Täna hommikul märkasin, et lumikellukesed olid oma õied avanud, esimese asjana mõtlesin, milline joovastav lõhn neid õisi täidab.

Nii nagu kunstnik näeb maalil tuhandeid nüansse ja toidugurmaan tunneb keelel tantsimas erinevaid maitseid, naudin mina lõhnasid. Põnev on jälgida, kuidas üks või teine lõhn meeleolu muudab ja erinevatele inimestele mõju avaldab. Üks ja sama parfüüm lõhnab erinevate inimeste nahal erinevalt ja toob igaühele meist meelde erinevaid mälestusi. Meestel, muide, pidi olema äärmiselt hea lõhnamälu. Seega tasub parfüüme hoolikalt valida. Kui plaanite kirglikku õhtut, ärge unustage enda ja voodipesu lõhnastamist. Järgmisel korral piisab vaid tilgakesest samast parfüümist, et mees soovitud meeleollu viia.

Olen tänulik, et minu lõhnataju on äärmiselt tundlik. Mu mees võibolla mitte, kuna ta peab tihti aru andma, kes poejärjekorras tema ees või taga seisis. Mina aga naudin erinevate lõhnade maitsmist. Parfüüm räägib inimese eluloo ja annab aimu, millises eluetapis keegi hetkel asub. Erinevatel aegadel on mulle meeldinud väga erinevad lõhnad. Hetkel olen magusamate nootide lummuses (kookos, ananass ja papaia) ja pean tunnistama, et tunnen endas mängulusti ja lapselikku elevust tuleviku ees. Samas on mul öökapil ka üks vürtsikam lõhn kirglikeks õhtuteks. Soovitan mitte jääda ainult ühele parfüümile terveks eluks truuks, kui vähegi on soovi mekkida elu erinevaid varjundeid. Samuti ei soovita ma konkreetses eluetapis ainult ühele lõhnale loota. Unistage hetkeks, kuidas võiks lõhnata üks mõnus kevadhommik täis värskust ja päikesekiiri – kas see lõhnab samamoodi nagu töökoosolek või kirglik seks? Kindlasti mitte. Joovastus, mis tekib erinevaid lõhnu nautides, paneb mind kevadeti piibelehekimpudese nina pistma ja suviti end roseroosipõõsasse unustama. Kui vähegi võimalik, aeglustan ma sammu lillepoest möödudes, et varastada endale üks väike sõõm lillelõhna.

Mulle meeldib võrrelda naisi lilleõitega. Me oleme sama õrnad, kuid samas peame vastu vihmale ja tormile. Kui vahepeal juhtubki, et saame väga haiget ja närtsime, suudab tõeline armastus meid jälle äratada ja me puhkeme taas õide. Mõni meist on okkalisem kui teine, mõni on intensiivne kui joovastav jasmiin, teisest õhkub õunapuuõite õrnust. Maailm täis lõhnu on imeline. Ja meie, naised, oleme imelised!

Kingituseks parfüümi valida on enamasti raske, kuid mitte võimatu. On päris mitu valikut, mida julgen alati soovitada ja mis ühes või teises eluetapis võiks sobida iga naise buduaari.

1) YesForLov iha tekitav parfüüm naistele – muskus sümfoonias ploomi, värskete liiliate ja vürtsidega pakub erutavat kogemust nii parfüümi kandjale kui kõikidele tema läheduses olijatele. Erootiline, lummav ja unustamatu lõhn, mis lisab enesekindlust, sensuaalsust ja seksikust. Kutsub tantsima kire rütmides. Ulaka Kaunitari statistika põhjal meeldib 98%-le naistest ja meestest.

2) YesForLov iha tekitav parfüüm meestele – mehelik ja kirglik parfüüm vürtsidega, mis avaldab iha tekitavat mõju nii kandjale kui kõikidele tema läheduses olijatele. Mõeldud ennekõike meestele, kuid sobib ideaalselt ka naistele, kes tunnevad, et nende meesenergia vajab veidi toetust või kelle elu nõuab pidevat juhirolli täitmist.Meeste

3) YesForLov intiimpiirkonna lõhn – parfüüm, mis on loodud muutma kõige intiimsemad momendid lõhnade mänguks. Magus ja meelas lõhn, mis muudab sinu intiimseima piirkonna ahvatlevaks maiuspalaks.

4) YesForLov voodipesu parfüüm – lõhnavesi voodilinadele või pesusahtlisse piserdamiseks, milles kohtuvad värskus, magusus ja vürtsikus. Muudab magamistoa joovastavaks armuparadiisiks, kaotades piirid ja allutades kehad naudingutele.

5) YesForLov iha tekitav massaažiõli – erutav massaažiõli, mis kõditab keha ja meeli, muutes samal ajal naha pehmeks ja siidiseks. Lase oma fantaasia valla, masseri oma partnerit kogu oma kehaga. Lõhna ja puudutuste maksimaalseks nautimiseks lülita välja kallima nägemismeel kattes tema silmad paela või magamismaskiga.

Lummavat lillelõhnalist naistepäeva!