Vallatu õhtu korraldamiseks ei ole tegelikult mingit retsepti vaja, sest nagu teiste heade asjadega, tuleb kõike teha tunde järgi.

Aga kui tunnet ei ole ja pea tühi, siis teinekord kulub meile kõigile üks lihtne retsept marjaks ära:

 1) Eelroog: jalutuskäik vabas õhus

Kohustuslikud koostisosad: Naughty Beauty pärlistringid või Obsessive alt avatud püksikud seksika meeleolu loomiseks, Lelo Lyla2 puldiga lelu või tupekuulid eelmängu alustamiseks.

2) Pearoog: naudingud magamistoas

Pearoa sissejuhatuseks sobib üks armastust tulvil mäng: kordamööda partneriga öelge teineteise kohta midagi, mis teise juures kõige enam meeldib. Nt: “Mulle meeldib, et sa oled voodis nii kirglik” või “Ma armastan sinu imeilusaid taevasiniseid silmi”. Võite kokku leppida, et kumbki ütleb kokku 5 komplimenti või teha sellest auhinnaline võistlus, kus teete komplimente nii kaua, kuni üks enam midagi öelda ei oska – tema on siis kaotaja ja võitja saab rakendada kaotajat endale meelepärasel viisil mõneks erootiliseks tegevuseks, nt erootiliseks massaažiks.
Pearoa juurde kuulub kindlasti ka YesForLov magusalt maitsev gurmeeõli koos keele peal hüpleva plaksupulbriga, mis on loodud taevaliku oraalseksi nautimiseks ja nibudele tundlikkust lisav ja jäiseid aistinguid pakkuv Sensuva Nip Zip maasika-piparmündi palsam.
Kes soovib toekamat pearooga, siis siia sobivad ka erinevad mänguasjad nagu mõnumuna ja Remoji Blowhole äpiga lelu meestele ja Lelo Ora2 limpsiv lelu, Lelo Mia2 või Tickler Rosy (Wand-tüüpi painduva otsaga vibraator, mis sobib absoluutselt kogu keha massaažiks) naistele.

3) Magustoit: armusessioon

Kirsiks tordil on muidugi pikk ja korduvat rahuldust pakkuv armusessioon, millele aitab kaasa YesForLov Couples Elixir paaridele. Selle uue toote seksikus ei seisne mitte ainult naise erutuse ja mehe soorituse ühendamises, soojas ja ergutavas aistingus ning meeldivas mentooli-metsmaasika maitses, vaid ka toote pealekandmise viisis. Kõigepealt kandke geel masseerivate liigutustega mehe peenisele ja seejärel jagab mees oma peenisega geeli naise kliitorile, häbememokkadele ja seejärel juba tupe sügavustesse. YesForLov Couples Elixir on ainulaadne toode, mis pakub erutavat kogemust korraga nii mehele kui naisele.
Selleks, et magustoit nii kiiresti otsa ei saaks, soovitame magustoidule lisada Fun Factory armurõnga, mis tugevdab ja pikendab erektsiooni, et naudingud kestaksid hommikuni.
Teistest leludest sobivad magustoidu nautimiseks Lelo Tara ja Tiani3 paaridevibraator ning vahekorra ajal kasutatavad anaallelud.

Head seksiisu!