Minu armas sõbranna võttis endale eesmärgiks hakata otsima jälgi armastusest enda ümber.

Olgu põhjus 20150321_003026kevadpäikeses või tärkavate lillede joovastavates lõhnades, aga pean nõustuma, et “Love is in the air!”. Ei möödu päevagi, mil sõbranna ei märkaks südameid enda ümber. Ühel päeval võttis lapile pandud nõudepesuvahend südame kuju, teisel päeval leidis ta prügikasti tagant südameks kägardunud nätsupaberi, rääkimata arvututest südametest seintel, maas ja taevas. Tõesti, kes otsib, see leiab. Tuleb vaid avatud silmade ja südamega ringi käia. Kevad on muidugi parim aeg avamaks oma süda armastuse energiale. Kas oled tundnud, et armumine tekitab tunde, justkui liblikad oleks pugenud kõhtu? Millal aga tulevad esimesed liblikad välja? Kevadel muidugi!

Olen õnnelik, et olen leidnud enda kõrvale inimese, kellesse igal kevadel ikka ja jälle armuda. Viimast kevadet on see inimene minu elukaaslane, kuna järgmisel aastal on võimalik mul armuda temasse kui oma abikaasasse. Armastus teeb sammu kergeks, jume rõõsaks ja aitab unistused täide viia. Paraku on meeletu armumine viinud taas mu une, sest ma ei taha raisata aega magamisele, kui saan nautida ülevoolavaid tundeid ärkvel tema kaisus olles.

Armastuse voogudes seilates ära unusta armastada kõige tähtsamat inimest enda elus: iseennast! Millal sa viimati pühendasid ühe õhtu enda kummardamisele? Igaüks peaks seda aegajalt tegema. Tunnusta end selle eest, et oled naine, paita end pealaest varbaotsani ja toida oma nahka luksusliku õliga, täna südamest oma keha, et ta kaitseb su hinge ja sügavamat olemust. Võta aega, et tutvuda iga millimeetriga oma kehast, oma eripärade ja naudingute salapaikadega. Keskendu vaid endale ja naudi seda imelist kohtingut iseendaga. Ära sea endale muid eesmärke kui leida oma peegelpildist kaunis ja sensuaalne jumalanna, kes sa tegelikult oled. Süüta küünlad, loe armastusluulet, tantsi nii nagu keha käsib, naudi oma keha kumerusi, imetle iseennast! Käi endaga kohtamas nii tihti, kui saad, aga kindlasti kevadeti, et talvitunud süda üles soojendada ja liblikate tulekuks ette valmistada.

Armastada ja olla armastatud on elu suurim õnn

Kohtingule minnes tasub kotti pista midagi põnevat ja nauditavat:
Tarntra Feather Teaser

Viamax Sensitive geel erutuse suurendamiseks
YesForLov iha tekitav massaažiõli keha hellitamiseks
YesForLov siidine pepukreem naha niisutamiseks
Lelo tantristlik sulepintsel õhkõrnadeks puudutusteks
Lelo Hula Beads orgasmiküllaseks tantsuelamuseks
Picobong Ipo kliitori rõõmuks
– Deborah Sundahli raamat ja DVD teejuhiks oma naudingupotentsiaali avastamisel