Kallis naine, kevad on käes ja päike särab kõrgel taevas. Kuidas on lood aga sinu pesusahtliga, kas ka sinna on jõudnud kevad või on see ikka veel talveunes, sisaldades vaid sooja pesu ja flanellpidžaamat? Kui tahad särada nagu kõige hinnalisem juveel, usalda Ulakaid Kaunitare, meie juba teame, millist pesu valida.

Kriss_Soonik_Eva_belt_yellowwhite_1

 

1) Värvide virr-varr: Kriss Soonik pakub naistele sel kevadel tõelist värvide paraadi oma pitsist rinnahoidjate näol, mida saad kombineerida stringide, klassikaliste püksikute või šortsidega. Klassikaline pitsrinnahoidja on fantastiline 2in1 diil, milles on ühendatud sensuaalne soliidsus seksika läbipaistvusega. Värvivalikus on oranž, roosa, kollane, sinine, beež ja must pesu.

IMG_7790

2) Nurruvalt kutsuvad loomamustridDirty Pretty Things on inglise luksusbränd, mis ühendab nurruvad loomamustrid kirka roosaga, tuues su põskedele värske rõõsa jume. Kanna seda julgelt ja saa oma magamistoa kiskjalikuks valitsejannaks.

3) Ajatud pärlid – pärlite ilu on alati hinnatud. Kriss Soonik teeb kavala kombinatsiooni, ühendades peaaegu märkamatuks jääva ihu värvi pesu särava pärlikeega, mis kaunistab su kaela. Kui pesu värv peaaegu et sulandub su kehaga ühte, siis pärlid ei jää kellelegi märkamatuks. Pärlite ilu võib vaid veidi kahandada tema juveelile sarnanev kandja. Valida saab pärlikeega rinnahoidja ja bodi vahel. Kes soovib aga veelgi vallatum olla, leiab Ulaka Kaunitari toodete hulgast ka pärlistringid, mis on nii mmmmmõnusad, et neid võikski jääda kandma.

Kriss_Soonik_Maike_mesh_peony_1KrissSoonik-2933

Lotta_black_side

4) Trippidega talvele säru – pole midagi muud, mida talv rohkem kardaks, kui seeliku või pükste peal poosetavad tripid. Need teevad su samal ajal nii kelmikaks, seksikaks kui ka nooruslikuks.

5) Pitsist bodi – põhjus, miks Ulakad Kaunitarid jumaldavad bodisid, on nende multifunktsionaalsus. Pitsist bodiga saab kaunistada oma keha magamistoas, kuid kombineerides seda seeliku või pükstega, sobib minna ka tänavale, teatrisse ning miks mitte ka tööalasele koosolekule. Aga see pole veel kõik: olles ühe pitsist bodi omanik, on sul tegelikult kaks toodet, kuna bodit saab kanda kahte pidi: jättes paljaks selja või tõstes avause ette. Bodi on kohutuslik element iga juveeli pesusahtlis!

 Susan Motion