Esmalt me peame arendama enda seksuaalsust, et meil oleks midagi meeliülendavat pakkuda oma partnerile 

Seks vähendab stressi, parandab lihastoonust, suurendab emotsionaalset lähedust partnerite vahel ja pakub taevalikke uusnaudinguid. Just seetõttu on oluline arendada endas seksuaalsust, õppida end tundma ja anda end naudingute käsutusse. Nabaalune piirkond peaks olema Sulle sama tuttav kui tee kodust tööle, mida oled käinud kümneid aastaid. Lisa oma päeva need kohustuslikud punktid ja Sinu mõnuallikad tänavad Sind naudinguterohkel viisil:

1) Ole positiivne – armasta ennast! Kui vaja, pane selga oma seksikaim pesu ja kiida oma ilu peegli ees! Võid ka näuguda või uriseda, kui see raputab sind lahti negatiivsete mõtete köidikutest.

2) Avasta oma erogeensed tsoonid – tõtta poodi ja osta sekslelu, mille erinevad vibratsioonimustrid ja – tugevused viivad Sind uuele põnevale ekskursioonile vaagna sügavustesse!

3) Hari ennast – võta kätte mõni seksiõpetuste raamat ja uuri, kust saab alguse Sinu iha ja milliseid käänulisi teid pidi see orgasmini viib. „50 halli varjundit“ ei ole kindlasti raamat selle jaoks 😉

4) Ole kohal – vaata silma, naudi hetke, hinga! Homse toidunimekirjaga jõuad ka homme tegeleda ja kes teab, võibolla paned pärast seksi kirja ka nimekirja Ulaka Kaunitari vallatu pesupoe jaoks!

5) Räägi seksist oma partneri ja sõpradega – räägi sellest, mis linade vahel rõõmu teeb ja ära pööra tähelepanu halvale. Nii suureneb Su enesekindlus seoses seksiga. „Seksi ja linna“ ju oled näinud?!

6) Sukeldu seksuaalfantaasiasse, kaasates aksessuaare ja kostüüme. Mängimiseks pole kunagi liiga hilja!

7) Loobu kahjulikest harjumustest nagu alkohol ja tubakas – lisaks kõigele muule hirmsale mõjuvad nad pärssivalt ka seksuaalsooritustele.

8) Vaata üle oma menüü, et suurendada isu seksi järele – suurenda antioksüdantide hulka: pähklid ja šokolaad on siinkohal täiesti õigustatud!

9) Tee nimekiri asjadest, mida soovid kogeda: rinnanibuorgasm, anaalseks, telefoniseks, toidumängud, roll seksika politseinikuna, seks magamistoa aknal uudistavate naabrite silme all. Pane fantaasia tööle!

10) Hoia end vormis – tupelihased trimmi Lelo Luna Beadsi või Je Joue Ami treeningkuulidega.