Naised, kas usute end teadvat meeste kehadest kõike? Me oleme kindlad, et põhinipid on teil ammu eksperdi tasemel omandatud, kuid millal te viimati puudutasite oma kallima kõrvu või jalgu? Tuletame teile meelde need erogeensed piirkonnad, mille hellitamine on erutavam, kui me eales arvanud oleksime.

Otsaesine: See pole just esimene koht, mis meenub meile erogeense piirkonnaga, aga seetõttu peabki seda ikka ja jälle meelde tuletama. Pea ja kolju on kaetud närvilõpmetega, mis reageerivad väiksemalegi puudutusele, võimendades seda hetkega. Seetõttu paku partnerile peamassaaži, liikudes sõrmedega juuksepiirilt otsaesisele. See aktiveerib õnnehormoonide nagu dopamiini ja serotoniini vabanemise, mille tulemuseks on sügav lõdvestus ja parem tuju, et armumängude kallale asuda.

Põlveõndlad: Selle piirkonna puudutamine võib küll kõdi tekitada, kuid on asendamatu ühe osana eelmängust. Tänu karvade puudumisele ja siidisele nahale on põlveõndlad väga tundlikud puudutustele. Püüa stimuleerida õrnade ringjate liigutustega, et sütitada kirge.

Kõrvad: On teada, et naised armastavad kõrvadega, kuid meeste jaoks on see lause veidi pea peale pööratuna täpselt sama tõene. Mehed armastavad, kui nende kõrvadega tegeletakse. Proovi näiteks suudelda neid õrnalt või puhuda peale sooja õhku, samuti võid ettevaatlikult teda kõrvadest sikutada. Ta naudib seda!

Jalad: “Mehed armastavad jalamassaaži,” ütleb Ian Kerner, raamatu “She Comes First” autor. Usutakse, et ka kontsad avaldavad survet punktidele, mis tekitavad seksuaalset erutust, seega toimib jalatallamassaaž erutavalt nii meestele kui ka naistele. Järgmisel korral pärast sokkide jalastvõttu ärge jätke jalgu tähelepanuta, vaid haarake massaažiõli ja andke kätele tuld. Jalgadel on soovitav kasutada eriti intensiivset õli nagu nt YesForLovi iha tekitavat massaažiõli.

Silmalaud: Mehe silmalaugudele tähelepanu pööramine on suurepärane viis saada ta armatsemise lainele. Sule ta silmad ja puuduta sõrmeotstega silmade piirkonda, lisa paar õrna suudlust. Ära lase tal silmi kohe avada, vaid jätka kaela hellitamisega. Suletud silmad võtavad temalt kontrolli ja annavad selle sinule, kontrollpositsiooni muutmine võib tuua uut kirge voodimängudesse.

Kui aga kõik need punktid meelde ei jäänud, lase mehel märkida need kehale nähtamatut tinti sisaldava pliiatsiga, et sina saaksid need UV-lambi abil üles otsida. Siin tuleb appi YesForLovi peitusemängu komplekt.

102.LELO_NR_130417