Pärast seda, kui olin endale teadvustanud, millised relvad mulle kui seksuaalsele naisolendile sel planeedil on antud, kogesin ka, kuidas neid enda kasuks tööle panna. Olen kindel, et kellelegi ei ole võõrad nipid, mida naised kasutavad, et saada tähelepanu ja võita lahinguid: erkpunased huuled, mida meelalt keeleotsaga niisutada; “kogemata” lahtiunustatud pluusinööp; riietus, mis ei jäta varju ühtegi kehakumerust; kõrged kontsad ja loomulikult see peegli ees harjutatud kiisupilk. Ma mõjusin külgetõmbavalt ja andsin selgeid signaale selle kohta, et olen noor, ilus ja seksikas kiisu. Mõnikord ma pingutasin üle, noore kiisutüdrukuna ei mõistnud ma, et nurrudes väljakutsuvalt ja nõudlikult pidin ma olema valmis vastu võtma ka tähelepanu, mida minu riietus ja flirtiv hoiak teistes esile kutsus. See oli elluastumise aeg, iseseisvumise aeg ja ärkamise aeg.

bengal-tiger

Uskusin, et seksikus on midagi välist. Kuni päevani, mil minu sees hakkas urisema üks märksa tõsisem loom, minu sees võttis võimust tiiger. Võibolla oli tema aeg tulnud, kuna kassipoja aeg oli ümber saamas; võibolla avas talle uksed pikaajalisest suhtest väljatulek, kus olin kaotanud oma identiteedi ja unustanud oma vajadused; kuid võibolla tõi kiskja mu ellu see tiigriaastal sündinud mees, kes minult silmapilgu vältel une ja südame röövis. Igatahes oli see jõuline loom nüüd minu sees ja keeras minu seksuaalsuses uue lehekülje. Sõna seksikas jäi uue mina iseloomustamiseks kitsaks.

Uus mina olen kütkestav, kirglik, naiselikku energiat kiirgav kaunitar, kes teab, mida ta naudib, ihaldab ja armastab ja kuidas seda kõike saada, kasutades vaid ühte looduse kingitust: sünnipärast õigust olla naine

Enam ei omanud tähtsust seeliku pikkus ega dekoltee sügavus, vaid minu naiselik enesekindlus, kirg inimeste ja tegevuste suhtes, oskus näha, tunda ja kogeda sügavamalt küpsema naise tasandilt. Tiiger nõudis, et õpiksin ära tundma enda vajadusi, keskendudes sellele, kes mina olen ja mis mulle rõõmu pakub. Ma avastasin enda jaoks mitmeid naudingute saladusi, minu garderoobis leidsid endale koha korsetid, sukad ja ulakas seksikas pesu, mida väljaspool kodu katab soliidne kostüüm. Minu seksikus, minu ürgne naiselik kirg on jõudnud tasemele, kus igapäevaselt ei väljendu see minu riietuses, meigitud näol ega uhkes soengus, kuid seda plahvatusohtlikku jõudu on näha minu kiirgavas energias, säravais silmis ja naeratuses.

Kutsun Teid kõiki külastama Ulaka Kaunitari meelast buduaari, et toita ürgset kaslast enda sees!