Kaasahaaravad rollimängud huvitavad paare üha enam, kuid siiani ootavad vastust küsimused: miks ja kuidas?

Rollimäng kallimaga annab võimalusi läbi elada ihasid, mida igapäevases elus ette ei pruugi tulla. Sa võid olla, kes iganes soovid! Oma fantaasiate läbimängimine võib ju paista pisut naeruväärne, aga kui üks korralik naerupahvak on kõige hullem, mis juhtuda saab, siis tegelikult pole ju karta midagi!

Mida sa vajad alustamiseks

Õnneks on meil kõigil olemas tähtsaim rollimängu alustamise atribuut, milleks on kujutlusvõime. Kostüümid ja rekvisiidid aitavad fantaasiate läbimängimisel palju kaasa, kuid kõige alguses on siiski vaja lugu, mis erutab.

Seksikad stsenaariumid: mida lihtsam, seda parem

obsessive_police_dress

Kõige populaarsemad seksikate rollimängude stsenaariumid on arst/patsient, kuller/koduperenaine, maja peremees/koduabiline, õpetaja/õpilane – kas näed siin mustrit? Need kõik on olukorrad, millega puutume kokku ka päriselus. Seega pole raske neile kohtumistele veidi seksikust lisada ja üks vallatu stsenaarium kirjutada.

Vali endale roll!

Isegi kui sa oled suhtes ainuke osapool, kes soovib astuda mingisse uude rolli, annab see võimaluse sul näidata oma partnerile, kuidas üks lõbus ja seksikas mäng teie suhte dünaamikale mõjub. Ole see, kes sa oma siivututes unistustes oled – peaasi, et see oleks keegi teine kui sina ise: seksikas strippar, ohtlik dominant või ulakas naaber ja vaata, kuhu su etteaste sind ja su partnerit viib. Meile kõigile meeldib mängida!

Nautige!

Väga tähtis on rollimängude mängimisel ka huumorisoon ja võime naerda iseenda üle, need oskused aitavad ületada tekkivaid takistusi ilma häbitundeta nii suhtes kui ka mänguhoos.

Ikka mõistatad, kuidas edasi toimetada, et lisada oma sekselule vürtsi? Alustuseks katseta salajasi Lyla2 must karpmõnuallikaid, mida saad varjatult kanda nii kodus, tänaval, restoranis kui ka tantsusaalis. Aseta oma salajastesse kehasügavustesse tupekuulid LELO Luna Beads või kuulikujuline vibreeriv lelu LELO Lyla2. Las partner mõistatab, miks sa nii erutatud ja meelas oled. Kui õhtu on poole peal, avalda oma seksika aksessuaari ja mõnuallika asukoht ka oma partnerile – ta sulandub kohe kirgliku armastaja rolli ja tahab juhtimise enda kätte võtta.