ühel hetkel deemon armus naisesse ja muidugi ei oli ta pahane, kui naine abiellus. Armukadedusest hammustas ta pulmaööl naise abikaasa peenisest tüki välja. Naine abiellus uuesti ja sama kordus uue mehega. Lõpuks otsis naine abi sepalt, kes meisterdas rauast fallose ja kui naine selle enda sisse pani, murdis deemon hambad ja fallos kuulutati pühaks. Alates 1977. aastast käivad inimesed fallosele Kanayama pühakojas austust avaldamas. Nimetatud pühakoda on populaarne prostituutide hulgas, kes paluvad kaitset suguhaiguste eest, kuid samuti on see hea koht palumaks jumalikku kaitset, kerget sünnitust ja harmoonilist ning igavest abielu. Nagu nimigi ütleb, on ürituse staariks fallos. Kes armastab magusat, saab endale osta fallosekujulise pulgakommi, kes eelistab tervislikke näkse, leiab endale fallosekujuliseks lõigatud köögivilju. Fallosefestivali olulisteks teemadeks on veel seksuaaltervis ja seksuaalvähemuste õigused. Festival leiab aset igal aastal aprilli esimesel pühapäeval. 2017. aastal toimub festival 2. aprillil ja 2018. aastal 1. aprillil.

Saksamaa BDSM gala
Berlin, Saksamaachokerscarf

Iga aasta aprillis või mais toimub Berliinis Euroopa suurim BDSM gala ja nädalavahetus. Nädalavahetuse jooksul saab näha kõiki piire ületavat moeshowd, nautida BDSM etteasteid, tantsida ja veeta erutavalt aega oma kõige meeletumate fantaasiate keskel. Samuti toimuvad peod, kus tasuks kanda nahka, pitsi või juhinduda ütlusest “Vähem on rohkem”. Hea valiku festivalile sobivaid aksessuaare ja kehakatteid leiad Eesti brändilt XAOS (vt kõrvalolevalt pildilt). Järgmine gala toimub 2017. aastal, kuupäev on täpsustamisel.

Seattle erootilise kunsti festival
Seattle, USA

See kolmepäevane kevadfestival toimus esmakordselt 2002. aastal Seattles erootilist kunsti viljelevate kunstike eestvedamisel. Lisaks provokatiivsetele kunstiteostele saab nautida burleski, vaadata erootilisi filme, osaleda töötubades ja pidutseda hommikuni. Need on peod, mille kohta korraldajad on öelnud: “Inimesed avastavad seal, et seks on vertikaalne väljendus horisontaalsetest ihadest”. Sel aastal toimus festival 22-24. aprillini, järgmist festivali tasub oodata 2017. aasta aprillis.

Kuigi osa neist festivalidest on sel aastal juba toimunud, pole kunagi liiga vara järgmise aasta reisiplaani koostamiseks!

Ulakaid reisielamusi!