See aeg on jälle käes, kus vastavalt ulakuse astmele toovad päkapikud ja lõpuks ka jõuluvana uute pahanduste tegemiseks vajalikke vahendeid. Meie siin ulakustepoolkeral oleme jälginud Teid kõiki ning kokku pannud nimekirjad.

Kergelt ulakas ˇ

uudishimulik, vaatlev, õrnalt katsetav, silmades on see sära, kui näeb midagi uut ja põnevat. Kuid pea ees veel sisse ei hüppa, aga varbaga katsub küll.

Keskmiselt ulakas ˇˇ 

julge, enesekindel, teadlik, maksimaalselt uudishimulik ja valmis katsetama uusi ulakusi. Tal on salajane kotike magamistoas peidetud, kust leiab juba nii mõndagi, aga on veel palju avastada. Võtab hästi vedu, kui pakud midagi ulakat välja;)

Kontideni ulakas ˇˇˇ 

võiks öelda, et juba guru, kelle silmad hõõguvad ja rahuldust peegeldav muie alati näöl. Ta ei löö risti ette millegi ulaka ees, KINKY on ta keskmine nimi. Ta otsib seiklusi ja pakub neid ka teistele. Ta sukeldub ulakuste sügavustes ja ei karda seda tunnistada. NB! Tema kingitused tasuks avada privaatselt.

Sobilikud sussi sisse:

Le Désir Kalyke kehasukk ˇ mängulisteks õhtuteks ja öödeks.

Clitherapy kliitoripalsam ˇ tõstab kliitori tundlikust ja on hea kanda kaasas käekotis igaks ulakuseks.

Vibreeriv huuleläige  ˇ mis teeb suudlused nii kuumaks ja erutavaks.

Testrite komplekt ˇ kust leiab mitmeid põnevaid katsetusi, et teaks mis osutub lemmikuks.

Ulakad sokid ˇˇ näitavad võimalusi, kuhu poole võiks liikuda ja annavad muidugi mõnusalt sooja

Bijoux Maze kaelaehe ˇˇ annab võimaluse vürtsitada enda riietust ja näidata, et oled ulakas.

Magic Finger näpuvibraator ˇˇ näpu otsas ilusti istuv pehmete kõrvakestega vibreeriv sõber teeb eelmängu nii palju põnevamaks.

Pull&Play mängukaardid ˇˇ lisavad just parajal määral särtsu igapäeva ellu

Intt vibreeriv geel ˇˇˇ see paneb kogu su keha vibreerima, nii seest kui väljast

Fifty Shades of Grey nibuklambrid ˇˇˇ erutuse korral nibudele veidi tugevama stimulatsiooni andmine võib olla väga nauditav

30 day BDSM väljakutse ˇˇˇ koosneb 30st kaardikesest, mis suunab katsetama uusi põnevaid tegevusi koos

Heart Gem ˇˇˇnäeb ilus välja ja pakub imelisi naudinguid

Ulakused kuuse alla:

Twilight feromeenide parfüüm meestele ja naistele ˇ mis tõstab libiidot kandjas ja seejärel oled loomulikult kütkestavam ka kaaslas(t)e jaoks.

Petits JouJoux massaažiküünal ˇ millega muuta külmad talvised õhtupoolikud soojaks ning meeldejäävaks.

JeJoue ulakas kinkekomplekt ˇ kuhu kuulub stimulaator, massaažiküünal, silamside ja mäng Tõde&Tegu.

Unihorn Mount’n’Peak stimulaator ˇ, mis sobib kliitorile, nibudele ja miks mitte ka peenisele. Kui sa ennem veel ei uskunud, et unikornid on olemas, siis nüüd…. ta-taaa, siin ta on.

Naughty&Nice advendikalender ˇˇ 24 akent, mida avada igal päeval kuni jõuludeni või kui päkabik toob sulle selle 1 detsembril sussi sisse, siis jõululaupäeva ootamine on palju ulakam iga päev. Või kui oled see, kes tahab kõik aknad kohe lahti kakkuda, siis on sul see võimalus, sest oled ju ide boss;)

Lioness nutivibraator ˇˇ, mis mõõdab sinu naudinguid ja orgasme ning annab sulle nii palju tagasisidet, millal saad suuremaid naudinguid ja millal veidi väiksemaid. Lisaks muidugi kõigele sellelel saad seda jänkuvibraatorit juhtida äpist ka teisest maailma otsast.

Svakom Erica ˇˇ püksikutes kantav vibraator, millel oma äpp, seega partner saab diskreetselt juhtida ning vingeid naudinguid kodust väljas pakkuda.

Kehasukk on alati õigel koha, sest sellega saab kodus vallatlseda, aga ka kodust väljas kanda riiete all.

Saladuste laegas ˇˇˇ see on kasti, mis peidab endas 250€ väärtuses ulakaid tooteid, kuid sina saad selle saladusliku kasti osta vaid 99€ eest. Iga kast on erinev ning üllatab kindlasti. Sobib nii paaridele, kui naistele.

Lelo Enigma Wave multistimulaator ˇˇˇ, mis on nii võimekas, et see tundub nagu jõuluime. Helilained, vibratsioonid ja liigutused kõik ühes imeilusas tootes koos.

Rosy Gold Kinky sidumiskomplekt ˇˇˇ koosneb nii paljudest imelistest BDSM maailma toodetest, mida koos kaaslasega katsetada. Ja kirsiks tordil on see, millist imelist roosikulla ja musta värvitooniga kõik esemed on.

Svakom Sam masturbaator ˇˇˇ stiilne mänguasi meestele, kes hindavad disaini ning tehniliselt kvaliteetset tööriista.

Voyeury keharakmed ˇˇˇ on aksessuaarid, mida saad kanda jah kodus oma kallimale paljal ihul, kuid kas sa ei arva, et oma piduõhtute riietuse peale sobiks nad igava vöö asemel palju patremini. Ja oi, kui palju kelmikaid silmapaare sinu poole vaatab siis.

Lelo Soraya Beads ˇˇˇ anaalvibraator, millega teha selle aasta jõulud meeldejäävaks;)