Orgasmid on nauditavad, seda tunnistavad kõik, kes on kunagi orgasmi kogenud. Teised aga, kes on sinnapoole alles teel, peavad seda mäetipuks, mille ületamise nimel ollakse kõigeks valmis. Eriti hea on olla naine, sest meie võime nautida kliitoriorgasmi, G-punkti orgasmi, rinnanibuorgasmi, kombineeritud orgasme ja veel nii palju enamat. Hea uudis on see, et mida rohkem praktiseerida, seda paremaks orgasmid lähevad. Tuletame meelde, miks ikkagi on nii oluline endale rohkem orgasme lubada.

1. Need, kes saavad orgasme 4 korda nädalas või rohkem, näevad välja kuni 7 aastat nooremad.
Dr. David Weeks, Briti kliiniline psühholoog, uuris 3500 inimest ja leidis, et need, kes said rohkem orgasme, nägid nooremad välja. Energiline seksuaalelu olevat tähtsuselt teine näitaja, miks inimene oma east noorem välja näeb, ütles Weeks. Ainult füüsiline aktiivsus mõjutas nooruslikku väljanägemist seksist enam. Need, kes on voodis väga aktiivsed, saavad eriti rõõmustada, sest aktiivne seks Kriss_Soonik_Eva_belt_yellowwhite_1on teadagi ka aktiivne treening! Seega topeltvõit.

2. Orgasmid leevendavad nii stressi kui valu.
Orgasmi hetkel vallandub meie orgasmi oksütotsiin – õnnehormoon, mis muudab meid optimistlikumaks, suurendab enesekindlust ja turvatunnet ning tekitab hoitud ja hea tunde. Uuringud on näidanud, et oksütotsiini taseme kasv organismis võib mõjuda ka valuvaigistavalt nt peavalu, krampide jpm korral. Harjumuse jõud on muidugi suur ja esmalt meenuvad valu korral ravimikapis olevad valuvaigistid, kuid miks mitte panna ravimikappi üks pisike vibreeriv “valuvaigisti” või pilt oma partnerist? Selline ravi ei mõju mitte ainult valuvaigistavalt, vaid tagab ka hea tuju!

3. Spermal on antidepressantide omadused.
New Yorki ülikooli uuringud tõid välja seose kaitsmata vahekordade ja depressiooni vahel. Nimelt neil naistel, kel oli rohkem kaitsmata vahekordi, esines vähem depressiooni. Miks see nii on? Sellepärast, et spermaga jõuavad naise organismi ka tujutõstvad östrogeen ja oksütotsiin, kortisool, melatoniin, antidepressant prolaktiin ja seratoniin. Uuringust ei selgunud kahjuks, kas oraalseksiga saadud sperma omab samasugust kasutegurit või mitte.

4. Orgasmid tugevdavad immuunsüsteemi.
Uskudes britte ja nende British Medical Journalit, saame teada, et on leitud ka seos orgasmide sageduse ja suremuse vahel. Need, kes saavad orgasme 2 korda nädalas või rohkem, võivad oma elueale lisada 8 aastat! Miks? Sellepärast, et orgasmid tugevdavad immuunsüsteemi, südant ja aju. Seega ei tee orgasmid meid ainult 7 aastat nooremaks, vaid aitavad elada ka 8 aastat kauem! Ma ei pahanda, kui te blogi lugemise praegu pooleli jätate ja oma mehe või vibraatori järele haarate, ausalt!

5. Orgasmid muutuvad aastatega järjest paremaks.Tantristlik punane 1
Lelo ülemaailmne küsitlus näitab, et ainult 4% naistest on täielikult rahul oma orgasmidega ja ainult 31% saab orgasmi vahekorra ajal. Samas 75% üle 60-aastastest naistest tõdesid, et nende naudingud on suuremad, kui kunagi varem ja ka orgasmide saamine vahekorra ajal on varasemast lihtsam. Kuigi pole teada, kas see on põhjustatud asjaolust, et vanematel inimestel on olnud rohkem aega praktiseerida ja oma kehasid tundma õppida või on nad julgemad muutma oma seksikogemus taas mängulisemaks sulgede, silmasidemete ja mänguasjade näol. (Meie oleme märganud, et daamid ja härrad eelistavad paaridele mõeldud lelusid nagu Lelo Tiani3 ja armurõngas Je Joue Mio ning “massaažiaparaate” nagu Je Joue Mimi ja Lelo Siri2 kogu keha ja kliitori massaažiks). Igatahes mõistan ma väidet, et vanemad inimesed muutuvad uuesti lasteks, tänasest hoopis teisiti. Tõsi on, et neile mõlemale meeldib mängida, ainult mängud ja mänguasjad on erinevad.

6. Naiste ja meeste orgasmid on rohkem sünkroonis, kui sa oskad arvata.
Oleme ausad, enamik paare ei saa vahekorras olles samal ajal orgasmi, see juhtub ainult kehvades filmides. Nagu eelnevalt mainitud, tunnistasid naised üle maailma Lelole, et lausa 69% neist ei saa orgasmi ainuüksi vahekorras olemisest, samas kui 75%-le meestest on vahekord ise täiesti piisav, et lõpuni jõuda. See ei ole saladus, et rohkem kui 2/3 naistest vajab vahekorra ajal lisaks kliitori hellitamist. Imekspandav on aga see, et kui mees ja naine jõuavad orgasmini, esinevad mõlemal orgasmist tingitud kokkutõmbed 0,8 sekundilise intervalliga.

LELO_LUNA-Smart-Bead_Product_Deep-Rose7. Sa saad end treenida paremateks orgasmideks!
Orgasmi hetkel toimuvad vaagnapõhjalihaste kokkutõmbed. Kui meie lihased on nõrgad, on ka lihaste kokkutõmbed nõrgad. Tugevad lihased seevastu aga pakuvad tugevamaid kokkutõmbeid ja ka intensiivsemat ja võimsamat orgasmi. Vaagnapõhjalihastele toetuvad kõik vaagnapõhjaorganid ja nende vormishoidmine on oluline nii tervise kui mõnu seisukohalt. Regulaarne treening on asja võti, targemad ühildavad aga treeningu ja lõbu ning muudavad tüütu treeningu millekski nauditavaks. Lelo Luna Beads treeningkuule võib nautida nii tööl, kohtingul kui ka ööklubis, Luna Smart Bead on aga nii tark personaaltreener, et mõõdab ära su naudingupotentsiaali ja valib välja just sinule sobiva treeningkava.

8. Orgasmid aitavad võidelda unetusega.
Kuigi minutite jooksul pärast seksi uinumine on pigem meeste pärusmaa, on orgasmi mõju mõlemale sugupoolele tegelikult samasugune. Siin tuleb mängu orgasmi hetkel vallanduv kokteil oksütotsiinist ja vasopressiinist. Need kaks on seotud melatoniini vabastamisega, mis aitab reguleerida sinu und. Muidugi vähendavad orgasmid ka närvilisust ja hirme ning valmistavad ette rahulikuks uneks.IMG_0304-2

Kui sa siiani veel arvasid, et sul pole vaja ei meest ega vibreerivat sõpra, võiksid vähemalt kuulata, mida sinu keha sulle öelda püüab. Hea on muidugi omada mõlemat, et sa enam kunagi ei peaks ravimite järele haarama ja võiksid jäädagi nooreks!

Oleme suve lainel ja ootame kõiki oma päikeselise naeratusega ikka Pärnu mnt 36. Saladuskatte all võime öelda, et peagi lisandub meie valikusse uusi nauditavaid lelusid ja valik võrgutavat Kriss Sooniku pesu on juba praegu soodsate hinge hellitavate hindadega. Tere tulemast orgasmiparadiisi!