Pleasure is the only thing one should live for. Nothing ages like happiness.

Oscar Wilde

On inimloomusele omane, et tahetakse elada ikka paremini ja paremini; kogeda seda, mida varem pole kogetud; unistatakse paremast autost, majast ja töökohast ning muidugi ka suurematest naudingutest voodis. Õnneks oli naudingutest maksimumi võtmine ka meie esivanemate huviorbiidis. Nad pärandasid meile looduslikud retseptid, mis on aidanud luua tooteid erutuse ja seksuaalenergia suurendamiseks. Kombineerides looduslikud taimed kaasaegsete tootmismeetoditega ja jättes täielikult välja sünteetilised lisandid, on Viamax loonud tooted, mis suurendavad naudinguid nii naistel kui meestel.

Viamax Maximum Gel – meestele, kes soovivad kiiremat ja tugevamat erektsiooni.
Toime: toote unikaalne valem stimuleerib efektiivselt verevarustust, mis parendab peenise vastupidavust, loob võimsamaid erektsioone ning tõstab iha.
Peamine koostisosa: Butea Superba – puu, mis kasvab Tai mägedes. Seda kasutatakse füüsilise tugevuse ja heaolutunde tõstmiseks. Tõstab meeste seksuaalset erutust, võimet erektsiooni saavutada ja tagab parema vastupidavuse.

Viamax Sensitive Gel
– naistele, kes soovivad suuremat tundlikkust ja kergemini saavutatavaid võimsamaid orgasme.
Toime: suurendab verevarustust ja tundlikkust suguorganite piirkonnas ning teeb sel viisil orgasmi saavutamise kergemaks. Libestab.
Peamised koostisosad: jamsijuure ekstrakt – vähendab tupekuivust, suurendab seksuaalenergiat. Mentool – jahutab. Harilik ženšenn-  suurendab verevarustust ja on ergastava toimega.

Viamax Warm Cream – soojendav orgasmikreem naistele, kes soovivad rohkem tunda. Aitab kaasa pikemate ja võimsamate orgasmide saavutamisele.
Toime: suurendab verevarustust ja sellega tundlikkust. Paisutava, soojendava, tundlikuks tegeva mõjuga.
Peamised koostisosad: Tribulus Terrestris – taim, mis tõstab seksuaalset erutust. Siberi ženšenn – suurendab energiat ja vitaalsust. Damiana ekstrakt – suurendab verevarustust ja annab energiat, damianal arvatakse olevat võim täiustada armatsemist.

Viamax Tight Gel – naistele, kelle tupelihased on nt sünnitamise tagajärjel lõdvenenud ja kes seetõttu ei tunne vahekorra ajal nii intiimset lähedust. Toode annab koos vaagnapõhja harjutustega ideaalse kokkutõmbumise tunde.
Toime: vahekorra ajal saavutatakse rohkem pingul ja intiimsem tunne, mida tunnevad mõlemad partnerid. Samuti stimuleerib toode verevarustust, tõstes kliitori ja häbememokkade tundlikkust.
Peamine koostisosa: Butea Superba – Tais kasvav puu, mille juurtel on ahendav toime.

Maksimaalseid naudinguid soovib Ulakas Kaunitar.