Volbriööd tähistatakse kui kõigi nõidade ja maagia ööd, mil liiguvad ringi igasugused salkus ja kaltsus tegelased, fantastilised elukad, nõiamoorid, šamaanid ja haldjad. Germaani rahvail on üldiselt levinud arvamus, et 1. mai öösel sõidavad nõiamoorid kuraditega pidutsema, mille tõkestamiseks pidavat süüdatama tulesid ja suurt müra tehtama.

Meie arvates on volbriöö parim aeg armumaagiaga tegelemiseks ja oma kuratliku külje väljatoomiseks magamistoas. Muundu nõiaks või võluriks ja ava oma salajaste fantaasiate laegas, selleks:

*kata oma ihu musta pitsi (nt Susan pitsbody), võrgu (nt Inge kalavõrgu wrap) või seksika kehasukaga!
*varjuta oma pilk kütkestava pitsmaskiga!
*muuda oma huuled tulekeraks kuumust sütitava huulepulgaga!
*ahelda oma kallim käeraudadega!
*kasuta sulepintslit või piitsa võlukepina!
*vii täide oma kuratlikud fantaasiad, tee midagi, mida sa kunagi ei arvanud end tegevat!
*seksini jõudes lase mehel kanda Shock Therapy kondoomi sulle lisanaudingu andmiseks!

Armumaagiaga alustades vaata sügavuti enda sisse ja küsi, kas oled 100% valmis oma soovide täitumiseks. Usun, et kedagi vägisi enda külge aheldada ei saa ja kahtlen ka, kas Uku Suviste sind homme naiseks tuleb paluma pärast armuloitsu lausumist. Aga usk armastuse võimalikkusesse on esimene samm selle esilekutsumiseks ja armumaagia aitab sul teha teise sammu, et soovitud inimese tähelepanu pälvida.

*Kahe südame ühendamise rituaal
Vali üks pilt endast ja teine oma unistuste kaaslasest ning määri nende vahele mett nii, et näod jääksid vastakuti. Seejärel aseta kokkukleepunud fotod punast või rohelist värvi küünla alla. Seda küünalt võiks aegajalt süüdata ja kujutleda küünlaleegis, kuidas teie südamed löövad ühes taktis. Mida enam armastust ja energiat sa sellesse kujutluspilti paned, seda kindlamalt jõuad soovitud eesmärgini. Usu oma unelmasse niisuguse entusiasmiga, nagu see oleks juba täitunud.

*Tähelepanu tekitamise rituaal
Istu kustuma hakkava lõkke ärres, põlvede vahel kausike loorberilehtedega. Puhasta oma meel kõigist segavatest mõtetest ja keskendu oma silmarõõmule. Vaata ainiti tulle ja võta peotäis lehti ning viska tulle. Sel ajal, kui loorberilehed tules praksuvad, ütle need sõnad: “Loorberilehed, mis põlevad tules, täidavad soovi mu südames suures”. Oota kuni leegid on vaibunud ja korda tegevust veel kaks korda. 24h jooksul sinu armastatu külastab sind.

*Kondoomiloits
Süüta lilla küünal loitsule väe andmiseks ja põleta muskusega viirukit iha tekitamiseks (võid süüdata ka iha tekitava massaažiküünla YesFor Lovilt, mis täidab samuti toa muskuse aroomiga). Hoia kondoome käes ja keskendu oma eesmärgile. Mõtle, kuidas sa tutvud huvitavate seksikate inimestega, kuidas sa teed oma valiku ja jõuad voodisse. Ava oma silmad, suuna pilk küünlaleeki ja ütle: “Tule jõud, täida mu soov, mu visioon on selge, ihast su loon. Sel ööl, liialt ootamata, kirglikule seksile andun ma.” Nuusuta küünalaleeki ja lausu: “Juhtub see või midagi veel paremat”. Pane kondoomid taskusse ja mine lantima.

Kui maagia tundub ohtlik, kasuta vastassugupoole ligimeelitamiseks YesForLovi maagilist iha tekitavat parfüümi, mis paneb sinu järel jooksma nii kuradid kui printsid.

Vallatut volbrit!

married2