kriss-soonik-navy-kristel-suspender-top-3Mitte kõik naised ei ole hetkeseisuga oma kõige armsamaga koos. Põhjuseid on ju palju: te olete seoses tööga üksteisest eemal, on mõõn ja ta „pea valutab“ pidevalt, sa oled hiljuti lahku läinud või ei ole oma Õiget veel kohanud.

Kuidas siis tulla toime selle pika „kuiva perioodiga“, mis sinu ellu astus?

Naised on alati tugevad ja vaprad kannatama, mitmed meist kinnitavad, et see ei ole nende jaoks probleem, nad on vähenõudlikud. Kuid kas see ikka peab paika, arvestades, kui pahas tujus sa pidevalt oled ja valimatult oma pahameele välja valad sõbra, kliendi, laste või teenindaja peale?

Siin mängivad olulist rolli vibraatorid ja muud lelud, mis aitavad päikese jälle särama panna. Iseendal on vahel raske märgata, kuid pidev paha tuju võib olla seksi puudus. Erinevate väljaannete ja filmide järgi, juba 13.sajandil, kui käepärane vibraator oli alles leiutamata, ravisid arstid pinges ja pahaseid naisi ehk hüsteeriat, spetsiaalse vaagnamassaaźi abil. Kui meeleheitel koduperenaistest tulvil pikad sabad tohtrite ukse taha tekkisid ja arstide käed väsisid, sai alguse ka vibraatori leiutamine.

Oleme sündinud imelisel ajal, kui iga naine võib lubada endale koju ravivahendit „hüsteeria“ vastu. Ole endaga aus ja mõtle, miks sa tegelikult lihaletis teenindaja peale karjusid või vanainimesele vöötrajal signaali lasid – kõik algab probleemi teadvustamisest.

On ka võimalus tormata igal reedel ja laupäeval ööellu ja haarata sealt mõni kahel jalal seisev abivahend, kuid tillukeses linnas ei pruugi see tulevikus kasuks tulla.
Ära loobu millestki ajal, kui kallimat sinu kõrval ei ole. Veeda õhtuid iseendaga, et avasatada uusi ja erutavaid piirkondi oma kehal. Saa üle hirmust, et see tegevus on kõlvatu, sest enda armastamine on kõige loomulikum asi, mida me teha saame.

Süüta küünlad, pane mängima muusika ja vala klaas head veini. Vali oma lelude hulgast sobiv ja võta ta kaasa vanni, voodisse või diivanile.

Kui sul veel oma vibraatorit pole, siis paranda see viga kohe, sest vastasel juhul, ei vasta enam paljud su kõnedele. See on periood, kui sul on kogu maailma aeg, et ennast hellitada.

Ära kanna kodus kulunud dresse, vaid kaunist pesu ja veetlevat hommikumantlit, et saaksid peegli ette sattudes naeratada.

Ole ulakas ja pane mõni päev tööle jalga pärlistringid, las kollegid küsivad miks sa särad.

Kui pesumasin hoolega trummeldab, istu sinna otsa ja naudi.

Tee kinoõhtu, naistele mõeldud fimidega, näiteks Erika Lustilt.

Mine pühapäeva hommikul jooksma koos treeningkuulidega, mis kõditavad sind seestpoolt.

Varustus, mis sind aitab:
-vein
vibraator, dildo, stimulaator
stimuleerivad geelid
pärlistringid
– hea muusika
treeningkuulid vaagnapõhjalihastele
– kaunis pesu

…..ja sa ei pane tähelegi, kui põud on läbi ning vihma hakkab kallama 😉