Uskuge või mitte, aga sekslelud on pärit kiviajast! Hiljuti avastati ühest koopast Saksamaal fallos, mis on üle 30 000 aasta vana. Kui rääkida seksist kui suguaktist, siis võib väita, et selle mehaaniline pool pole ajal jooksul just palju muutunud, küll aga on tehtud mitmeid läbimurdeid sekslelude täiustamisel. Kallid õpilased, tänase tunni teemaks on “Sekslelude ajalugu”.

Sekslelude ajaloos tuleks meelde jätta viis eriti olulist sündmust:

I 45 eKr – Kleopatra nõuab surinat
Kui uskuda, mida naised saunas räägivad, siis Kleopatra oli esimene naine, kes kasutas vibraatorit. Nimelt palus ta oma teenril tuua endale pudelkõrvitsa kest ja täita see mesilastega. Mesilaste liikumine tekitas vibratsiooni, mis rahuldas isegi Egiptuse emamesilast.
II 1880 – aurumasin tuleb arstidele appi
Ajal, mil hüsteeria võttis võimust Ameerika naiste hulgas, tekkis nõudlus vaagnapiirkonna massaaži järele. Kuna vajadus sellise ravi järele oli suur, ei suutnud arstid kõiki patsiente käsitsi rahuldada. Nii sündis esimene auru jõul töötav massaažiaparaat – kutsugem seda vibraatoriks. Kodutöö: vaadake läbi film pealkirjaga “Minu suur O”.
III 1902 – elektrilise vibraatori sünd
Vibraator saab viienda kodumasinana elektrifitseeritud.
IV 1968 – Jon H. Tavel lõikab juhtme läbi
Just 1968 aastal marsib Tavel USA Patendiameti uksest uljalt sisse ja väljub sealt patendiga esimesele juhtmeta vibraatorile, mida kasutada inimeste peal. Kahe patareiga vibraator on sündinud, et selle saaks peagi välja vahetada akutoitega mudel.
FiFi_Rose_2V 1998 – jänkude pealetung
Pärast “Seksi ja linna” seeriat nimega “Kilpkonn ja jänes” algas jänkuvibraatorite võidukäik. Jänkuvibraator ehk Rabbit sai oma nime selle järgi, et kliitori stimulatsiooniks mõeldud osa meenutab kuju poolest jänese kõrvu. Innovaatilised jänkud muutusid peagi kõikide naiste must-have lemmikleludeks.

Et olla kursis mänguasjamaailma viimaste saavutustega, tule Ulakasse Kaunitari ja luba meil jätkata sinu harimist sekslelule alal.

Ütleme saladuskatte all, et Lelo on loonud ühe eriti targa lelu, mis on meie poole juba teel. Ootusärevusega toimetulekuks kinkige endale ja oma kallimale üks sensuaalne massaažiõhtu YesForLov massaažiküünlaga või tulge G-päeva loengule (piletid cherry.ee-s praegu eriti märjaks tegeva hinnaga!)