Täielikus kohalolus teostatud sensuaalsete puudutuste mõju on kauakestev, aktiviseerides kogu kehas meie ühe võimsama – seksuaalenergia 

Tantra kui eluviis

  Tantra on eluviis, kus elatakse armastuses, aktsepteerimises ja täielikus kohalolus. Inimkeha käsitletakse kui templit, mida kohelda austuse, hoole ja armastusega. See avab südame ja meeled,  et soodustada muutusi, transformatsiooni, vitaalsust ja armastust.

  Tantramassaaži eesmärk

   Tantramassaaž kombineerib seksuaalset energiat traditsioonilise massaažitehnikaga.Tantramassaaži seansid aitavad järk-järgult puhastada keha energiasüsteemi, tšakraid ja meridiaane.

   Üks tantramassaaži oluline eelis on selle võime eemaldada kehast seksuaalseid ja energeetilisi blokeeringuid:

    * enneaegne ejakulatsioon
    * erektsiooni puudumine
    * iha puudumine
    * anorgasmia
    * vaginism
    * huvi puudumine seksi vastu
    * eelarvamused ja seksuaalne asjatundmatus

    Kuna seksuaalenergia on keha põhiline energia, siis selle võimsa energia vabastamine toimib kui meditsiiniline eliksiir  haigustest tervenemisel. See loob pühitsetud tervenemisprotsessi, suurendab heaolu ja enesekindlust, toob kirge, armastust, õndsust ja teisi teadvuse kõrgemaid seisundeid, vähendab oluliselt stressi ilminguid ja aeglustab vananemisprotsesse.

    Iga tantramassaaži sessioon on erinev; iga isiku reaktsioon on samuti erinev. Ei ole olemas eesmärki, milleni jõuda ja ei ole olemas õiget viisi, kuidas end tunda. Lisaks füüsiliste pingete kõrvaldamisele kasutatakse tantramassaaži ka emotsionaalse valu vähendamiseks.

    Kuidas tantramassaaži läbi viiakse

     Massaaž toimub rahulikus keskkonnas, enne tantramassaaži algust luuakse koos terapeudiga turvaline ja lugupidamisega täidetud ruum, kus käsitletakse Teie blokeeringuid täiesti konfidentsiaalselt. Seejärel avastatakse koos valu- ja pingepunktid ning kasutades spetsiifilisi massaažitehnikaid, aidatakse kaasa nende transformeerimisele. Tantramassaaž ei sisalda seksuaalvahekorda!

     Tantramassaaž annab loa tunda naudingut ilma häbita
      Mis iganes Teiega ka toimub, see on teretulnud, olgu see siis emotsionaalne vabanemine, sügav lõõgastumine või suurepärane kehaline nauding.

     Isiklik kogemus tantramassaažiga

      Tantramassaaž oli äärmiselt meeldiv, rahustav ja lõõgastav. Läbi valu- ja pingepunktidega töötamise sai mu keha tõelise “Restart”-tunde  – minus oli justkui rohkem harmooniat, meelerahu, armastust ja ruumi õnnele. Te võite paluda massööril masseerida ka suguelundeid, kuid mina eelistasin sellest võimalusest loobuda.

      NB! Ulakas Kaunitar tantramassaaži ise ei paku, kuid julgeb soovitada Indrek Blok´i massaaži-ja teraapiatuba.