Honeymoon 161Väike romantiline reis partneriga mitme mäe ja mere taha peaks igasse suhtesse elevust tooma, kuid reisile minnes tuleb olla tähelepanelik, kui on soov kaasa võtta oma väike vibreeriv sõber. Nimelt on maailmas palju ilusaid paiku, kus sekslelud on keelatud. Parimal juhul toob üle keelu astumine kaasa piinlikusse olukorda sattumise pagasi läbivaatuse käigus, halvimal juhul võid ilma jääda oma truust abimehest. Ükskõik, kuhu sa reisid, soovitame kaasa võtta lelu, mille välimus on petlik ja ei anna aimu, et tegu on millegi keelatuga: Lelo Mia2 on selleks ideaalne. Teiseks peaks kindlasti lelu lukustama või eemaldama patareid, et see pagasis oma elu elama ei hakkaks. Kuigi järgmistes sihtkohtades on sekslelud keelatud, ei suudaks mina ikkagi vastu panna kiusatusele Mia2 oma kosmeetikakotti huulepulkade vahele pista.

Alabama – Alabamas on sekslelud põhimõtteliselt illegaalsed, kuid miski ei keela neid sul kaasas kanda, kui sa neid just müüa ei taha.

Saudi Araabia ja Araabia Ühendemiraadid – need sihtkohad sekslelusid ei aktsepteeri ja neil on isegi keeld massaažiaparaatide kohta, mida kasutatakse amoraalsel viisil. Kuigi avastatud sekslelu saatus sõltub tollitöötaja tujust, siis tead, millega sinna reisides riskid.

Tai – ka Tais on sekslelud illegaalsed, olenemata sellest, milline on selle riigi reputatsioon seksitööstuse vallas. Tai tolli veebilehelt võib lugeda, et keelatud on nn räpased ja nilbed esemed ja trükised, kuid pigem pidi probleem seisnema selles, kui nad kahtlustavad, et kavatsed oma lelusid edasi müüa. Seega ära võta kaasa kogu leludevalikut, mis su magamistoas leidub ja kindlasti eemalda pakendid. Tegelikult hästi otsides võid sa seda illegaalset kaupa ka kohalikest poodidest leida.

Vietnam – Ho Chi Minh City tolliamet ütles 2011. aastal, et seksmänguasjad, mis avastatakse piiril, konfiskeeritakse.

India – kuigi India on Kama Sutra sünnimaa, ei aktsepteeri nad sekslelusid. 2011. aastal konfiskeeriti Los Angelesest Mumbaisse lennanud naise registreeritud pagasist sekslelud.

Maldiivid – Maldiivid on kindlasti paljude paaride unistuste mesinädalate sihtkoht: kaunid rannad, soe vesi, romantika. Kahjuks aga ei tohi Maldiividele kaasa võtta pornograafilist materjali, sh on eraldi ära märgitud nii sekslelud, raamatud, ajakirjad, filmid, videod kui ka DVDd. Koerainimesena pean mainima, et ka oma koer tuleb koju jätta. Neil endil ei pidavat koeri olema, võibolla kehtib sama lelude kohta. Mõelda vaid, millest nad ilma jäävad…

Malaisia – Malaisia keelab sekslelude müügi ja impordi ning on ühtlasi väga range relvade ja laskemoona koha pealt. Seega, kui sul on kuulikujuline vibraator, mis näeb välja kui kuul, jäta see parem koju.

LGBT – algatus, mis kaitseb lesbide, geide, biseksuaalide ja transseksuaalide huve.

Kuigi väga paljud heteroseksuaalsed paarid kasutavad sekslelusid, tasub uurida LGBT kodulehte, mis annab hea ülevaate kohalikest seadustest üle kogu maailma. Kahjuks on ette tulnud juhtumeid, kus paarid on pidanud lennujaamas taluma nii alandamist kui vangistust, kui nende vibreeriv saladus on ilmsiks tulnud. Õnneks on LGBT loonud nimekirja õigustest, mis sellise käitumise eest reisijaid kaitsevad.Mia_petal_pink_mood

Ükskõik, kuhu sa reisid, pea meeles:
1) alati kontrolli sihtkoha tollist, millised on lubatud ja keelatud esemed riiki sisenemisel.
2) võta kaasa lelu, mille nimi ega välimus ei viita suurelt vibraatorile, eelista eksitava välimusega lelu nagu huulepulgakujuline Lelo Mia2. Kui keegi kahtleb, võid ju ka öelda, et tegu on mälupulgaga (selle USB-otsik petab ära küll).
3) kui sekslelu on sinu hindamatuim kaaslane ja parim sõber ning sa ei taluks selle kaotust, jäta see koju ja võta kaasa mõni vähemtähtsam isend.