Suurepärased armastajad ei torma ejakulatsiooni suunas

Statistika põhjal vaevleb 1/3 naistest probleemi käes, et nad ei saa orgasmi ja suur osa neist, kes orgasme kogevad, tunnistavad, et jõuavad selleni vaid kliitori stimuleerimise kaudu. Seda uskumatum on fakt, et tegelikult on naised võimelised kogema seitset erinevat tüüpi orgasmi: kliitoriorgasm, vaginaalorgasm tupeava piirkonnas, vaginaalorgasm G-punktis, emakaorgasm, anaalorgasm, rinnanibuorgasm ja urinaalne orgasm. Kõik, kes on tantraga kokku puutunud, teavad, et pool kuni paar tundi järjest kestvad orgasmid erinevates kehapiirkondades on reaalsus, kuid selle saavutamiseks on vaja teadmisi ja pühendumist.

Lühidalt kokkuvõetuna on tantristlik seks aeglasemat tüüpi armatsemine, mis äratab ja hoiab valvel kõik meeled, ühendades partnerid nii vaimselt kui füüsiliselt. Tantrapraktika sai alguse sajandeid tagasi Indias ja Tiibetis, kuid see ei tähenda, et sellega ei võiks ühendada kaasaegseid intiimelu leiutisi – sekslelusid. Tantristlike katsetustega sobivad kokku mitmed lelud, mida pakuvad firmad LELO, Je Joue ja PicoBong Ulaka Kaunitari kaupluses.

Tantristlik õrritamine

  Tantristliku armatsemise alguses sobib seksuaalsete meelte äratamiseks YES for LOV  sulepintsel. Pehmete udusulgedega keha silitamise eesmärgiks on erutada meeli ja tõsta oma keha teadlikkust ja tundlikkust puudutustele. Kuigi seda on suurepärane teha kordamööda partneriga, saab sellega hellitada oma keha ka sooloseksi ajal.

  Pikendame armatsemise kestvust

   Tantrasessioonid kestavad tavaliselt tunde ja kõrgekvaliteetsed kehasõbralikud sekslelud on olulised variatsiooni lisamiseks, naudingu suurendamiseks ja tantrapraktika kestvuse pikendamiseks. Kui teemaks on tantristliku sessiooni kestvuse pikendamine, soovitame meestel kasutada Je Joue Mio armurõngast, mis asetatakse ümber peenisejuure, aidates seeläbi mehel kauem vastu pidada, samaaegselt stimuleerides naise kliitorit. Lisaks jätab see vabaks mõlema partneri käed teiste kehaosade hellitamiseks.

   Sooloseks pole kunagi nii hea olnud

    Tantraseksi ei tule ilmtingimata harrastada koos partneriga. Soolotantra on erinev tavalisest masturbeerimisest selle poolest, et see kestab tunde ja eesmärgiks ei ole saada kiiret ühekordset orgasmi, vaid tunda mõnu kõikjal üle keha ja saada korduvaid orgasme erinevates kehaosades. Soolotantra praktikas võiksid naised kasutada rohkem kui ühte sekslelu. Ideaalis võiks pakkuda endale välist kliitori massaaži ja sisemist G-punkti stimuleerimist. Parimad tooted häbeme, kliitori ja rinnanibude välispidiseks stimuleerimiseks on LELO Mia2, Bloom Tulip ja G-punkti ning emakakaela ümbruse punktide masseerimiseks Bloom RoseLELO Gigi.

    Naudingut meestele ka!

     Poisse mängust välja jätmata soovitame neil otsida võimalusi kõrgemal tasemel naudinguks. Kasutades vibraatorit kubemepiirkonnas ja munandite lähedal, muutub sooloseks meeste jaoks palju nauditavamaks. Samuti on väga oluline seksuaaltervise seisukohalt regulaarselt masseerida eesnääret. Mehed, nagu ka naised, on võimelised saama mitut erinevat sorti orgasme, millest anaalsed orgasmid on ühed tugevaimad. Anaalseks kasutamiseks soovitame Fifty Shades of Grey anaalvibraatoreid.