19. novembril tähistatakse rahvusvahelist meestepäeva. Kuigi meestepäeva põhieesmärgiks on juhtida tähelepanu meeste tervisele, võiks iga naine sel päeval endalt küsida, millal viimati tundis ta tõelist tänulikkust, et tema elus on see üks ja eriline mees.

Millal viimati tänasid sa meest selle eest, et ta tegi sulle teed või suudles sind hommikul kell 6 enne tööle ruttamist? Millal viimati hindasid sa seda pilku, millega ta sind vaatab või neid tugevaid käsi, mis hoiavad su ümbert kinni? Millal ja miks muutus iseenesestmõistetavaks, et su mees on tugev kui kalju ja ta ei väsi, ei tunne, ei saa haiget ega vaja teadmist, et teda hinnatakse?

Kui sa pole ammu öelnud oma mehele “aitäh” nii, et sa ütlesid seda südamepõhjast tuleva tänutundega, siis meestepäev tuletab sulle meelde, et on viimane aeg seda teha. Valmista oma mehele õhtusöök, mis on vürtsitatud armastuse, mitte kohusetundest tekkinud tülpimusega ja paku talle hellust ja kirge, mida oskab ja saab pakkuda vaid naine. Selleks, et su mees võiks magamistoas olla sel õhtul esikohal, valisime välja tooted, mis on loodud ennekõike tema naudingute suurendamiseks. Et mees ei arvaks, et meestepäeva õhtu on nagu iga teine, pane vihjeks tema taldriku kõrvale satiinpael, millega seo tema silmad eine lõpus. Seejärel juhata ta suletud silmadega magamistuppa ning näita, kui väga sa teda hindad. Kui sa juba tead, mida su mees üle kõige armastab, tead sa, mida edasi teha, kui sa aga pole kindel, siis pakume mõned ideed:

1) Erutavate lelude õhtu -paaridevibraator LELO Tiani2 üllatab teid kindlasti. Kui soovid lisada õhtule veelgi vürtsi, keeda talle tassike ergutavat teed sidrunheina ja Krachaiga, mis on looduslik võlujook meestele. Loomulikult eeldab selline õhtu kaunist pesukomplekti sinu seljas 😉 Kingi ennast kehasukas.

2) Massaažiõhtu – süüta Iha tekitav massaažiküünal, mille erutav aroom loob meeleolu, vala sulanud soe õli tema kehale, et pakkuda lõõgastavat ja erootilist massaažielamust. Veelgi suuremaks naudinguks määri massaažiõli kõigepealt enda alasti kehale ja seejärel jaga seda temaga teineteise vastu liibudes.

3) Lauamängude õhtu – kas eelistad teada saada oma mehe salajased fantaasiad, tahad proovida Kama Sutra poose või hoopiski mängida erootilist rollimängu, aga ei tea, kuidas seda läbi viia? Lauamängud ja kaardimängud Truth or Dare , Kama Sutra Poker , SEX!  ja Kama Sutra mängukaardid tulevad appi ja muudavad fantaasiad reaalsuseks.

Muidugi võib oma mehele öelda ka lihtsalt “aitäh”ning tänutäheks lisada väike kingitus:

* Tšekk Ulaka Kaunitari tšekiraamatust, millega saad kallimale enda poolt naudingu kinkida. Kas mehele võiks meeldida “Striptiis ja sületants” või hoopis “Massaaž õnneliku lõpuga”? Sina valid, millise naudingu oma mehele kingid ja mees otsustab, millal ta seda nautida soovib.
* Mio armurõngas pakub mõnu mõlemale osapoolele ja kindlustab, et nauding kestab kauem.
* Tenga Egg mõnumuna, millega naine saab pakkuda oma mehele ebamaist lingam massaaži.
* YesForLov iha tekitav parfüüm meestele, mis muudab mehe vastupandamatuks, ainus mida ta veel vajab, on sinu käed ehteks tema kaelas.
* Sensuva Hero feromoonidega kehasprei, millega saab ta oma keha ergutada igal hommikul enda ja sinu jaoks.
* Viamax Maximum geel või Sensuva Power geel, mis tagavad voodis maksimaalse naudingu.
* Pokkerimünt, mille ühel poolel on kirjas “Mida sina tahad” ja teisel poolel “Mida mina tahan”, et vältida kodusõda magamistoas.

Ulakas Kaunitar tänab kõiki mehi, kes kohtlevad oma naisi austuse ja armastusega!

Isegi kui mõnikord tundub keeruline Marsilt pärit meestest aru saada, siis kindlasti on midagi, mille eest tänulik olla (kui mitte ühtegi põhjust ei meenu, on viimane aeg mees välja vahetada).

“Aitäh, kallis mees, et sa loobud öösiti võitluseta tekist ja käisid minuga “50 halli varjundit” vaatamas. Aitäh, et sa lubad mul aegajalt kodus karvaseid pidžaamasid kanda ning tõstad mu tuju “Kollide kompanii” vaatamisega, kui ma haige olen. Aitäh, et sa paned mind tundma end ilusana ja süstid minusse enesekindlust. Aitäh, et sa ikka veel reageerid, kui ma tänaval tutvustan sulle vaimustunult koeratõuge. Aitäh, et sa sööd mu toite, kuhu ma jõudu andvaid kuuseokkaid lisanud olen. Aitäh, et sa viisid mu Jaapanisse ja tegid koos minuga läbi selle meeletu ja peaaegu eluohtliku seikluse. Aitäh, et sa ei lubanud mul 2 meetri laiust voodit magamistuppa tellida, sest see poleks sinna mahtunud. Aitäh, et sa käid koeraga trollipeatuses vastas, kui ma töölt tulen. Aitäh, et sa kuulad autos kannatlikult mu lemmikmuusikat. Aitäh, et sa kinkisid mulle unistuste pulmapäeva. Aitäh, et sa tood mu ellu nii palju head. Aitäh, et sa hoolid ja armastad. Aitäh, et sa valisid just minu enda kõrvale.  Aitäh!”