Remoji Lifeguard on äpiga armurõngas Lelo tütarfirmalt PicoBongilt. Miks on vaja ühele armurõngale äppi?

No tegelikult on äppe vaja selleks, et olla popp ja noortepärane, kuid lisaks muudab äpiga seksmänguasi elu magamistoas põnevamaks ja lõbusamaks ning muusikarütme ei pea ka enam YouTube´ist otsima.

Mis asi on Remoji Lifeguard, miks ja kuidas seda kasutatakse?LIFEGUARD purple

* Armurõngas on üks populaarsematest seksleludest paaridele, mis asetatakse vahekorra ajal jäigastunud peenise ümber.
* Armurõnga kasutamine tugevdab ja pikendab erektsiooni, et vahekorda saaks võimalikult kaua nautida.
* 6 erinevat vibratsiooniprogrammi stimuleerivad vahekorra ajal naise kliitorit ja pakuvad erutust ka mehele.
* Meditsiinilisest silikoonist toode on ohutu tervisele ja venib täpselt nii suureks, kui vaja (üks suurus sobib kõigile!)
* Picobongi äpp on popp ja noortepärane, värviline, lõbus, naljakas ja lihtne kasutada.
* Picobongi äpp võimaldab armurõnga vibratsiooni juhtida mobiiltelefonist Bluetoothi ühenduse kaudu.
* Äpiga saab armurõnga panna “tantsima” (loe: vibreerima) erinevates rütmides. Meeldib sulle techno, dubstep, hiphop, jazz või punk?
* Lisaks erinevatele rütmidele saab äpist muuta ka vibratsioonitugevust. Isegi maksimaalset vibratsiooni nautides on lelu peaaegu hääletu.
* Armurõngas on veekindel ja seda võib julgelt kaasa võtta vanni või duši alla.
* Armurõngas on taaslaetav USB-laadijaga, mis on tootega kaasas.
* Tootjapoolne garantii on 1 aasta.

Nii nagu kõikide kvaliteetsete mänguasjade puhul, ei saa ka selle toote puhul üle ega ümber sellest, kui mõnusalt siidine tundub meditsiiniline silikoon sõrmede vahel. Lisaks sellele, et antud materjal on ohutu tervisele, on seda ka äärmiselt lihtne puhastada: kasuta seepi, vett ja desinfitseerimiseks Lelo puhastusvahendit. Välimuselt sarnaneb Picobong Remoji Lifeguard klassikalise armurõngaga, mida on veidi täiendatud. Siiski pole tegu tavalise armurõngaga, kuna lisaks nupule, millega saab toote pealt programme muuta, saab toodet juhtida ka äpist. Nagu enne mainisin, on tegu väga lõbusa äpiga. Kollane apelsini meenutav tegelane on kui kameeleon: ühe nupuvajutusega muundub ta hiphopparist pungivennaks, muutes oma välimust ja hakates mängima uut muusikapala. Kuna armurõnga kasutamine jätab käed vabaks, on väga mugav samal ajal telefonist apelsinimeest ärgitada. Vunki juurde andes kogud punkte, mille abil saad ligipääsu peidetud muusikastiilidele. Armurõngas pannakse jäigastunud peenise (juure) ümber ja selle hõlbustamiseks soovitame kasutada Lelo vee baasil libestit või Viamax Organic Glide´i. Vallatu lelu sobib kasutamiseks ka osana eelmängust, kui mehe poolt on jäikuse tingimus täidetud 😀 Lihtsalt aseta rõngas peenisejuure ümber ja lase sel tantsida erinevates rütmides, kuni mees on viimseni üles köetud.

Picobong Remoji on meenutab klassikalist vibreerivat peeniserõngast, mis on ennekõike loodud kasutamiseks vahekorra ajal. Suuruselt on see piisavalt pisike, et vahekorra ajal edukalt teie kahe vahele ära mahtuda, kuid arvestama peab sellega, et vibratsioon tõepoolest tõmbab põhitähelepanu endale. Mind isiklikult häiris veidi toote asümmeetrilisus, kuna ühest küljest vibreeris kogu “alumine korrus”, aga see täpne koht, mis on harjunud tähelepanu keskpunktis olema, ei saanud sel õhtul staaristaatust nautida. Aga kindlasti leidub neid, kes peavad seda plussiks, mitte miinuseks. Igatahes oli Remoji armurõnga kasutamine nauditav kogemus nii mulle kui partnerile. Lisaks pikemale erektsioonile ja vibratsioonile on äärmiselt erutav kasutada lelu, mis pakub hullutavat stimulatsiooni samaaegselt nii endale kui kõige kallimale. Äpp töötas nii nagu töötama pidi: oli lõbus ja kaasahaarav ning heaks vahelduseks toodetele, mille puhul tuleb keset vahekorda nuppe otsima hakata, kui on soovi vibratsioonitugevust või programme muuta. Siiski loodan, et ühel päeval on võimalik Picobongi äpiga juhtida lelusid (Diver, Surfer, Blowhole) kaugemalt kui 12 meetri kauguselt, kuid armurõnga puhul see muidugi midagi ei muudaks, kuna ilma partnerita pole selle kasutamisel nagunii erilist mõtet.

Kokkuvõttes pean ütlema, et uued asjad tasuvad ikka katsetamist, kuna mängulusti pole täiskasvanutel kunagi liiga palju.

Ma ei hakka valetama, et hakkan Remoji Lifeguardi kasutama igapäevaselt, aga hea on teada, et meil on öökapi sahtlis ühine saladus, meie lelu, mida kasutame ainult koos ja ainult naudingute jagamiseks teineteisega. Hindeks Remoji Lifeguardile annan: 7/10, kuna äpp võiks pakkuda paremaid võimalusi ja ka toote disain polnud minu jaoks 100% ideaalne. Iseenesest on Remoji Lifeguard tubli abiline, kes aitab üles leida ununenud mängulusti ja hoida särtsu magamistoas ning puhkusereisil.

Kes mingil põhjusel Pokemone püüda ei saa, siis lohutuseks võin öelda, et Remoji äpp on peaaegu sama tore, kui Pokemonide jahtimine. Remoji äpi leiad nime alt: Remoji toys ja lelu saad osta siit

Vaata, kuidas Remoji lelud töötavad.

Mängulist ja vallatut sügist!

remoji