Meie virtuaalne sekstrip mööda maailma kestab ja täna avastame, millega paistavad silma Celine Dioni ja Justin Bieberi kaasmaalased – peatume Kanadas!

1. Oraalseks legaliseeriti Kanadas 1969. aastal. (Kas te arvate ka, et aastal 69 ja poosil 69 ja oraalseksil võiks olla omavaheline seos?)

2. Anaalseks on Kanadas legaliseeritud, kuid selleks peab olema üle 18 aasta vana ja aktis ei tohi osaleda rohkem kui kaks inimest. Kolmes provintsis (Ontario, Quebec ja Alberta) on anaalsed naudingud põhiseadusega vastuolus.

3. 1969. aastal ütles riigi tulevane peaminister Pierre Elliot Trudeau, et riigi koht pole rahva magamistoas ja lõi seaduseelnõu, mile alusel homoseksuaalsus ei oleks enam kriminaalkuritegu ning legaliseeris abordid ja rasestumisvastased vahendid.

4. Ligi 10% kanadalastest tunnistab, et on seksinud kanuus. Üks vanemteadur kommenteeris antud fakti, et ta ei tea isiklikult kedagi, kes oleks seksinud kanuus, aga millegipärast on kanuud Kanadas tohutult populaarsed. Võtame teadmiseks ja teeme omad järeldused 😉

5. 2005. aastal otsustas Riigikohus, et swingers-klubid või klubid, kus on lubatud grupiseks, ei kahjusta Kanada ühsikonda ning nende tegevust ei peeta kriminaalseks.

6. Keskmine kanadalane kulutab ühel seksisessioonil eelmängule ja seksile kokku 37 minutit.

7. 1991. aastal leidis Ontarios aset juhtum, kus kolledžiõpilane sai 75 USD trahvi kuumal suvepäeval ilma särgita olemise eest. Hiljem otsustati, et topless olek ei ole oma olemuselt suguakt ning seetõttu ei saa seda lugeda sündsusetuks. Sellest juhtumist saadik on Ontarios särgita ringikäimine legaalne.

8. Avalik seks on illegaalne (kuigi 49% kanadalastest väidab, et on seda teinud), kuid 1981. aastal leidis aset juhtum, kus kohtunik avaldas poolehoidu paarile, kes seksis avalikku kohta pargitud autos, kuna asjaosalised ilmselgelt püüdsid seksida nii varjatult kui võimalik.

9. Ühel Kanada mehel on keskmiselt 23 partnerit elus (võrdluseks: hispaanlasel 21, itaallasel 19, prantslasel 17 ja ameeriklasel 13). Kanada naisel on aga keskmiselt 10 partnerit, mis on samuti suurem võrreldes teiste riikide näitajatega. Aktiivne rahvas, mis me muud oskame öelda!

Kui sul veel pole oma kanuud, pole hullu, vallatleda sobib ka jahutavas vees! Veemõnude nautimiseks ära unusta kaasa pakkida silikooni baasil libestit, kuna meie enda kehaniiskus kipub vees hajuma sarnaselt vee baasil libestitele. Kui soovid kaaslasele pakkuda ka siidiste puudutustega massaaži, sobib teile YesForLov massaažiõli ja libesti 2in1 (saadaval Ulakas Kaunitaris).

CyberViewX v5.11.10Model Code=48F/W Version=1.07