Sel aastal tähistab Ulakas Kaunitar viiendat korda jõule. Kuna ahvatlevaid tooteid tuleb igal aastal juurde, jagame sel aastal kingisoovituste blogi kaheks: esimeses osas räägime uutest avastustest. Kui soovid valida kingitust selle järgi, millist rolli kingisaaja sinu elus mängib, piilu meie eelmise aasta kingispikrit siit.

Meil on hea meel tõdeda, et meie sortimenti on lisandunud uusi kaubamärke ja juba armastatud brändid pakuvad järjest uuenduslikumaid ja põnevamaid tooteid. Siin on 2015. aasta uued ulakad jõululemmikud:

_M7A28511) Kriss Sooniku Disco kollektsioon

Jõulukollektsioon, mille lööklause on “Be a dazzling disco ball in a lounge full of lightbulbs” (eesti k: “Sära nagu diskopall tavaliste lampide hulgas”). Kollektsioonis on sädelevad trippidega pluusid ja pesukomplektid, mis toovad pühademeeleolu kõikide südametesse.

2) Kriss Sooniku Silk Velvet pesukomplektid

Sametised rinnahoidjad, särgid ja püksikud on loodud naistele, kes armastavad luksust ja aegumatut klassikalist ilu. Loomulikult on kõik tooted vürtsitatud Krissile omaste kelmikate detailidega.

chokerscarf
3) XAOS

Eesti bränd, mis ühendab fetišid ja moe ning loob nahast aksessuaare, käeraudasid, piitsasid ja silmasidemeid. XAOSe tooted sobivad ka kõige ulakamate kingisaajate karistamiseks.

4) Organique massaažiküünlad

Meie uued lemmikud argaaniaõliga, mille abil saad pakkuda lõõgastavat massaaži sooja massaažiõliga. Valikus on kaks lõhna: meestele mehisem ja naistele naiselikum.

Tiani 24K Blackd3d9368f6f28adae34d414b65bef48b85) Lelo Tiani 24K

Kõikide paaride lemmiklelu, puldiga juhitav ja vahekorra ajal kasutatav Tiani, on nüüd luksuslikum ja võimsam kui kunagi varem. Osa Tianist on nüüd puhtast kullast, mis teeb selle kõige luksuslikumaks paarideleluks kogu maailmas. Tiani 24K on pakitud kuldsesse kinkekarpi ja aasta lõpuni saab seda soetada täiesti uskumatu hinnaga: 225 EUR (tavahind: 450 EUR).

6) Maitsvad massaažiõlid

Kui vahukoorega mässamisest tekkinud segaduse koristamine ei tundu väga erutav, kuid kallim on nii ahvatlev, et tahaks ta nahka pista, tulevad appi YesForLov erinevate maitsetega massaažiõlid. Luba endale üks magus suutäis!

Obsessive_bodystocking_f206_black

7) Obsessive kehasukad

Kuigi kehasukad on populaarsed kingitused olnud juba aastaid, on meie valikusse lisandunud uusi seksikaid mudeleid, millest meie lemmikud on G307 ja F206.

8) Nibble/Nibble+ nutivibraator

Meie kõige targem lelu, mis reageerib häälele, magamistoas mängivale muusikale ja kehasoojusele. Kuna erutudes naise kehatemperatuur tõuseb, oskab Nibble lisada õigel ajal kiirust ja õigel ajal peatuda. Nibble on disainitud Soomes ja harjunud üles kütma Põhjamaade naisi ka kargete miinuskraadide juures.

9) Fun Factory pulsaator

Uuenduslik lelu, mis ei vibreeri, vaid pulseerib ja lausa otsib võimalust su sisse pugeda. Lisaks pakub Fun Factory Drei pulsaator naudingud ka hands-free. Kui sa ei tea, mis vahe on pulseerimisel ja vibreerimisel, tule poodi ja saa teada!

Obsessive_roseberry_chemise10) Obsessive babydollid ja öösärgid

Oleme varunud jõuluvana kingikotti suure valiku kleidikesi, millega jõuluööl magamistoas oma kallimat ahvatleda. Meie lemmikud on Roseberry öösärk ja Flores kleidike.

Selleks, et kõik eelnev poest koju viia, saab meilt osta ulakaid poekotte vallatute kirjadega nt “See ei ole su vanaema kott”, “See ei ole mingi Selveri kott”, “Naughty Beauty”.

Põnevat jõuluootust ja vallatuid päkapikke!