Seks võib küll müüa, kuid erutamiseks mõeldud tooteid kiputakse valesti mõistma. Naistelt naistele loodud bränd Biird on selleks, et seda muuta.

Biird on sündinud Hollandis naiste poolt juhitud naudingu positiivne bränd tuues meile tooted, mis on sinu naudinguid heaks, kuid on ühtlasi ilusad, võimsad ja võimekad.
Imelise disainiga sekslelud, mis on valmistatud ainult kõrgeima kvaliteediga kehasõbralikest materjalidest.

“Meie missioon Biird’is on hajutada tabusid seksllude ja muude toodete osas, mis on loodud spetsiaalselt, et panna sind hästi tundma.”

Saage tuttavaks biird. Namii

Biird Namii on auhindu võitnud stimulaator, mis on kombineeritud vibreeriva ja imeva funktsiooniga. Väga pehme silikooniga kaetud üleni veekindel ja vaikne lelu, millega saab stimuleerida nii naise, kui mehe keha.
Erilise lisana, on Biird Namii laadimisalus valgustatud, mida saad kasutada meeleolulambina.

Saage tuttavaks biird. Evii

Biird Evii on auhindu võitnud stimulaator, millel on 2 mootorit, mis sind üle kogu keha võimekalt hellitavad. Väga pehme silikooniga kaetud üleni veekindel ja vaikne lelu, millega saab stimuleerida nii naise, kui mehe keha.
Evii´l on kaasas laadimisalus, mille saad asetada uhkelt oma öökapile ja paigutada alusele Evii kõrvale ka oma ehted. Ära peida oma naudinguallikat kappi.